A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
7-es jelzésű autóbuszvonal |
|
a vállalat logója |
|
Történeti adatok |
Státusz: | aktív |
Korábban: | 19 |
Üzemi adatok |
Jellege: | alapjárat |
Település: | Komló |
Üzemeltető: | DDKK Zrt. |
Járművek: | szóló buszok |
Végállomások |
Induló állomás: | Autóbusz-állomás |
Érkező állomás: | Körtvélyes |
Útvonaladatok |
| I→É | É→I | Vonalhossz (km): | 4,5 | 4,5 | Megállóhelyek (db): | 8 | 8 | Menetidő (perc): | 14 | 14 |
|
Járatadatok |
Üzemidő: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 4.05-23.30 | 4.05-23.30 | kedd: | 4.05-23.30 | 4.05-23.30 | szerda: | 4.05-23.30 | 4.05-23.30 | csütörtök: | 4.05-23.30 | 4.05-23.30 | péntek: | 4.05-23.30 | 4.05-23.30 | szombat: | 4.05-23.55 | 4.05-23.55 | vasárnap: | 4.05-23.15 | 4.05-23.15 |
|
menetrendi tájékoztató |
Útvonaldiagram |
|
|
0 - 14 Autóbusz-állomás
|
|
2 - 12
|
Tröszt
|
|
|
|
|
6 -
|
Móricz utca
|
|
|
|
|
|
|
|
- 8
|
Mikszáth utca
|
|
|
|
|
8 - 6
|
Mecsekfalui utca
|
|
9 - 5
|
Sikondai elágazás
|
|
11 - 3
|
Dávidföld alsó
|
|
12 - 2
|
Mecsekfalú felső
|
|
14 - 0
|
Körtvélyes
|
|
A komlói 7-es buszjárat az Autóbusz-állomás-Körtvélyes útvonalon közlekedik.
Útvonala
Autóbusz-állomás - Tröszt - Kökönyös - Körtvélyes:
|
Körtvélyes - Kökönyös - Tröszt - Autóbusz-állomás:
|
- Autóbusz-állomás
- Tröszt
- Móricz utca
- Mecsekfalui út
- Sikondai elágazás
- Dávidföld alsó
- Mecsekfalu felső
- Körtvélyes
|
- Körtvélyes
- Mecsekfalu felső
- Dávidföld alsó
- Sikondai elágazás
- Mecsekfalui út
- Mikszáth utca
- Tröszt
- Autóbusz-állomás
|