Szerkesztővita:Hal-9000

Az oldal más nyelven nem érhető el.
Új téma nyitása
A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
Legutóbb hozzászólt Teemeah 15 évvel ezelőtt a(z) Formázási tanácsok témában
Köszöntünk a magyar Wikipédiában, kedves Hal-9000!

Üdvözlünk!

Figyelmedbe ajánljuk:

Kérjük, különösen ügyelj a felküldött szövegek és képek jogtisztaságára és a forrásaid pontos megjelölésére!


Mentor · Ha akarod, akkor melléd áll egy segítő, a te személyes mentorod, és segít a szerkesztéssel kapcsolatos gondjaidban. Ide kattintva találsz erről többet. | Segítség · Bonyolultabb szerkesztési ügyekben a kocsmafalra is írhatsz kérdéseket. Ha egy szerkesztőtársad tudja a választ, ugyanott fog válaszolni. | Tudakozó · Egy tudakozót is működtetünk. Ott viszont olyan kérdésekre kaphatsz választ, amit egy lexikonban keresne az ember.


Ha van kedved, mutatkozz be szerkesztőtársaidnak, ide kattintva. A szerkesztői lapodon írjál a érdeklődési körödről, nyelvtudásodról. Az a lap csak a tiéd. Kialakításához segítséget itt találsz. | Ilyen vitalapja, „szerkesztővitája” is van minden szerkesztőnek, mint ez a lap itt. Aki neked üzenni akar valamit, az ide fog írni, téged pedig egy sárga csík a lap tetején automatikusan figyelmeztet az új üzenetre. A cikkeknek is van vitalapjuk, ott a cikk kialakítását tárgyalják meg az érdekelt szerkesztők. | Kérünk, hogy az eszmecserék során így írd alá hozzászólásaidat: ~~~~.

Jó szerkesztést és tartalmas szórakozást kívánunk! Timish levélboksz 2009. március 17., 10:15 (CET)Válasz


If you don't speak Hungarian, please click here.

Formázási tanácsok[szerkesztés]

Szia, megformáztam a surf rock cikkedet, itt láthatod mit változtattam rajta: [1]. Kérlek, felsoroláshoz ne a word-ben hazsnálatos kockát használd, a wikinek van erre egy kis kódja, a billentyűzeteden lévő csillagot * írd a felsorolandó elem elé, ezzel lesz belőle egy szép kis zöld kocka, így egységes a felsorolás minden cikkben. Használata:

* elem
** alelem
*** alelem aleleme

és ez lesz belőle:

  • elem
    • alelem
      • alelem aleleme

Külső hivatkozásoknál érdemes a címet magába a linkbe beépíteni, mert szebb:

  • [http://www.link.com Link.com] → Link.com

További hasznos tippeket találasz a Wikipédia:Első lépések oldalról kiindulva. Üdv és jó munkát, – Timish levélboksz 2009. március 17., 13:51 (CET)Válasz