„477-es busz” változatai közötti eltérés
[ellenőrzött változat] | [ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
a Gödöllő autóbuszvonalai kategória hozzáadva (a HotCattel) |
|||
67. sor: | 67. sor: | ||
| '''Autóbusz-állomás'''<br>végállomás |
| '''Autóbusz-állomás'''<br>végállomás |
||
|17 |
|17 |
||
|align=left| {{ikonBKK|H8}}<br>{{ikon|b|Gödöllő|1|2|4|4A|4E|5|5E|6|8| |
|align=left| {{ikonBKK|H8}}<br>{{ikon|b|Gödöllő|1|2|4|4A|4E|5|5E|6|8|9|11|12|13}}<br>{{IkonBKK|vb||317|324|450|451|452|453|454|455|2100|2102|2104|2105|2106|2107|2110|2111|2115|2121|2122|2123|2135|2140|2161|2193}}<br>{{IkonBKK|vb||1040|1049|1052|1076|1077|1078}} |
||
|- |
|- |
||
|2 |
|2 |
||
117. sor: | 117. sor: | ||
| '''Autóbusz-állomás'''<br>végállomás |
| '''Autóbusz-állomás'''<br>végállomás |
||
|0 |
|0 |
||
|align=left| {{ikonBKK|H8}}<br>{{ikon|b|Gödöllő|1|2|4|4A|4E|5|5E|6|8| |
|align=left| {{ikonBKK|H8}}<br>{{ikon|b|Gödöllő|1|2|4|4A|4E|5|5E|6|8|9|11|12|13}}<br>{{IkonBKK|vb||317|324|450|451|452|453|454|455|2100|2102|2104|2105|2106|2107|2110|2111|2115|2121|2122|2123|2135|2140|2161|2193}}<br>{{IkonBKK|vb||1040|1049|1052|1076|1077|1078}} |
||
|} |
|} |
||
A lap 2016. július 13., 23:49-kori változata
10-es jelzésű autóbuszvonal | |||||||||||||
| |||||||||||||
Történeti adatok | |||||||||||||
Státusz: | aktív | ||||||||||||
Üzemi adatok | |||||||||||||
Jellege: | alapjárat | ||||||||||||
Település: | Gödöllő | ||||||||||||
Üzemeltető: | Volánbusz Zrt. | ||||||||||||
Végállomások | |||||||||||||
Induló állomás: | Autóbusz-állomás | ||||||||||||
Érkező állomás: | Autóbusz-állomás | ||||||||||||
Útvonaladatok | |||||||||||||
| |||||||||||||
Kapcsolódó vonalak | |||||||||||||
Vonalcsalád: | 11 | ||||||||||||
menetrendi tájékoztató |
Hasonló nevű viszonylatok | ||
10-es busz | ||
Útvonaldiagram | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
A gödöllői 10-es jelzésű autóbusz Gödöllő egyik helyi járata, az Autóbusz-állomás és az Üzleti Park között közlekedik. A vonalat a Volánbusz üzemelteti.
Útvonala
Autóbusz-állomás – Honvéd utca – Üzleti Park – Autóbusz-állomás | Autóbusz-állomás – Üzleti Park – Honvéd utca – Autóbusz-állomás |
---|---|
Autóbusz-állomás vá. – Szabadság út – Ady Endre sétány – Török Ignác utca – Honvéd utca – Tessedik Sámuel utca – Szabadság út – Pattantyús Ábrahám körút – Kühne Ede utca – Csonka János utca – Pattantyús Ábrahám körút – Szabadság út – Autóbusz-állomás vá. | Autóbusz-állomás vá. – Szabadság út – Pattantyús Ábrahám körút – Kühne Ede utca – Csonka János utca – Pattantyús Ábrahám körút – Szabadság út – Tessedik Sámuel utca – Honvéd utca – Török Ignác utca – Ady Endre sétány – Szabadság út – Autóbusz-állomás vá. |
Megállóhelyei
10 (Autóbusz-állomás – Üzleti Park) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Perc (↓) | Megállóhely | Perc (↑) | Átszállási kapcsolatok | ||||
0 | Autóbusz-állomás végállomás |
17 | 1, 2, 4, 4A, 4E, 5, 5E, 6, 8, 9, 11, 12, 13 317, 324, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 2100, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107, 2110, 2111, 2115, 2121, 2122, 2123, 2135, 2140, 2161, 2193 1040, 1049, 1052, 1076, 1077, 1078 | ||||
2 | Szabadság tér | 16 | 4A, 9, 11 317, 324, 2140, 2193 | ||||
3 | Török Ignác utca | 14 | 4A, 9 2140, 2193 | ||||
∫ | Faiskola utca | 12 | |||||
5 | Méhész köz | 12 | |||||
6 | Erzsébet park (Tessedik utca) | 11 | |||||
9 | Üzleti park Kühne Ede utca | ∫ | 11 | ||||
11 | Üzleti park főépület | 8 | 11 | ||||
∫ | Üzleti park Kühne Ede utca | 6 | 11 | ||||
15 | Szabadság tér | 2 | 4A, 9, 11 317, 324, 2140, 2193 | ||||
16 | Autóbusz-állomás végállomás |
0 | 1, 2, 4, 4A, 4E, 5, 5E, 6, 8, 9, 11, 12, 13 317, 324, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 2100, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107, 2110, 2111, 2115, 2121, 2122, 2123, 2135, 2140, 2161, 2193 1040, 1049, 1052, 1076, 1077, 1078 |
Források
- A járat menetrendje a volanbusz.hu-n. (Hozzáférés: 2016. július 13.)