„477-es busz” változatai közötti eltérés
[ellenőrzött változat] | [ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
a BS-ikon(ok) cseréje: ABZrg→ABZg+l, ABZlf→ABZgl, STRlg→STR+r, STRrf→STRr, STRlf→STRl |
|||
34. sor: | 34. sor: | ||
{{Útvonaldiagram|Busz|10| |
{{Útvonaldiagram|Busz|10| |
||
{{BS3|KBHFa|HEV|||'''Autóbusz-állomás vá.'''}} |
{{BS3|KBHFa|HEV|||'''Autóbusz-állomás vá.'''}} |
||
{{BS3| |
{{BS3|ABZgl|STRq|STR+r||}} |
||
{{BS3|HST|HEV|HST||Szabadság tér}} |
{{BS3|HST|HEV|HST||Szabadság tér}} |
||
{{BS3|STR||HST||Török Ignác utca}} |
{{BS3|STR||HST||Török Ignác utca}} |
||
{{BS3|STR||BHFrg||Faiskola utca}} |
{{BS3|STR||BHFrg||Faiskola utca}} |
||
{{BS3|STR||HST||Méhész köz}} |
{{BS3|STR||HST||Méhész köz}} |
||
{{BS3| |
{{BS3|ABZg+l|HSTq|STRr||Erzsébet park (Tessedik utca)}} |
||
{{BS3| |
{{BS3|ABZgl|STR+r|||}} |
||
{{BS3|BHFrf|STRg|||Üzleti Park Kühne Ede utca}} |
{{BS3|BHFrf|STRg|||Üzleti Park Kühne Ede utca}} |
||
{{BS3|STR|BHFrg|||Üzleti Park főépület}} |
{{BS3|STR|BHFrg|||Üzleti Park főépület}} |
||
{{BS3| |
{{BS3|STRl|STRr|||}} |
||
}} |
}} |
||
A [[gödöllő]]i '''10-es jelzésű autóbusz''' Gödöllő egyik helyi járata, az ''Autóbusz-állomás'' és az ''Üzleti Park'' között közlekedik. A vonalat a [[Volánbusz]] üzemelteti. |
A [[gödöllő]]i '''10-es jelzésű autóbusz''' Gödöllő egyik helyi járata, az ''Autóbusz-állomás'' és az ''Üzleti Park'' között közlekedik. A vonalat a [[Volánbusz]] üzemelteti. |
A lap 2017. október 9., 03:45-kori változata
10-es jelzésű autóbuszvonal | |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
Történeti adatok | |||||||||||||||||||||||||
Státusz: | aktív | ||||||||||||||||||||||||
Üzemi adatok | |||||||||||||||||||||||||
Jellege: | alapjárat | ||||||||||||||||||||||||
Település: | Gödöllő | ||||||||||||||||||||||||
Üzemeltető: | Volánbusz Zrt. | ||||||||||||||||||||||||
Végállomások | |||||||||||||||||||||||||
Induló állomás: | Autóbusz-állomás | ||||||||||||||||||||||||
Érkező állomás: | Autóbusz-állomás | ||||||||||||||||||||||||
Útvonaladatok | |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
Járatadatok | |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
Kapcsolódó vonalak | |||||||||||||||||||||||||
Vonalcsalád: | 11 | ||||||||||||||||||||||||
menetrendi tájékoztató |
Hasonló nevű viszonylatok | ||
10-es busz | ||
Útvonaldiagram | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
A gödöllői 10-es jelzésű autóbusz Gödöllő egyik helyi járata, az Autóbusz-állomás és az Üzleti Park között közlekedik. A vonalat a Volánbusz üzemelteti.
Útvonala
Autóbusz-állomás – Honvéd utca – Üzleti Park – Autóbusz-állomás | Autóbusz-állomás – Üzleti Park – Honvéd utca – Autóbusz-állomás |
---|---|
Autóbusz-állomás vá. – Szabadság út – Ady Endre sétány – Török Ignác utca – Honvéd utca – Tessedik Sámuel utca – Szabadság út – Pattantyús Ábrahám körút – Kühne Ede utca – Csonka János utca – Pattantyús Ábrahám körút – Szabadság út – Autóbusz-állomás vá. | Autóbusz-állomás vá. – Szabadság út – Pattantyús Ábrahám körút – Kühne Ede utca – Csonka János utca – Pattantyús Ábrahám körút – Szabadság út – Tessedik Sámuel utca – Honvéd utca – Török Ignác utca – Ady Endre sétány – Szabadság út – Autóbusz-állomás vá. |
Megállóhelyei
10 (Autóbusz-állomás – Üzleti Park) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Perc (↓) | Megállóhely | Perc (↑) | Átszállási kapcsolatok | ||||
0 | Autóbusz-állomás végállomás |
17 | 1, 2, 4, 4A, 4E, 5, 5E, 6, 8, 9, 11, 12, 13 317, 324, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 2100, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107, 2110, 2111, 2115, 2121, 2122, 2123, 2135, 2140, 2161, 2193 1040, 1049, 1052, 1076, 1077, 1078 | ||||
2 | Szabadság tér | 16 | 4A, 9, 11 317, 324, 2140, 2193 | ||||
3 | Török Ignác utca | 14 | 4A, 9 2140, 2193 | ||||
∫ | Faiskola utca | 12 | |||||
5 | Méhész köz | 12 | |||||
6 | Erzsébet park (Tessedik utca) | 11 | |||||
9 | Üzleti park Kühne Ede utca | ∫ | 11 | ||||
11 | Üzleti park főépület | 8 | 11 | ||||
∫ | Üzleti park Kühne Ede utca | 6 | 11 | ||||
15 | Szabadság tér | 2 | 4A, 9, 11 317, 324, 2140, 2193 | ||||
16 | Autóbusz-állomás végállomás |
0 | 1, 2, 4, 4A, 4E, 5, 5E, 6, 8, 9, 11, 12, 13 317, 324, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 2100, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107, 2110, 2111, 2115, 2121, 2122, 2123, 2135, 2140, 2161, 2193 1040, 1049, 1052, 1076, 1077, 1078 |
Források
- A járat menetrendje a volanbusz.hu-n. (Hozzáférés: 2016. július 13.)