Ugrás a tartalomhoz

1991–1992-es angol labdarúgó-bajnokság (első osztály)

Ellenőrzött
A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából

A Football League First Division 1991-92-es szezonja volt a bajnokság kilencvennegyedik kiírása.

#KlubMGyDVRGKGGyDVRGKGP
1Leeds United4213803813984362482
2Manchester United4212723413984292078
3Sheffield Wednesday4213533924876232575
4Arsenal4212725123786302472
5Manchester City4213443214768293470
6Liverpool42135334173117132364
7Aston Villa42133531164611172860
8Nottingham Forest42107436276411243159
9Sheffield United4296629237311364057
10Crystal Palace427862425777293657
11Queens Park Rangers4261052521687232654
12Everton4288528195610243253
13Wimbledon4210563220399213353
14Chelsea427863130669193053
15Tottenham Hotspur4273113335849252852
16Southampton427591728759222752
17Oldham Athletic42115546363414173151
18Norwich City4286729283612183545
19Coventry City4267818155412172944
20Luton Town42107425170516145442
21Notts County4275924293513163340
22West Ham United4266922243513153538