Szerkesztővita:Kovács István (1989)

Az oldal más nyelven nem érhető el.
Új téma nyitása
A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
Legutóbb hozzászólt Regasterios 11 évvel ezelőtt a(z) Lokomotyiv Jaroszlavl témában
Köszöntünk a magyar Wikipédiában, kedves Kovács István (1989)!

Üdvözlünk!

A Wikipédia szerkesztésének fortélyaihoz az első lépések oldalon találsz bevezetőt. A szerkesztést a homokozóban gyakorolhatod. A Wikipédiában folyó társalgások jobb megértéséhez a wikifogalmak és rövidítések (szó)jegyzékében találsz segítséget.

Kérjük, különösen ügyelj a felküldött szövegek és képek jogtisztaságára és forrásaid pontos megjelölésére!

Kezdő szerkesztőként személyes segítőt, mentort is kaphatsz magad mellé, vele megtárgyalhatod a szerkesztéssel kapcsolatos problémáidat. Ehhez jelentkezz be (ha eddig nem tetted volna), és kattints ide! Bonyolultabb szerkesztési ügyekben a kocsmafalra írhatsz kérdéseket, ha egy szerkesztőtársad tudja a választ, ugyanott fog válaszolni.

Egy közismereti tudakozót is működtetünk, ha valamit nem találtál.

Ha van kedved, írhatsz magadról pár szót a felhasználói lapodon (például érdeklődési körödről, nyelvtudásodról). A személyes vitalapokat üzenőfalként használjuk, ezen üdvözlet is példa rá. Kérünk, hogy a vitalapokon így írd alá hozzászólásaidat: ~~~~.

Jó szerkesztést és tartalmas szórakozást kívánunk! SyP 2008. április 11., 20:45 (CEST)Válasz

Köszöntünk a magyar Wikipédiában!

Üdvözlünk!

Mivel első szerkesztéseid a magyar Wikipédiában a labdarúgáshoz kapcsolódnak, ezért első lépésként javasoljuk, látogass meg néhány hasznos oldalt, amelyek segítségedre lehetnek a szócikkeid írásakor:

  • Labdarúgásportál: színes, összefoglaló, tartalomajánló lap.
  • Mintaszócikkek: néhány hasznos minta arról, hogyan írhatsz jó cikket labdarúgókról, labdarúgócsapatokról, avagy bajnokságokról.
  • Irányelvek: irányelvek, amelyek egyrészt szabályozzák a szócikkek elnevezéseit és felépítését, másrészt elősegítik a közös munkát.

Amennyiben kedvet érzel, csatlakozz kis létszámú, de annál lelkesebb csapatunkhoz a Labdarúgásműhelyben. Nincs más dolgod, mint itt beírnod a neved és néhány szót arról, hogy miről szeretnél írni.

Ha van kedved, írhatsz magadról pár szót a szerkesztői lapodon, melynek kialakításához segítséget itt találsz. (Itt írhatsz például érdeklődési körödről, nyelvtudásodról). A személyes vitalapokat üzenőfalként használjuk, ezen üdvözlet is példa rá. Kérünk, hogy a vitalapokon így írd alá hozzászólásaidat: ~~~~.

Jó szerkesztést és tartalmas szórakozást kívánunk!

Hoffenheim[szerkesztés]

Szia,

Ok, én értem, de ennek a szócikknek így nincs értelme, ezen esetekben jobb, ha piroslik. Azzal, hogy bent van egy olyan állandóan változó rész, mint a keret, nem sokat lendítesz egy szócikken, sajnos. Se interwiki, se kategórizálva, se írott szöveg: ez így nagyon sovány. Öt aktív taggal pedig nem fogunk odaérni mindenhova. Amint egy szócikk "kéklik", kevesebb az inspiráció a kibővítésére. Ez tapasztalat. - CFC vita 2008. július 10., 11:16 (CEST)Válasz

KHL[szerkesztés]

Hello! Láttam, hogy elég részletesen rögzítetted a KHL tavalyi szezonját. Nem akarok beleszólni, de arra gondoltam, hogy a 2008/2009-es szezon önmagában is megérne egy külön szócikket. A KHL szócikkben pedig maradhatna a szezon felépítése, valamint pár szó a játékosokról és az általuk elnyerhető díjakról. Persze ez csak egy ötlet. További jó munkát!
Murdoc69 vita 2009. augusztus 30., 15:55 (CEST)Válasz

Lokomotyiv Jaroszlavl[szerkesztés]

Szia, visszaneveztem a lapot, mert ty-vel helyes, lásd: Wikipédia:Cirill betűs szláv nevek átírása. --Regasterios vita 2012. szeptember 5., 11:38 (CEST)Válasz