Fájl:BSicon KRZr.svg
Megjelenés
Ennek a(z) SVG fájlnak ezen PNG formátumú előnézete: 500 × 500 képpont. További felbontások: 240 × 240 képpont | 480 × 480 képpont | 768 × 768 képpont | 1 024 × 1 024 képpont | 2 048 × 2 048 képpont.
Eredeti fájl (SVG fájl, névlegesen 500 × 500 képpont, fájlméret: 487 bytes)
Fájltörténet
Kattints egy időpontra, hogy a fájl akkori állapotát láthasd.
Dátum/idő | Bélyegkép | Felbontás | Feltöltő | Megjegyzés | |
---|---|---|---|---|---|
aktuális | 2009. március 29., 01:17 | 500 × 500 (487 bytes) | Axpde | this is the correct design for an icon with that name! | |
2009. március 17., 22:21 | 500 × 500 (836 bytes) | Emarsee | {{Information |Description={{en|1={{PD-user|Tompw}}}} |Source=http://www.thepyramid.info/asp/icons.htm |Author={{PD-user|Tompw}} |Date=March 17, 2009 |Permission=Public domain |other_versions= }} <!--{{ImageUpload|full}}--> |
Fájlhasználat
Az alábbi lapok használják ezt a fájlt:
Globális fájlhasználat
A következő wikik használják ezt a fájlt:
- Használata itt: de.wikipedia.org
- Benutzer:Bernina/Spielwiese
- Portal Diskussion:Bahn/Archiv/2009/II
- Benutzer:Agruwie/Spielwiese
- Bahnstrecke Schönebeck–Glindenberg
- London, Tilbury and Southend Line
- Benutzer Diskussion:✓/A/Abstellkammer
- Bahnstrecke Harlingen–Nieuwe Schans
- Benutzer:Odem1002/S-Bahnlinie 1 - Wien
- Bahnstrecke Trilport–Bazoches
- Keikyū-Hauptlinie
- Grödingebanan
- Használata itt: en.wikipedia.org
- Limerick Junction railway station
- South Florida Railroad
- Alabama and Gulf Coast Railway
- Porter Subdivision
- Waycross Air Line Railroad
- Atlanta and Birmingham Air Line Railway
- Brunswick and Western Railroad
- Rosslare Europort railway station
- Limerick Colbert railway station
- Rosslare Strand railway station
- Bridgetown railway station
- Waterford railway station
- Carrick-on-Suir railway station
- Clonmel railway station
- Cahir railway station
- Tipperary halt
- Framingham Secondary
- Outer Circle (London)
- Northern Transcon
- Limerick–Rosslare railway line
- Template:Limerick-Rosslare railway line
- Sudbury–White River train
- Harlesden railway station (Midland Railway)
- Overland Route (Union Pacific Railroad)
- Aurora Subdivision
- St. Croix Subdivision
- Michigan Line
- St. Paul Subdivision
- Template:St. Paul Subdivision
- Template:St. Croix Subdivision
- Template:Aurora Subdivision
- Mississippi Delta Railroad
- Template:Mississippi Delta Railroad
- Sunset Route
- Template:Michigan Line
- Template:Via Rail Sudbury–White River train
- Parkside railway station (Merseyside)
- Lakeland Subdivision
- NO&M Subdivision
A fájl globális használatának megtekintése