Sablon:Budapest–Vác-gyorsított személyvonat
| G71 | Budapest-Nyugati – Rákospalota-Újpest – Fót – Fótújfalu – Ivacs – Veresegyház – Erdőkertes – Vicziántelep – Őrbottyán – Rudnaykert – Váchartyán – Vácrátót – Csörög – Máriaudvar – Vác-Alsóváros – Vác | Csúcsidőben óránként[1] |-
Amiben segíthetsz: dokumentációs allap létrehozása
- ↑ Reggel Budapest felé, délután Vác felé