Fájl:BSicon vDST-BHF.svg
Megjelenés
Ennek a(z) SVG fájlnak ezen PNG formátumú előnézete: 500 × 500 képpont. További felbontások: 240 × 240 képpont | 480 × 480 képpont | 768 × 768 képpont | 1 024 × 1 024 képpont | 2 048 × 2 048 képpont.
Eredeti fájl (SVG fájl, névlegesen 500 × 500 képpont, fájlméret: 405 bytes)
Fájltörténet
Kattints egy időpontra, hogy a fájl akkori állapotát láthasd.
Dátum/idő | Bélyegkép | Felbontás | Feltöltő | Megjegyzés | |
---|---|---|---|---|---|
aktuális | 2013. november 22., 13:44 | 500 × 500 (405 bytes) | YLSS | white center of DST | |
2010. január 19., 13:51 | 500 × 500 (519 bytes) | Vunz | improved code, smaller file, 125-375 grid | ||
2008. február 12., 18:05 | 500 × 500 (3 KB) | .hd~commonswiki | Symbolelemente nivelliert | ||
2007. szeptember 17., 10:48 | 500 × 500 (3 KB) | Babskwal | {{Information |Description=BS template |Source=self-made |Date=17/09/2007 |Author= Babskwal }} Category:Icons for railway descriptions/experimental |
Fájlhasználat
Ezt a fájlt nem használja egyetlen lap sem.
Globális fájlhasználat
A következő wikik használják ezt a fájlt:
- Használata itt: en.wikipedia.org
- Chatham Main Line
- Ashford–Ramsgate line
- Salt Lake City Southern Railroad
- Template:Chatham Main Line
- User:LeheckaG/BSicon/RR
- User:AlisonW/Rail grp2
- User:AlisonW/Rail Icons1
- User:Renxu350/Alison Wheeler's Rail Icons
- User:AlisonW/Rail grp2Simplex
- Template:Ashford to Ramsgate (via Canterbury West) line
- Template:Salt Lake City Southern Railroad
- Wikipedia talk:Route diagram template/Catalog of pictograms/parallel stations
- Wikipedia:Route diagram template/BS-anleitung6x2
- Wikipedia:Route diagram template/BS-anleitung6x2/doc
- Linha do Sul
- Madrid–Hendaye railway
- Template:Madrid-Hendaye railway RDT
- Használata itt: eo.wikipedia.org
- Használata itt: es.wikipedia.org
- Használata itt: fr.wikipedia.org
- Ligne de Caen à Cerisy-Belle-Étoile
- Wikipédia:Modèles/BS
- Modèle:LCF dGAREM GARE
- Ligne de Miramas à l'Estaque
- Ligne de Montluçon à Saint-Sulpice-Laurière
- Ligne de Rouen à Orléans
- Ligne 283 (Infrabel)
- Ligne de Montérolier - Buchy à Motteville
- Ligne 40 (Infrabel)
- Ligne de Ploërmel à La Brohinière
- Ligne de Busseau-sur-Creuse à Ussel
- Ligne de Tessonnières à Albi
- Ligne d'Orléans à Gien
- Ligne d'Eauze à Auch
- Schéma de la ligne de Paris-Lyon à Marseille-Saint-Charles
- Ligne de Nuits-sous-Ravières à Châtillon-sur-Seine
- Ligne de Saint-Germain-du-Puy à Cosne-Cours-sur-Loire
- Ligne de Bussière-Galant à Saint-Yrieix
- Ligne de La Guerche-sur-l'Aubois à Marseille-lès-Aubigny
- Schéma de la ligne de Bordeaux-Saint-Jean à Sète-Ville
- Ligne de Mignaloux - Nouaillé à Bersac
- Wikipédia:Modèles/BS/Catalogue des icônes francophones
- Ligne de Voves à Toury
- Ligne 35 (Infrabel)
- Schéma de la ligne de Strasbourg à Lauterbourg
- Schéma de la ligne de Bon-Encontre à Vic-en-Bigorre
- Schéma de la ligne de Niversac à Agen
- Utilisateur:Stratoswift/Brouillon
- Ligne 107 (Infrabel)
- Schéma de la ligne d'Eindhoven à Weert
- Használata itt: fy.wikipedia.org
A fájl globális használatának megtekintése