„48-as busz (Debrecen)” változatai közötti eltérés
[ellenőrzött változat] | [ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
Nincs szerkesztési összefoglaló |
a 49Y hozzáadása AWB |
||
62. sor: | 62. sor: | ||
|'''Nagyállomás'''<br>végállomás |
|'''Nagyállomás'''<br>végállomás |
||
|14 |
|14 |
||
|align=left|{{ikon|v|Debrecen|1|2}}<br>{{ikon|t|Debrecen|5|5A}}<br>{{ikon|b|Debrecen|10|10A|10Y|16|18|18Y|21|30|30A|30I|30N|37|39|42|42A|43|44|46|46E|46H|47|47Y|49|146|A1|[[Airport1 és Airport2 busz (Debrecen)|Airport1]]}} <!-- Airport2 üzemidőn kívül --><br>{{Ikon|b||Helyközi buszok}}<br>{{ikonBKK|vasút||Debrecen}} |
|align=left|{{ikon|v|Debrecen|1|2}}<br>{{ikon|t|Debrecen|5|5A}}<br>{{ikon|b|Debrecen|10|10A|10Y|16|18|18Y|21|30|30A|30I|30N|37|39|42|42A|43|44|46|46E|46H|47|47Y|49|49Y|146|A1|[[Airport1 és Airport2 busz (Debrecen)|Airport1]]}} <!-- Airport2 üzemidőn kívül --><br>{{Ikon|b||Helyközi buszok}}<br>{{ikonBKK|vasút||Debrecen}} |
||
|- |
|- |
||
|2 |
|2 |
A lap 2020. február 16., 13:29-kori változata
48-as jelzésű autóbuszvonal | ||||
| ||||
Történeti adatok | ||||
Státusz: | aktív | |||
Korábban: | 8-as busz | |||
Üzemi adatok | ||||
Jellege: | alapjárat | |||
Település: | Debrecen | |||
Üzemeltető: | Debreceni Közlekedési Zrt. | |||
Járműtelep: | Határ úti autóbuszgarázs | |||
Járművek: | Alfa Cívis 12 | |||
Végállomások | ||||
Induló állomás: | Nagyállomás | |||
Érkező állomás: | Pac | |||
Kapcsolódó vonalak | ||||
Vonalcsalád: | 48 | |||
Hálózat: | Debrecen tömegközlekedése | |||
Autóbuszok: | Debrecen autóbuszvonal-hálózata | |||
menetrendi tájékoztató |
Hasonló nevű viszonylatok | ||
48-as busz | ||
A debreceni 48-as jelzésű autóbusz a Nagyállomás és Pac között közlekedik. Útvonala során érinti Petőfi Sándor Általános Iskolát és a Konzervgyárat.
Jelenlegi menetrendje 2011. július 1-től érvényes.
Járművek
A viszonylaton Alfa Cívis 12 szóló buszok közlekednek.
Megállóhelyei
48 (Nagyállomás ◄► Pac) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Perc (↓) | Megállóhely | Perc (↑) | Átszállási kapcsolatok | ||||
0 | Nagyállomás végállomás |
14 | 1, 2 5, 5A 10, 10A, 10Y, 16, 18, 18Y, 21, 30, 30A, 30I, 30N, 37, 39, 42, 42A, 43, 44, 46, 46E, 46H, 47, 47Y, 49, 49Y, 146, A1, Airport1 Helyközi buszok S506 sebesvonat, gyorsvonat, IC, EC, expresszvonat | ||||
2 | Petőfi Sándor Általános Iskola | 12 | 30I | ||||
3 | Madách tér | 11 | 30I | ||||
4 | Hegyi Mihályné utca | ∫ | |||||
5 | Vécsey utca | 9 | |||||
6 | Kopja utca | 8 | |||||
8 | Kabar utca | 7 | 18Y | ||||
9 | Konzervgyár | 5 | 15, 18Y | ||||
10 | Pohl Ferenc utca | 4 | 15, 18, 18Y | ||||
11 | Málna utca | 3 | 15, 18, 18Y | ||||
12 | Ribizli utca | 2 | 15, 18, 18Y | ||||
13 | Cseresznye utca | 1 | 15, 18, 18Y | ||||
14 | Pac végállomás |
0 |
Járatsűrűség
Az első járat 4:25, az utolsó járat 23:05-kor indul. Tanítási időszakban, tanszünetben és hétvégén minden órában indul járat. Tanítási időszakban 7 órakor 4 járat, a többi órában 3 járatot indítanak, kivéve 4,20 és 21 órakor 2 járatot indítanak. Tanszünetben 6,7,13,14,15,16,22 órakor 3 járatot indítanak, a többi órában 2 járatot indítanak. Hétvégén minden órában 2 járat indul, kivéve 4 órakor csak 1 járat indul.
Pontos indulási idők itt.