Fájl:BSicon uTUNNEL1.svg
Megjelenés
Ennek a(z) SVG fájlnak ezen PNG formátumú előnézete: 500 × 500 képpont. További felbontások: 240 × 240 képpont | 480 × 480 képpont | 768 × 768 képpont | 1 024 × 1 024 képpont | 2 048 × 2 048 képpont.
Eredeti fájl (SVG fájl, névlegesen 500 × 500 képpont, fájlméret: 463 bytes)
Fájltörténet
Kattints egy időpontra, hogy a fájl akkori állapotát láthasd.
Dátum/idő | Bélyegkép | Felbontás | Feltöltő | Megjegyzés | |
---|---|---|---|---|---|
aktuális | 2017. január 28., 11:38 | 500 × 500 (463 bytes) | Jc86035 | simplified | |
2016. május 29., 13:46 | 500 × 500 (499 bytes) | Jc86035 | simplified | ||
2010. november 17., 10:09 | 500 × 500 (817 bytes) | T0118163 | New File | ||
2007. január 15., 16:40 | 500 × 500 (3 KB) | Qualle | {{Information |Description= {{de|siehe Formatvorlage Bahnstrecke}} |Source=own work |Date=2007-01-15 |Author=Qualle |Permission= |other_versions= }} {{PD-user-de|Qualle}} [[Category:Icons for |
Fájlhasználat
Az alábbi lapok használják ezt a fájlt:
Globális fájlhasználat
A következő wikik használják ezt a fájlt:
- Használata itt: ar.wikipedia.org
- Használata itt: az.wikipedia.org
- Használata itt: bn.wikipedia.org
- Használata itt: ca.wikipedia.org
- Tren Groc
- Circle Line (Londres)
- District Line
- Hammersmith & City Line
- Estació de la Tor de Querol
- Plantilla:Mapa Línia LUL District
- Plantilla:Mapa Línia LUL Hammersmith & City
- Plantilla:Mapa Línia LUL Circle
- Plantilla:Mapa Línia LUL Piccadilly
- Plantilla:Mapa Línia de Cerdanya
- Plantilla:Mapa Línia Ferrocarril turístic de l'Alt Llobregat
- Ferrocarril Turístic de l'Alt Llobregat
- Estació de Vilafranca de Conflent
- TER Llenguadoc Rosselló
- Plantilla:Mapa Línia Docklands Light Railway
- Docklands Light Railway
- Piccadilly Line
- Xarxa ferroviària de la Catalunya del Nord
- Plantilla:Mapa Línia Metro Sevilla L1
- Línia 1 del metro de Sevilla
- Estació de la Guingueta d'Ix
- Estació de Down Street
- Estació de Brompton Road
- Estació de Heathrow Terminals 1, 2, 3
- Viquipèdia:Plantilles d'esquemes de ferrocarril/Catàleg de pictogrames
- Plantilla:Mapa Línia Metro de Tyne and Wear
- Metro de Tyne and Wear
- Estació d'Ur - les Escaldes
- Estació de Bena-Feners
- Estació de Sallagosa
- Estació d'Oceja
- Estació de Font-romeu, Odelló i Vià
- Estació de Bolquera-Eina
- Estació de Montlluís - la Cabanassa
- Estació d'Oleta-Canavelles
- Estació de Nyer
- Estació dels Banys de Toès
- Estació de Toès-Carançà
- Estació de Fontpedrosa - Banys de Sant Tomàs
- Estació de Sautó
- Estació de Planès
- Estació d'Estavar
- Estació d'Er
- Estació de Santa Llocaia
- Estació de Joncet
A fájl globális használatának megtekintése