„13-as busz (Salgótarján)” változatai közötti eltérés
[ellenőrzött változat] | [nem ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
a →Külső hivatkozások: DEFAULTSORT AWB |
aNincs szerkesztési összefoglaló |
||
49. sor: | 49. sor: | ||
{{BS|HST||Kotyháza-telep}} |
{{BS|HST||Kotyháza-telep}} |
||
{{BS|HST||Lucfalvai elágazó}} |
{{BS|HST||Lucfalvai elágazó}} |
||
⚫ | |||
{{BS|HST||Kinizsi Pál utca}} |
|||
{{BS|HST||Kavicsbánya}} |
{{BS|HST||Kavicsbánya}} |
||
{{BS|HST||Palóc Nagyker KFT.}} |
{{BS|HST||Palóc Nagyker KFT.}} |
||
⚫ | |||
{{BS|KBHFe||'''Ipari Park forduló'''}} |
{{BS|KBHFe||'''Ipari Park forduló'''}} |
||
}} |
}} |
A lap 2012. július 17., 14:53-kori változata
13-as jelzésű autóbuszvonal | |||||||||||||
| |||||||||||||
Történeti adatok | |||||||||||||
Státusz: | aktív | ||||||||||||
Üzemi adatok | |||||||||||||
Jellege: | alapjárat | ||||||||||||
Település: | Salgótarján | ||||||||||||
Üzemeltető: | Nógrád Volán Zrt. | ||||||||||||
Járművek: | szóló vagy csuklós buszok | ||||||||||||
Végállomások | |||||||||||||
Induló állomás: | Zagyvaróna, Mátyás Király út | ||||||||||||
Érkező állomás: | Ipari park | ||||||||||||
Útvonaladatok | |||||||||||||
| |||||||||||||
Kapcsolódó vonalak | |||||||||||||
Hálózat: | Salgótarján tömegközlekedése | ||||||||||||
menetrendi tájékoztató |
A salgótarjáni 13-as busz Zagyvaróna, Mátyás király út és az Ipari park között közlekedik. Menetideje 35 perc az útvonalán szóló és csuklós autóbuszok közlekednek.
Menetrend szerint csak naponta egyszer munkanapokon közlekedik.[1]