A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
műugró-Grand Prix-verseny, VII. (szingapúri) állomás (2015) Adatok Ország Szingapúr Rendező város Szingapúr (városállam) Dátum október 16 –18. Nemzetek 9 Sportolók 46 Versenyszámok 10
A Nemzetközi Úszószövetség (FINA) 2015-ben a 21. alkalommal rendezte meg október 16. és október 18. között a műugró-Grand Prix-versenysorozatot, melynek hetedik állomása a délkelet-ázsiai Szingapúr volt.[1]
A versenyen részt vevő nemzetek [ szerkesztés ]
A Grand Prix-n 9 nemzet 46 sportolója – 19 férfi és 27 nő – vett részt, az alábbi megbontásban:
Részt vevő nemzetek férfi / nő megbontásban
nemzet
F
N
nemzet
F
N
nemzet
F
N
Ausztrália
2
5
Észak-Korea
0
2
Svédország
1
0
Egyesült Királyság
0
2
Indonézia
4
2
Szingapúr
0
4
Egyiptom
5
3
Kína
5
5
Ukrajna
2
4
F = férfi, N = nő
#
Ország
Név
Selejtező
Középdöntő
Döntő
A
B
Rangsor
Pontok
Rangsor
Pontok
Rangsor
Pontok
Rangsor
Pontok
Kína
Peng Csien-feng (Peng Jianfeng )
1
491,95
1
448,65
1
515,70
Kína
Csung Jü-ming (Zhong Yuming )
2
449,70
1
414,85
2
390,85
Ausztrália
Matthew Carter
7
335,70
3
383,10
3
390,70
4
Ukrajna
Oleg Kologyij
3
381,80
2
406,45
4
372,75
5
Ausztrália
Kurtis Matthews
6
336,45
2
343,35
5
368,70
6
Svédország
Jesper Tolvers
4
370,00
3
342,25
6
340,95
7
Egyiptom
Fawzy Emaldeldin
5
363,10
4
372,30
8
Egyiptom
Mohab Mohymen Ishak
8
335,25
4
279,20
9
Ukrajna
Sztaniszlav Olifercsuk
9
309,25
5
327,85
10
Indonézia
Putra Rafi Aldinsyah
10
260,25
5
263,35
3 méteres szinkronugrás [ szerkesztés ]
10 méteres toronyugrás [ szerkesztés ]
#
Ország
Név
Selejtező
Döntő
Rangsor
Pontok
Rangsor
Pontok
Kína
Vang An-csi (Wang Anqi )
1
413,50
1
478,45
Kína
Kao Ang (Gao Ang )
2
410,00
2
415,30
Svédország
Jesper Tolvers
4
341,45
3
380,90
4
Ausztrália
Kurtis Matthews
3
342,80
4
358,15
5
Indonézia
Nico Abdillah Luthfi
6
323,20
5
348,35
6
Egyiptom
Mohab Mohymen Ishak
5
327,90
6
339,00
7
Egyiptom
Youssef Ezzat
7
321,85
10 méteres szinkronugrás [ szerkesztés ]
#
Ország
Név
Selejtező
Középdöntő
Döntő
A
B
Rangsor
Pontok
Rangsor
Pontok
Rangsor
Pontok
Rangsor
Pontok
Kína
Vu Csun-ting (Wu Chunting )
1
336,60
1
330,65
1
339,75
Ukrajna
Anasztaszija Negyobiga
3
272,95
2
293,20
2
316,85
Ausztrália
Naomi Gowlett
4
270,40
3
246,15
3
296,35
4
Ausztrália
Georgia Sheehan
6
244,30
2
292,90
4
294,45
5
Egyesült Királyság
Katherine Torrance
5
252,55
3
269,15
5
284,40
6
Kína
Hszü Cse-huan (Xu Zhihuan )
2
303,25
1
323,10
6
284,05
7
Egyiptom
Habiba Ashraf Kamal
7
237,40
4
244,50
8
Egyiptom
Maha Khaled Eissa
9
217,30
5
206,65
9
Szingapúr
Kay Yian Fong
8
228,75
4
194,10
10
Szingapúr
Ashlee Tan
10
164,40
5
187,45
3 méteres szinkronugrás [ szerkesztés ]
10 méteres toronyugrás [ szerkesztés ]
#
Ország
Név
Selejtező
Középdöntő
Döntő
A
B
Rangsor
Pontok
Rangsor
Pontok
Rangsor
Pontok
Rangsor
Pontok
Egyesült Királyság
Lois Toulson
1
337,60
1
303,90
1
345,25
Kína
Vang Han (Wang Han )
2
315,50
2
296,90
2
342,70
Kína
Vang Jing (Wang Ying )
3
303,70
3
280,50
3
302,60
4
Ukrajna
Hanna Krasznoslik
9
246,55
2
280,80
4
300,25
5
Észak-Korea
Kim Mine (Kim Mi-rae )
4
289,75
1
333,60
5
290,80
6
Ausztrália
Brittany Broben
6
258,10
3
277,35
6
239,80
7
Ausztrália
Teju Williamson
5
285,95
4
269,70
8
Egyiptom
Maha Abdelsalam Gouda
7
254,50
5
257,10
9
Észak-Korea
Cshö Hjang (Choe Hyang )
8
248,80
4
244,20
10
Szingapúr
Myra Lee
11
223,55
6
228,55
11
Szingapúr
Freida Lim
10
236,55
5
227,50
12
Indonézia
Della Dinarsari
12
176,70
13
Indonézia
Linar Betiliana
13
150,70
10 méteres szinkronugrás [ szerkesztés ]
Vegyes 3 méteres szinkronugrás [ szerkesztés ]
Vegyes 10 méteres szinkronugrás [ szerkesztés ]