Ugrás a tartalomhoz

Szerkesztővita:Mészáros Eszter

Az oldal más nyelven nem érhető el.
Új téma nyitása
A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
Legutóbb hozzászólt Syp 16 évvel ezelőtt a(z) AZ anyagok mágneses tulajdonságai témában
Köszöntünk a magyar Wikipédiában, kedves Mészáros Eszter!

Üdvözlünk!

A Wikipédia szerkesztésének fortélyaihoz az első lépések oldalon találsz bevezetőt. A szerkesztést a homokozóban gyakorolhatod. Ha bármi kérdésed lenne, akkor a kocsmafalon érdeklődhetsz. A Wikipédiában folyó társalgások jobb megértéséhez a Wikifogalmak és rövidítések (szó)jegyzékében találsz segítséget.

Kérjük, különösen ügyelj a felküldött szövegek és képek jogtisztaságára és forrásaid pontos megjelölésére!

Egy segítőtársat, mentort keresel? Akkor Kattints ide! Ez megnyitja szerkesztésre a „szerkesztői lapodat” és a megnyíló szerkesztőablak fölött elolvashatod, hogy mit kell tenned.

Ha van kedved, írhatsz magadról pár szót a szerkesztői lapodon (például érdeklődési körödről, nyelvtudásodról). A személyes vitalapokat üzenőfalként használjuk, ezen üdvözlet is példa rá. Kérünk, hogy a vitalapokon így írd alá hozzászólásaidat: ~~~~.

Jó szerkesztést és tartalmas szórakozást kívánunk! SyP 2007. november 28., 20:22 (CET)Válasz

Ez a szócikked nem igazán kiforrott, a mágnesesség alatt több információt találsz. Ha úgy érzed, azt tudnád bővíteni, szerkeszd bátran. Idemásolom azért a szövegét, hogy ne vesszen el:

AZ anyagok mágneses tulajdonságai[szerkesztés]

Hétközapjainkban használt tárgyakban gyakran kihasználjuk a mágnes vonzó és taszító erejét. Régi Kínaiak:iránytű-tályékozódás A mágnes lehet:1.természeres mágnes-bányásszák-mágnesvasérc- speciális körülmények között kristájosodott ki. 2.mesterséges mágnes-ember álítja elő-ferromágneses anyagokból{vas,nikkel}.

Üdv, SyP 2007. november 28., 20:27 (CET)Válasz