Fájl:BSicon INT-L.svg
Ennek a(z) SVG fájlnak ezen PNG formátumú előnézete: 500 × 500 képpont. További felbontások: 240 × 240 képpont | 480 × 480 képpont | 768 × 768 képpont | 1 024 × 1 024 képpont | 2 048 × 2 048 képpont.
Eredeti fájl (SVG fájl, névlegesen 500 × 500 képpont, fájlméret: 297 bytes)
Fájltörténet
Kattints egy időpontra, hogy a fájl akkori állapotát láthasd.
Dátum/idő | Bélyegkép | Felbontás | Feltöltő | Megjegyzés | |
---|---|---|---|---|---|
aktuális | 2024. február 21., 10:47 | 500 × 500 (297 bytes) | Jc86035 | Uploaded file | |
2018. január 6., 01:16 | 500 × 500 (299 bytes) | Jc86035 | 50px stroke | ||
2017. május 1., 11:36 | 500 × 500 (299 bytes) | Jc86035 | reduced file size | ||
2016. február 9., 06:21 | 500 × 500 (319 bytes) | Newfraferz87 | Simpler code | ||
2013. június 18., 15:32 | 500 × 500 (735 bytes) | Tuvalkin | As per Talk:BSicon/Icon geometry and SVG code neatness#INT circle radius. | ||
2008. március 25., 05:39 | 500 × 500 (2 KB) | NakanoHito | {{Information |Description=Icon for en:Wikipedia:Route diagram template |Source=self-made as modification of Image:BSicon INT.svg |Date=2008-03-25 |Location= |Author=~~~ |Permission= public domain |other_versions= }} [[Category:Icons for railway |
Fájlhasználat
Az alábbi lapok használják ezt a fájlt:
Globális fájlhasználat
A következő wikik használják ezt a fájlt:
- Használata itt: bn.wikipedia.org
- Használata itt: ca.wikipedia.org
- Használata itt: cs.wikipedia.org
- Használata itt: de.wikipedia.org
- Használata itt: en.wikipedia.org
- Jungfrau Railway
- Taiwan High Speed Rail
- Caltrain
- Dublin Area Rapid Transit
- Tōyoko Line
- Green Line (Dallas Area Rapid Transit)
- Mumbai Central railway station
- Grant Road railway station
- Charni Road railway station
- Prabhadevi railway station
- Matunga Road railway station
- Khar Road railway station
- Tama Toshi Monorail Line
- Metro Green Line (Minnesota)
- Tsukuba Express
- Dublin Pearse railway station
- Marmaray
- Mahalaxmi railway station
- TRAX (light rail)
- Tara Street railway station
- Currey Road railway station
- Talk:Chhatrapati Shivaji Terminus
- Fremantle line
- Luton Airport Parkway railway station
- Luton railway station
- G Line (Los Angeles Metro)
- Red Line (BART)
- Orange Line (BART)
- Yellow Line (BART)
- Central Coast & Newcastle Line
- Enterprise (train service)
- Liverpool–Manchester lines
- RER B
- R Line (RTD)
- Masjid railway station
- Sandhurst Road railway station
- Watford DC line
- Sprinter (rail service)
- East Bay Electric Lines
- FrontRunner
- Howth railway station
- Belfast–Dublin line
A fájl globális használatának megtekintése