Ugrás a tartalomhoz

Szerkesztővita:Tulogdi József

Az oldal más nyelven nem érhető el.
Új téma nyitása
A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
Legutóbb hozzászólt Pagony 12 évvel ezelőtt a(z) Dr. Biró Mózes témában

Bogártelkén a 2004-es évtől fellendült a helység látogatottsága. A Kolozsvár Kerekdombi Református Egyházközség, a Holland Nederlands Gereformeerde Kerk Heemstede testvérgyülekezet anyagi támogatásával 2004-ben, „FILEMON” néven gyülekezeti házat avatott fel Bogártelkén, ahol szállás, táborozási lehetőség, sportpálya áll a fiatalok rendelkezésére, ezzel is hozzájárulva a fiatalok vallásos neveléséhez. Az évente többször is megrendezett ifjúsági táborokban a fiatalok rendszeres lelki gondozásban és vallásos oktatásban részesűlnek. Lehetőséget kapnak az angol nyelv szakszerű elsajátítására, valamint különbözö sportágak gyakorlására, söt különböző sportágakban bajnokságokat is rendeznek. A számos belföldi látogató mellett a külföldi testvérgyülekezetek is szivesen látott vendégek a gyülekezeti házban.Bogártelke környékén, a csodálatos természet kirándulásra csábítja az arrajárókat. Az idős gyülekezeti tagok is rendszeresen találnak alkalmat arra, hogy évente többször, autóbúszos kirándulások alkalmával ellátogassanak Bogártelkére és környékére, ezáltal is hozzájárúlva a helység látogatottságához.

Üdvözlünk a Wikipédia szerkesztői között, kedves Tulogdi József!
If your Hungarian is poor, please click here.
Az alábbi oldalakon segítséget találsz a kezdeti tájékozódáshoz. Ide csak azt szedtük össze, amit tényleg szükséges és érdemes is átfutni legalább.
Ha vitalapra írsz, vagy más szerkesztőnek hagysz üzenetet, írd alá a mondandódat a gombbal, vagy négy hullámvonallal: ~~~~

  Ha kérdésed van, keress nyugodtan a vitalapomon! Üdvözlettel: Hkoala 2011. július 29., 11:33 (CEST)Válasz

Dr. Biró Mózes

[szerkesztés]

Üdv! Az általad beírt szöveg (Dr. Biró Mózes szócikk) a http://www.kolozsvarihostat.ro/dl/TJ_Emlekfuzet.pdf címről származik. Az ilyen másolást a szerzői jogi törvények és a Wikipédia szabályai többnyire nem engedélyezik, ezért kérlek fogalmazd meg a szócikket a saját szavaiddal. Ez alól kivétel:

  1. Ha te vagy a bemásolt szöveg eredeti szerzője, ebben az esetben a további tennivalódról olvasd el a Wikipédia:Önkéntes ügyfélszolgálat lap Engedélyezés lépései (saját mű esetén) fejezetét, illetve a Wikipédia:Licencelési nyilatkozat lap Hogyan kell nyilatkozni? fejezetét.
  2. Ha az eredeti szerző engedélyezi, ebben az esetben a további tennivalódról olvasd el a Wikipédia:Önkéntes ügyfélszolgálat lap Engedélykérés lépései (nem saját mű esetén) fejezetét.
  3. Ha a szöveget szabad licenc alatt tették közzé.

Kérlek, hogy minden esetben a Wikipédia felhasználási feltételeinek megfelelően járj el. Mielőtt újabb tartalmat töltesz fel, olvasd el a felküldési útmutatót. Szeretném felhívni a figyelmedet, hogy jogilag tisztázatlan tartalom ismételt bemásolása a szerkesztői jogaid felfüggesztését vonhatja maga után. Ha kérdésed van, nyugodtan fordulj hozzám vagy írj a jogi kocsmafalra. Köszönöm! Henrik 2011. szeptember 30., 23:27 (CEST)Válasz

Kérlek, ne új szócikkben üzenj, hanem ide vagy még inkább a fenti sémának megfelelően az OTRS-re írd a kívánságodat, küldd az engedélyedet! Köszönöm! --Pagonyfoxhole 2011. október 1., 11:32 (CEST)Válasz