„668-as busz” változatai közötti eltérés
[ellenőrzött változat] | [ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
a Volánbusz logó az infoboxba AWB |
a autóbusz-állomás (AkH12-139) AWB |
||
6. sor: | 6. sor: | ||
|üzemeltető=Volánbusz |
|üzemeltető=Volánbusz |
||
|logókép=Volánbusz logó.png |
|logókép=Volánbusz logó.png |
||
|végállomás 1= Szigethalom, autóbusz |
|végállomás 1= Szigethalom, autóbusz-állomás |
||
|végállomás 2= Ráckeve, vasútállomás (HÉV) |
|végállomás 2= Ráckeve, vasútállomás (HÉV) |
||
|megállószám (1-2)=36 |
|megállószám (1-2)=36 |
||
17. sor: | 17. sor: | ||
|honlap=http://www.volanbusz.hu/hu/menetrendek/vonal-lista/vonal?menetrend=2640 |
|honlap=http://www.volanbusz.hu/hu/menetrendek/vonal-lista/vonal?menetrend=2640 |
||
}} |
}} |
||
A '''668-as számú regionális autóbusz''' ''[[Szigethalom]], autóbusz |
A '''668-as számú regionális autóbusz''' ''[[Szigethalom]], autóbusz-állomás'' és ''[[Kiskunlacháza]], ráckevei elágazás'' között (egyes menetek [[Dömsöd]]ig) közlekedik. |
||
== Megállóhelyei == |
== Megállóhelyei == |
||
{| class=wikitable style="font-size:90%; text-align:center;" |
{| class=wikitable style="font-size:90%; text-align:center;" |
||
| colspan="4" style="background-color:orange;text-align:center;font-weight:bold" | <span style="color:black">668 (Szigethalom, autóbusz |
| colspan="4" style="background-color:orange;text-align:center;font-weight:bold" | <span style="color:black">668 (Szigethalom, autóbusz-állomás – Majosháza – Kiskunlacháza, ráckevei elágazás (– Dömsöd, Kossuth Lajos utca 136.)) |
||
|- |
|- |
||
! Sorszám (↓) |
! Sorszám (↓) |
||
28. sor: | 28. sor: | ||
! Átszállási kapcsolatok |
! Átszállási kapcsolatok |
||
|- |
|- |
||
|0|| '''Szigethalom, autóbusz |
|0|| '''Szigethalom, autóbusz-állomás'''||34 |
||
|align=left|{{ikonBKK|vb||660|661|663|664|665|667|673|674|675|676|684|689|690|691|692|693|694|695|696}} |
|align=left|{{ikonBKK|vb||660|661|663|664|665|667|673|674|675|676|684|689|690|691|692|693|694|695|696}} |
||
|- |
|- |
A lap 2017. március 8., 20:00-kori változata
668-as jelzésű autóbuszvonal | |||||||||||||
| |||||||||||||
| |||||||||||||
Történeti adatok | |||||||||||||
Státusz: | aktív | ||||||||||||
Üzemi adatok | |||||||||||||
Üzemeltető: | Volánbusz Zrt. | ||||||||||||
Végállomások | |||||||||||||
Induló állomás: | Szigethalom, autóbusz-állomás | ||||||||||||
Érkező állomás: | Ráckeve, vasútállomás (HÉV) | ||||||||||||
Útvonaladatok | |||||||||||||
| |||||||||||||
Kapcsolódó vonalak | |||||||||||||
Vonalcsalád: | 661, 665, 667 | ||||||||||||
menetrendi tájékoztató | |||||||||||||
A Wikimédia Commons tartalmaz 668-as jelzésű autóbuszvonal témájú médiaállományokat. |
A 668-as számú regionális autóbusz Szigethalom, autóbusz-állomás és Kiskunlacháza, ráckevei elágazás között (egyes menetek Dömsödig) közlekedik.
Megállóhelyei
668 (Szigethalom, autóbusz-állomás – Majosháza – Kiskunlacháza, ráckevei elágazás (– Dömsöd, Kossuth Lajos utca 136.)) | |||
Sorszám (↓) | Megállóhely | Sorszám (↑) | Átszállási kapcsolatok |
---|---|---|---|
0 | Szigethalom, autóbusz-állomás | 34 | 660, 661, 663, 664, 665, 667, 673, 674, 675, 676, 684, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696 |
1 | Autógyár, III. sz. kapu | 33 | 660, 661, 663, 664, 665, 667, 684 |
2 | Szigethalom, Bucka Gyöngye | 32 | 660, 661, 663, 664, 665, 667, 684 |
3 | Szigethalom, Újtelep | 31 | 660, 661, 663, 664, 665, 667, 682, 683, 684 |
4 | Szigethalom, Taksony-híd | 30 | 660, 661, 663, 664, 665, 667 |
5 | Sporttelep | 29 | 660, 661, 663, 664, 665, 667 |
6 | Autógyári elágazás | 28 | 654, 660, 661, 664, 665, 667 |
7 | Naprózsa lakópark | 27 | 660, 661, 664, 665, 667 |
8 | Dunavarsány, bejárati út | 26 | 654, 660, 661, 664, 665, 667 |
9 | 30-as km kő | 25 | 652, 660, 661, 665, 667 |
10 | Majosházai elágazás | 24 | 652, 654, 660, 661, 665, 667 |
11 | Majosháza, temető | 23 | 652, 660, 661, 665, 667 |
12 | Majosháza, művelődési ház | 22 | 652, 660, 661, 665, 667 |
13 | Majosháza, Széchenyi sétány | 21 | 652, 660, 661, 665, 667 |
14 | Majosháza, rév-állomás | 20 | 652, 660, 661, 665, 667 |
15 | Majosháza, Széchenyi sétány | 19 | 652, 660, 661, 665, 667 |
16 | Majosháza, művelődési ház | 18 | 652, 660, 661, 665, 667 |
17 | Majosháza, temető | 17 | 652, 660, 661, 665, 667 |
18 | Majosházai elágazás | 16 | 652, 654, 660, 661, 665, 667 |
19 | Áporkai elágazás | 15 | 652, 654, 660, 661, 665, 667 Távolsági autóbuszok |
20 | Áporka, szikvízüzem | 14 | 652, 660, 661, 665, 667 |
21 | Áporka, községháza | 13 | 652, 660, 661, 665, 667 |
22 | Áporka, Petőfi Sándor utca | 12 | 652, 660, 661, 665, 667 |
23 | Áporka, autóbusz-forduló | 11 | 652, 660, 661, 665, 667 |
24 | Áporka, bejárati út | ∫ | 654, 660, 661, 665 Távolsági autóbuszok |
25 | Kiskunlacháza, autóbusz-forduló | 10 | 654, 660, 661, 665 Távolsági autóbuszok |
26 | Kiskunlacháza, Védgát utca | 9 | 654, 660, 661, 665 |
27 | Kiskunlacháza, vasútállomás elágazás | 8 | 645, 647, 648, 654, 660, 661, 665, 669, 670 Távolsági autóbuszok |
28 | Kiskunlacháza, Dózsa György utca 136. | 7 | 645, 647, 660, 661, 665, 669, 670 |
29 | Kiskunlacháza, Miska Csárda | 6 | 645, 647, 660, 661, 665, 669, 670 Távolsági autóbuszok |
30 | Kiskunlacháza, ráckevei elágazás | 5 | 645, 647, 661, 665, 669, 670, 671 |
31 | Apaji Állami Gazdaság sertéshizlalda* | 4 | 660, 671 |
32 | Dömsöd, Kossuth Lajos utca 9.* | 3 | 660, 671 |
33 | Dömsöd, vasútállomás elágazás* | 2 | 646, 649, 660, 669, 671 Távolsági autóbuszok |
34 | Dömsöd, Pósa Lajos utca* | 1 | 646, 649, 660, 669, 671 |
35 | Dömsöd, Kossuth Lajos utca 136.* | 0 | 646, 649, 660, 669, 671 Távolsági autóbuszok |
* Csak néhány járat érinti.