Férfi óriás-műlesiklás az 1992. évi téli olimpiai játékokon

A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez
Férfi óriás-műlesiklás
a XVI. téli olimpián
Alpine skiing pictogram.svg
Adatok
HelyszínVal-d’Isère
Dátumfebruár 18.
Versenyzők131 résztvevő
47 nemzetből
Érmesek
Aranyérem  Olaszország Olaszország
Ezüstérem  Luxemburg Luxemburg
Bronzérem  Norvégia Norvégia

 ← 19881994 → 

Az 1992. évi téli olimpiai játékokon az alpesisí férfi óriás-műlesiklás versenyszámát február 18-án rendezték Val-d’Isère-ben. Az aranyérmet az olasz Alberto Tomba nyerte meg. Négy magyar versenyző vett részt a versenyen. Kőszáli Pierre a 42., Tornay Balázs az 50., Kristály Péter az 56. helyen végzett. Bónis Attila a második futamban nem ért célba, ő helyezetlenül zárt.

Eredmények[szerkesztés]

A versenyzők két futamot teljesítettek, a két futam időeredményeinek összege határozta meg a végső sorrendet. Az időeredmények másodpercben értendők.

1. futam[szerkesztés]

Hely. Versenyző Nemzet Idő
1. Alberto Tomba Olaszország Olaszország (ITA) 1:04,57
2. Marc Girardelli Luxemburg Luxemburg (LUX) 1:04,70
3. Kjetil André Aamodt Norvégia Norvégia (NOR) 1:04,81
4. Paul Accola Svájc Svájc (SUI) 1:04,88
5. Günther Mader Ausztria Ausztria (AUT) 1:05,42
6. Ole Kristian Furuseth Norvégia Norvégia (NOR) 1:05,63
7. Johan Wallner Svédország Svédország (SWE) 1:05,64
8. Rainer Salzgeber Ausztria Ausztria (AUT) 1:05,72
9. Steve Locher Svájc Svájc (SUI) 1:05,80
10. Fredrik Nyberg Svédország Svédország (SWE) 1:06,09
11. Josef Polig Olaszország Olaszország (ITA) 1:06,17
12. Christian Mayer Ausztria Ausztria (AUT) 1:06,23
13. Hans Pieren Svájc Svájc (SUI) 1:06,34
14. Günther Marxer Liechtenstein Liechtenstein (LIE) 1:06,69
15. Hubert Strolz Ausztria Ausztria (AUT) 1:06,75
16. Gregor Grilc Szlovénia Szlovénia (SLO) 1:06,80
17. Stéphane Exartier Franciaország Franciaország (FRA) 1:06,87
18. Michael von Grünigen Svájc Svájc (SUI) 1:06,95
18. Sergio Bergamelli Olaszország Olaszország (ITA) 1:06,95
20. Alain Feutrier Franciaország Franciaország (FRA) 1:07,11
20. Rob Parisien Egyesült Államok Egyesült Államok (USA) 1:07,11
22. Franck Piccard Franciaország Franciaország (FRA) 1:07,14
23. Kimura Kiminobu Japán Japán (JPN) 1:07,20
24. Jure Košir Szlovénia Szlovénia (SLO) 1:07,41
25. Mitja Kunc Szlovénia Szlovénia (SLO) 1:07,48
26. Peter Roth Németország Németország (GER) 1:07,68
27. Matt Grosjean Egyesült Államok Egyesült Államok (USA) 1:07,76
28. Armin Bittner Németország Németország (GER) 1:07,77
29. Andrej Miklavc Szlovénia Szlovénia (SLO) 1:07,91
30. Casey Puckett Egyesült Államok Egyesült Államok (USA) 1:08,17
31. Achim Vogt Liechtenstein Liechtenstein (LIE) 1:08,68
32. Vicente Tomas Spanyolország Spanyolország (ESP) 1:09,15
33. Jorge Pujol Spanyolország Spanyolország (ESP) 1:09,20
34. Isioka Takuja Japán Japán (JPN) 1:09,28
35. Simon Lyle Wi Rutene Új-Zéland Új-Zéland (NZL) 1:09,52
36. Xavier Ubeira Spanyolország Spanyolország (ESP) 1:09,75
37. Petar Dichev Bulgária Bulgária (BUL) 1:09,85
38. Ricardo Campo Spanyolország Spanyolország (ESP) 1:10,15
39. Peter Jurko Csehszlovákia Csehszlovákia (TCH) 1:10,65
40. Rob Crossan Kanada Kanada (CAN) 1:10,69
41. Gerard Escoda Andorra Andorra (AND) 1:10,70
42. Lyubomir Popov Bulgária Bulgária (BUL) 1:10,72
43. Marián Bíreš Csehszlovákia Csehszlovákia (TCH) 1:10,98
44. Willy Raine Kanada Kanada (CAN) 1:11,30
45. Nahum Orobitg Andorra Andorra (AND) 1:11,37
46. Bill Gaylord Nagy-Britannia Nagy-Britannia (GBR) 1:12,04
47. Borislav Dimitrachkov Bulgária Bulgária (BUL) 1:12,08
48. Ramon Rossell Andorra Andorra (AND) 1:12,28
49. Kőszáli Pierre Magyarország Magyarország (HUN) 1:12,73
50. Victor Gómez Andorra Andorra (AND) 1:12,87
51. Tomii Cujosi Japán Japán (JPN) 1:13,36
52. Gavin Forsyth Nagy-Britannia Nagy-Britannia (GBR) 1:13,51
53. Sean Langmuir Nagy-Britannia Nagy-Britannia (GBR) 1:13,72
54. Örnólfur Valdimarsson Izland Izland (ISL) 1:13,88
55. Bónis Attila Magyarország Magyarország (HUN) 1:13,98
56. Ho Szonguk Dél-Korea Dél-Korea (KOR) 1:13,99
57. Nils Gelbjerg-Hansen Dánia Dánia (DEN) 1:14,04
58. Marcin Szafrański Lengyelország Lengyelország (POL) 1:15,06
59. Emilian Focşeneanu Románia Románia (ROM) 1:15,48
60. Jakub Malczewski Lengyelország Lengyelország (POL) 1:15,86
61. Mauricio Rotella Chile Chile (CHI) 1:15,92
62. Aurel Foiciuc Románia Románia (ROM) 1:16,03
63. Agustín Neiman Argentína Argentína (ARG) 1:16,44
64. Alexis Racloz Chile Chile (CHI) 1:16,50
65. Tornay Balázs Magyarország Magyarország (HUN) 1:16,71
66. Carlos Espiasse Argentína Argentína (ARG) 1:16,77
67. Gáston Begue Argentína Argentína (ARG) 1:17,22
67. Thomaí Lefúszi Görögország Görögország (GRE) 1:17,22
69. Diego Margozzini Chile Chile (CHI) 1:17,43
70. Choi Yong-Hee Dél-Korea Dél-Korea (KOR) 1:17,53
71. Eljász Mazsdaláni Libanon Libanon (LIB) 1:18,32
72. Kristály Péter Magyarország Magyarország (HUN) 1:18,34
73. Zoran Perušina Jugoszlávia Jugoszlávia (YUG) 1:18,95
74. Taner Üstündağ Törökország Törökország (TUR) 1:20,44
75. John Campbell Amerikai Virgin-szigetek Amerikai Virgin-szigetek (ISV) 1:20,68
76. Jason Gasperoni San Marino San Marino (SMR) 1:20,74
77. Lamine Guèye Szenegál Szenegál (SEN) 1:21,60
78. Keith Fraser Szváziföld Szváziföld (SWZ) 1:21,93
79. Aléxisz Fotiádisz Ciprus Ciprus (CYP) 1:22,01
80. Carlos Mier y Terán Mexikó Mexikó (MEX) 1:22,24
81. Sérgio Schuler Brazília Brazília (BRA) 1:22,31
82. Andréasz Vaszíli Ciprus Ciprus (CYP) 1:22,86
83. Ahmet Demir Törökország Törökország (TUR) 1:23,00
84. Eduardo Ampudia Mexikó Mexikó (MEX) 1:23,07
84. Marcelo Apovian Brazília Brazília (BRA) 1:23,07
86. Kim Chol-Ryong Észak-Korea Észak-Korea (PRK) 1:23,24
87. Cevdet Can Törökország Törökország (TUR) 1:23,62
88. Michael Teruel Fülöp-szigetek Fülöp-szigetek (PHI) 1:24,13
89. Alphonse Gomis Szenegál Szenegál (SEN) 1:24,29
90. Guillermo Avila Bolívia Bolívia (BOL) 1:24,68
91. Yakup Kadri Birinci Törökország Törökország (TUR) 1:24,73
92. Szokrátisz Arisztodímu Ciprus Ciprus (CYP) 1:25,03
93. Bráhím Áit Szibráhím Marokkó Marokkó (MAR) 1:26,81
94. German Sánchez Mexikó Mexikó (MEX) 1:27,29
95. Hans Egger Brazília Brazília (BRA) 1:27,47
96. Zsán Halíl Libanon Libanon (LIB) 1:28,07
97. Murád Gerri Algéria Algéria (ALG) 1:28,34
98. Fábio Igel Brazília Brazília (BRA) 1:28,83
99. Kámel Gerri Algéria Algéria (ALG) 1:28,85
100. Chen Tong-Jong Tajvan Tajvan (TPE) 1:31,48
101. Nának Csand India India (IND) 1:31,98
102. Daniel Stahle Bolívia Bolívia (BOL) 1:33,56
103. José Manuel Bejarano Bolívia Bolívia (BOL) 1:36,47
104. Dáni Abu Naúm Libanon Libanon (LIB) 1:37,40
105. Musztafa Najtlhu Marokkó Marokkó (MAR) 1:38,11
106. Núr ed-Dín Búsaál Marokkó Marokkó (MAR) 1:38,40
107. Ong Ching-Ming Tajvan Tajvan (TPE) 1:38,66
108. Carlos Aramayo Bolívia Bolívia (BOL) 1:38,83
109. Lál Csuni India India (IND) 1:39,56
110. Julián Muñoz Costa Rica Costa Rica (CRC) 1:47,78
111. Alejandro Preinfalk Costa Rica Costa Rica (CRC) 2:04,91
112. Gabriel Chernacov Costa Rica Costa Rica (CRC) 2:11,34
Lasse Kjus Norvégia Norvégia (NOR) nem ért célba
Patrick Holzer Olaszország Olaszország (ITA) nem ért célba
Didrik Marksten Norvégia Norvégia (NOR) nem ért célba
Markus Wasmeier Németország Németország (GER) nem ért célba
Chris Puckett Egyesült Államok Egyesült Államok (USA) nem ért célba
Marco Büchel Liechtenstein Liechtenstein (LIE) nem ért célba
Daniel Vogt Liechtenstein Liechtenstein (LIE) nem ért célba
Kristinn Björnsson Izland Izland (ISL) nem ért célba
Vedran Pavlek Horvátország Horvátország (CRO) nem ért célba
Federico van Ditmar Argentína Argentína (ARG) nem ért célba
Joánisz Kaprarasz Görögország Görögország (GRE) nem ért célba
Nicola Ercolani San Marino San Marino (SMR) nem ért célba
Jorge Eduardo Ballesteros Mexikó Mexikó (MEX) nem ért célba
Rejmon Horo Jugoszlávia Jugoszlávia (YUG) nem ért célba
Enis Bećirbegović Jugoszlávia Jugoszlávia (YUG) nem ért célba
Martin Chernacov Costa Rica Costa Rica (CRC) nem ért célba
Igor Latinović Jugoszlávia Jugoszlávia (YUG) kizárták
el-Haszan Mahta Marokkó Marokkó (MAR) kizárták
Rajmon Kejrúz Libanon Libanon (LIB) kizárták

2. futam[szerkesztés]

Hely. Versenyző Nemzet Idő
1. Alberto Tomba Olaszország Olaszország (ITA) 1:02,41
2. Ole Kristian Furuseth Norvégia Norvégia (NOR) 1:02,53
3. Marc Girardelli Luxemburg Luxemburg (LUX) 1:02,60
4. Hubert Strolz Ausztria Ausztria (AUT) 1:02,70
5. Fredrik Nyberg Svédország Svédország (SWE) 1:02,91
6. Kjetil André Aamodt Norvégia Norvégia (NOR) 1:03,01
7. Rainer Salzgeber Ausztria Ausztria (AUT) 1:03,11
8. Paul Accola Svájc Svájc (SUI) 1:03,14
9. Hans Pieren Svájc Svájc (SUI) 1:03,23
10. Josef Polig Olaszország Olaszország (ITA) 1:03,28
11. Günther Mader Ausztria Ausztria (AUT) 1:03,38
12. Michael von Grünigen Svájc Svájc (SUI) 1:03,72
13. Stéphane Exartier Franciaország Franciaország (FRA) 1:03,80
14. Christian Mayer Ausztria Ausztria (AUT) 1:03,83
15. Günther Marxer Liechtenstein Liechtenstein (LIE) 1:04,46
16. Gregor Grilc Szlovénia Szlovénia (SLO) 1:04,70
17. Franck Piccard Franciaország Franciaország (FRA) 1:04,79
18. Sergio Bergamelli Olaszország Olaszország (ITA) 1:04,80
19. Jure Košir Szlovénia Szlovénia (SLO) 1:04,82
20. Alain Feutrier Franciaország Franciaország (FRA) 1:04,89
21. Kimura Kiminobu Japán Japán (JPN) 1:04,90
22. Rob Parisien Egyesült Államok Egyesült Államok (USA) 1:04,92
23. Andrej Miklavc Szlovénia Szlovénia (SLO) 1:05,04
24. Casey Puckett Egyesült Államok Egyesült Államok (USA) 1:05,08
25. Mitja Kunc Szlovénia Szlovénia (SLO) 1:05,40
26. Achim Vogt Liechtenstein Liechtenstein (LIE) 1:06,02
27. Simon Lyle Wi Rutene Új-Zéland Új-Zéland (NZL) 1:06,09
28. Vicente Tomas Spanyolország Spanyolország (ESP) 1:06,40
29. Petar Dichev Bulgária Bulgária (BUL) 1:06,53
30. Isioka Takuja Japán Japán (JPN) 1:06,64
31. Marián Bíreš Csehszlovákia Csehszlovákia (TCH) 1:07,13
32. Lyubomir Popov Bulgária Bulgária (BUL) 1:07,29
33. Xavier Ubeira Spanyolország Spanyolország (ESP) 1:07,31
34. Ricardo Campo Spanyolország Spanyolország (ESP) 1:07,62
35. Rob Crossan Kanada Kanada (CAN) 1:07,88
36. Nahum Orobitg Andorra Andorra (AND) 1:07,93
37. Gerard Escoda Andorra Andorra (AND) 1:07,99
38. Peter Jurko Csehszlovákia Csehszlovákia (TCH) 1:08,50
39. Bill Gaylord Nagy-Britannia Nagy-Britannia (GBR) 1:08,62
40. Willy Raine Kanada Kanada (CAN) 1:08,76
41. Borislav Dimitrachkov Bulgária Bulgária (BUL) 1:09,57
42. Kőszáli Pierre Magyarország Magyarország (HUN) 1:10,63
43. Gavin Forsyth Nagy-Britannia Nagy-Britannia (GBR) 1:10,72
44. Örnólfur Valdimarsson Izland Izland (ISL) 1:11,14
45. Agustín Neiman Argentína Argentína (ARG) 1:11,87
46. Marcin Szafrański Lengyelország Lengyelország (POL) 1:12,34
47. Nils Gelbjerg-Hansen Dánia Dánia (DEN) 1:12,45
48. Alexis Racloz Chile Chile (CHI) 1:12,77
49. Tornay Balázs Magyarország Magyarország (HUN) 1:13,00
50. Emilian Focşeneanu Románia Románia (ROM) 1:13,52
51. Gáston Begue Argentína Argentína (ARG) 1:13,94
52. Mauricio Rotella Chile Chile (CHI) 1:14,52
53. Aurel Foiciuc Románia Románia (ROM) 1:14,79
54. Jakub Malczewski Lengyelország Lengyelország (POL) 1:14,81
55. Diego Margozzini Chile Chile (CHI) 1:15,89
56. Kristály Péter Magyarország Magyarország (HUN) 1:16,04
57. Zoran Perušina Jugoszlávia Jugoszlávia (YUG) 1:17,07
58. Eljász Mazsdaláni Libanon Libanon (LIB) 1:17,45
59. Jason Gasperoni San Marino San Marino (SMR) 1:17,61
60. Aléxisz Fotiádisz Ciprus Ciprus (CYP) 1:17,98
61. Taner Üstündağ Törökország Törökország (TUR) 1:18,51
62. John Campbell Amerikai Virgin-szigetek Amerikai Virgin-szigetek (ISV) 1:19,35
63. Keith Fraser Szváziföld Szváziföld (SWZ) 1:19,83
64. Sérgio Schuler Brazília Brazília (BRA) 1:20,30
65. Kim Chol-Ryong Észak-Korea Észak-Korea (PRK) 1:22,02
66. Ahmet Demir Törökország Törökország (TUR) 1:22,26
67. Carlos Mier y Terán Mexikó Mexikó (MEX) 1:22,49
68. Michael Teruel Fülöp-szigetek Fülöp-szigetek (PHI) 1:22,71
69. Cevdet Can Törökország Törökország (TUR) 1:22,78
70. Szokrátisz Arisztodímu Ciprus Ciprus (CYP) 1:23,13
71. Lamine Guèye Szenegál Szenegál (SEN) 1:23,38
72. Yakup Kadri Birinci Törökország Törökország (TUR) 1:23,39
73. Andréasz Vaszíli Ciprus Ciprus (CYP) 1:23,40
74. Alphonse Gomis Szenegál Szenegál (SEN) 1:23,79
75. Eduardo Ampudia Mexikó Mexikó (MEX) 1:24,53
76. Marcelo Apovian Brazília Brazília (BRA) 1:24,97
77. Guillermo Avila Bolívia Bolívia (BOL) 1:26,09
78. Bráhím Áit Szibráhím Marokkó Marokkó (MAR) 1:27,41
79. German Sánchez Mexikó Mexikó (MEX) 1:29,42
80. Chen Tong-Jong Tajvan Tajvan (TPE) 1:34,51
81. Kámel Gerri Algéria Algéria (ALG) 1:34,92
82. Nának Csand India India (IND) 1:37,05
83. Daniel Stahle Bolívia Bolívia (BOL) 1:38,80
84. Musztafa Najtlhu Marokkó Marokkó (MAR) 1:39,21
85. Núr ed-Dín Búsaál Marokkó Marokkó (MAR) 1:43,90
86. Carlos Aramayo Bolívia Bolívia (BOL) 1:45,46
87. Dáni Abu Naúm Libanon Libanon (LIB) 1:46,99
88. José Manuel Bejarano Bolívia Bolívia (BOL) 1:50,88
89. Murád Gerri Algéria Algéria (ALG) 1:51,99
90. Julián Muñoz Costa Rica Costa Rica (CRC) 1:58,73
91. Alejandro Preinfalk Costa Rica Costa Rica (CRC) 2:44,15
Johan Wallner Svédország Svédország (SWE) nem ért célba
Steve Locher Svájc Svájc (SUI) nem ért célba
Matt Grosjean Egyesült Államok Egyesült Államok (USA) nem ért célba
Jorge Pujol Spanyolország Spanyolország (ESP) nem ért célba
Ramon Rossell Andorra Andorra (AND) nem ért célba
Victor Gómez Andorra Andorra (AND) nem ért célba
Sean Langmuir Nagy-Britannia Nagy-Britannia (GBR) nem ért célba
Tomii Cujosi Japán Japán (JPN) nem ért célba
Bónis Attila Magyarország Magyarország (HUN) nem ért célba
Thomaí Lefúszi Görögország Görögország (GRE) nem ért célba
Choi Yong-Hee Dél-Korea Dél-Korea (KOR) nem ért célba
Hans Egger Brazília Brazília (BRA) nem ért célba
Ong Ching-Ming Tajvan Tajvan (TPE) nem ért célba
Lál Csuni India India (IND) nem ért célba
Gabriel Chernacov Costa Rica Costa Rica (CRC) nem ért célba
Peter Roth Németország Németország (GER) kizárták
Ho Szonguk Dél-Korea Dél-Korea (KOR) kizárták
Zsán Halíl Libanon Libanon (LIB) kizárták

Összesítés[szerkesztés]

Helyezés Versenyző Nemzet 1. futam 2. futam Összesítés
1Aranyérem Arany Alberto Tomba Olaszország Olaszország (ITA) 1:04,57 1:02,41 2:06,98
2Ezüstérem Ezüst Marc Girardelli Luxemburg Luxemburg (LUX) 1:04,70 1:02,60 2:07,30
3Bronzérem Bronz Kjetil André Aamodt Norvégia Norvégia (NOR) 1:04,81 1:03,01 2:07,82
4. Paul Accola Svájc Svájc (SUI) 1:04,88 1:03,14 2:08,02
5. Ole Kristian Furuseth Norvégia Norvégia (NOR) 1:05,63 1:02,53 2:08,16
6. Günther Mader Ausztria Ausztria (AUT) 1:05,42 1:03,38 2:08,80
7. Rainer Salzgeber Ausztria Ausztria (AUT) 1:05,72 1:03,11 2:08,83
8. Fredrik Nyberg Svédország Svédország (SWE) 1:06,09 1:02,91 2:09,00
9. Hubert Strolz Ausztria Ausztria (AUT) 1:06,75 1:02,70 2:09,45
9. Josef Polig Olaszország Olaszország (ITA) 1:06,17 1:03,28 2:09,45
11. Hans Pieren Svájc Svájc (SUI) 1:06,34 1:03,23 2:09,57
12. Christian Mayer Ausztria Ausztria (AUT) 1:06,23 1:03,83 2:10,06
13. Stéphane Exartier Franciaország Franciaország (FRA) 1:06,87 1:03,80 2:10,67
13. Michael von Grünigen Svájc Svájc (SUI) 1:06,95 1:03,72 2:10,67
15. Günther Marxer Liechtenstein Liechtenstein (LIE) 1:06,69 1:04,46 2:11,15
16. Gregor Grilc Szlovénia Szlovénia (SLO) 1:06,80 1:04,70 2:11,50
17. Sergio Bergamelli Olaszország Olaszország (ITA) 1:06,95 1:04,80 2:11,75
18. Franck Piccard Franciaország Franciaország (FRA) 1:07,14 1:04,79 2:11,93
19. Alain Feutrier Franciaország Franciaország (FRA) 1:07,11 1:04,89 2:12,00
20. Rob Parisien Egyesült Államok Egyesült Államok (USA) 1:07,11 1:04,92 2:12,03
21. Kimura Kiminobu Japán Japán (JPN) 1:07,20 1:04,90 2:12,10
22. Jure Košir Szlovénia Szlovénia (SLO) 1:07,41 1:04,82 2:12,23
23. Mitja Kunc Szlovénia Szlovénia (SLO) 1:07,48 1:05,40 2:12,88
24. Andrej Miklavc Szlovénia Szlovénia (SLO) 1:07,91 1:05,04 2:12,95
25. Casey Puckett Egyesült Államok Egyesült Államok (USA) 1:08,17 1:05,08 2:13,25
26. Achim Vogt Liechtenstein Liechtenstein (LIE) 1:08,68 1:06,02 2:14,70
27. Vicente Tomas Spanyolország Spanyolország (ESP) 1:09,15 1:06,40 2:15,55
28. Simon Lyle Wi Rutene Új-Zéland Új-Zéland (NZL) 1:09,52 1:06,09 2:15,61
29. Isioka Takuja Japán Japán (JPN) 1:09,28 1:06,64 2:15,92
30. Petar Dichev Bulgária Bulgária (BUL) 1:09,85 1:06,53 2:16,38
31. Xavier Ubeira Spanyolország Spanyolország (ESP) 1:09,75 1:07,31 2:17,06
32. Ricardo Campo Spanyolország Spanyolország (ESP) 1:10,15 1:07,62 2:17,77
33. Lyubomir Popov Bulgária Bulgária (BUL) 1:10,72 1:07,29 2:18,01
34. Marián Bíreš Csehszlovákia Csehszlovákia (TCH) 1:10,98 1:07,13 2:18,11
35. Rob Crossan Kanada Kanada (CAN) 1:10,69 1:07,88 2:18,57
36. Gerard Escoda Andorra Andorra (AND) 1:10,70 1:07,99 2:18,69
37. Peter Jurko Csehszlovákia Csehszlovákia (TCH) 1:10,65 1:08,50 2:19,15
38. Nahum Orobitg Andorra Andorra (AND) 1:11,37 1:07,93 2:19,30
39. Willy Raine Kanada Kanada (CAN) 1:11,30 1:08,76 2:20,06
40. Bill Gaylord Nagy-Britannia Nagy-Britannia (GBR) 1:12,04 1:08,62 2:20,66
41. Borislav Dimitrachkov Bulgária Bulgária (BUL) 1:12,08 1:09,57 2:21,65
42. Kőszáli Pierre Magyarország Magyarország (HUN) 1:12,73 1:10,63 2:23,36
43. Gavin Forsyth Nagy-Britannia Nagy-Britannia (GBR) 1:13,51 1:10,72 2:24,23
44. Örnólfur Valdimarsson Izland Izland (ISL) 1:13,88 1:11,14 2:25,02
45. Nils Gelbjerg-Hansen Dánia Dánia (DEN) 1:14,04 1:12,45 2:26,49
46. Marcin Szafrański Lengyelország Lengyelország (POL) 1:15,06 1:12,34 2:27,40
47. Agustín Neiman Argentína Argentína (ARG) 1:16,44 1:11,87 2:28,31
48. Emilian Focşeneanu Románia Románia (ROM) 1:15,48 1:13,52 2:29,00
49. Alexis Racloz Chile Chile (CHI) 1:16,50 1:12,77 2:29,27
50. Tornay Balázs Magyarország Magyarország (HUN) 1:16,71 1:13,00 2:29,71
51. Mauricio Rotella Chile Chile (CHI) 1:15,92 1:14,52 2:30,44
52. Jakub Malczewski Lengyelország Lengyelország (POL) 1:15,86 1:14,81 2:30,67
53. Aurel Foiciuc Románia Románia (ROM) 1:16,03 1:14,79 2:30,82
54. Gáston Begue Argentína Argentína (ARG) 1:17,22 1:13,94 2:31,16
55. Diego Margozzini Chile Chile (CHI) 1:17,43 1:15,89 2:33,32
56. Kristály Péter Magyarország Magyarország (HUN) 1:18,34 1:16,04 2:34,38
57. Eljász Mazsdaláni Libanon Libanon (LIB) 1:18,32 1:17,45 2:35,77
58. Zoran Perušina Jugoszlávia Jugoszlávia (YUG) 1:18,95 1:17,07 2:36,02
59. Jason Gasperoni San Marino San Marino (SMR) 1:20,74 1:17,61 2:38,35
60. Taner Üstündağ Törökország Törökország (TUR) 1:20,44 1:18,51 2:38,95
61. Aléxisz Fotiádisz Ciprus Ciprus (CYP) 1:22,01 1:17,98 2:39,99
62. John Campbell Amerikai Virgin-szigetek Amerikai Virgin-szigetek (ISV) 1:20,68 1:19,35 2:40,03
63. Keith Fraser Szváziföld Szváziföld (SWZ) 1:21,93 1:19,83 2:41,76
64. Sérgio Schuler Brazília Brazília (BRA) 1:22,31 1:20,30 2:42,61
65. Carlos Mier y Terán Mexikó Mexikó (MEX) 1:22,24 1:22,49 2:44,73
66. Lamine Guèye Szenegál Szenegál (SEN) 1:21,60 1:23,38 2:44,98
67. Kim Chol-Ryong Észak-Korea Észak-Korea (PRK) 1:23,24 1:22,02 2:45,26
67. Ahmet Demir Törökország Törökország (TUR) 1:23,00 1:22,26 2:45,26
69. Andréasz Vaszíli Ciprus Ciprus (CYP) 1:22,86 1:23,40 2:46,26
70. Cevdet Can Törökország Törökország (TUR) 1:23,62 1:22,78 2:46,40
71. Michael Teruel Fülöp-szigetek Fülöp-szigetek (PHI) 1:24,13 1:22,71 2:46,84
72. Eduardo Ampudia Mexikó Mexikó (MEX) 1:23,07 1:24,53 2:47,60
73. Marcelo Apovian Brazília Brazília (BRA) 1:23,07 1:24,97 2:48,04
74. Alphonse Gomis Szenegál Szenegál (SEN) 1:24,29 1:23,79 2:48,08
75. Yakup Kadri Birinci Törökország Törökország (TUR) 1:24,73 1:23,39 2:48,12
76. Szokrátisz Arisztodímu Ciprus Ciprus (CYP) 1:25,03 1:23,13 2:48,16
77. Guillermo Avila Bolívia Bolívia (BOL) 1:24,68 1:26,09 2:50,77
78. Bráhím Áit Szibráhím Marokkó Marokkó (MAR) 1:26,81 1:27,41 2:54,22
79. German Sánchez Mexikó Mexikó (MEX) 1:27,29 1:29,42 2:56,71
80. Kámel Gerri Algéria Algéria (ALG) 1:28,85 1:34,92 3:03,77
81. Chen Tong-Jong Tajvan Tajvan (TPE) 1:31,48 1:34,51 3:05,99
82. Nának Csand India India (IND) 1:31,98 1:37,05 3:09,03
83. Daniel Stahle Bolívia Bolívia (BOL) 1:33,56 1:38,80 3:12,36
84. Musztafa Najtlhu Marokkó Marokkó (MAR) 1:38,11 1:39,21 3:17,32
85. Murád Gerri Algéria Algéria (ALG) 1:28,34 1:51,99 3:20,33
86. Núr ed-Dín Búsaál Marokkó Marokkó (MAR) 1:38,40 1:43,90 3:22,30
87. Carlos Aramayo Bolívia Bolívia (BOL) 1:38,83 1:45,46 3:24,29
88. Dáni Abu Naúm Libanon Libanon (LIB) 1:37,40 1:46,99 3:24,39
89. José Manuel Bejarano Bolívia Bolívia (BOL) 1:36,47 1:50,88 3:27,35
90. Julián Muñoz Costa Rica Costa Rica (CRC) 1:47,78 1:58,73 3:46,51
91. Alejandro Preinfalk Costa Rica Costa Rica (CRC) 2:04,91 2:44,15 4:49,06
Johan Wallner Svédország Svédország (SWE) 1:05,64 nem ért célba
Steve Locher Svájc Svájc (SUI) 1:05,80 nem ért célba
Matt Grosjean Egyesült Államok Egyesült Államok (USA) 1:07,76 nem ért célba
Armin Bittner Németország Németország (GER) 1:07,77
Jorge Pujol Spanyolország Spanyolország (ESP) 1:09,20 nem ért célba
Ramon Rossell Andorra Andorra (AND) 1:12,28 nem ért célba
Victor Gómez Andorra Andorra (AND) 1:12,87 nem ért célba
Sean Langmuir Nagy-Britannia Nagy-Britannia (GBR) 1:13,72 nem ért célba
Tomii Cujosi Japán Japán (JPN) 1:13,36 nem ért célba
Bónis Attila Magyarország Magyarország (HUN) 1:13,98 nem ért célba
Carlos Espiasse Argentína Argentína (ARG) 1:16,77
Thomaí Lefúszi Görögország Görögország (GRE) 1:17,22 nem ért célba
Choi Yong-Hee Dél-Korea Dél-Korea (KOR) 1:17,53 nem ért célba
Hans Egger Brazília Brazília (BRA) 1:27,47 nem ért célba
Fábio Igel Brazília Brazília (BRA) 1:28,83
Ong Ching-Ming Tajvan Tajvan (TPE) 1:38,66 nem ért célba
Lál Csuni India India (IND) 1:39,56 nem ért célba
Gabriel Chernacov Costa Rica Costa Rica (CRC) 2:11,34 nem ért célba
Lasse Kjus Norvégia Norvégia (NOR) nem ért célba
Patrick Holzer Olaszország Olaszország (ITA) nem ért célba
Didrik Marksten Norvégia Norvégia (NOR) nem ért célba
Markus Wasmeier Németország Németország (GER) nem ért célba
Chris Puckett Egyesült Államok Egyesült Államok (USA) nem ért célba
Marco Büchel Liechtenstein Liechtenstein (LIE) nem ért célba
Daniel Vogt Liechtenstein Liechtenstein (LIE) nem ért célba
Kristinn Björnsson Izland Izland (ISL) nem ért célba
Vedran Pavlek Horvátország Horvátország (CRO) nem ért célba
Federico van Ditmar Argentína Argentína (ARG) nem ért célba
Joánisz Kaprarasz Görögország Görögország (GRE) nem ért célba
Nicola Ercolani San Marino San Marino (SMR) nem ért célba
Jorge Eduardo Ballesteros Mexikó Mexikó (MEX) nem ért célba
Rejmon Horo Jugoszlávia Jugoszlávia (YUG) nem ért célba
Enis Bećirbegović Jugoszlávia Jugoszlávia (YUG) nem ért célba
Martin Chernacov Costa Rica Costa Rica (CRC) nem ért célba
Peter Roth Németország Németország (GER) 1:07,68 kizárták
Ho Szonguk Dél-Korea Dél-Korea (KOR) 1:13,99 kizárták
Zsán Halíl Libanon Libanon (LIB) 1:28,07 kizárták
Igor Latinović Jugoszlávia Jugoszlávia (YUG) kizárták
el-Haszan Mahta Marokkó Marokkó (MAR) kizárták
Rajmon Kejrúz Libanon Libanon (LIB) kizárták

Források[szerkesztés]