Wikipédia:Sportműhely/Eddigi cikkeink/12

A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez

52. hét[szerkesztés]

Nagy János (ökölvívó), 2019-es Formula–3 spanyol nagydíj, Arsène Auguste, Arron Monk, Antoine Tassy, Mickey Mansell, Magyarország a 2006-os rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon, Ryan Meikle, 2021-es FIFA-klubvilágbajnokság, Nemzeti Sport Online, 2019-es Formula–2 spanyol nagydíj, Magyarország a 2007-es rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon, Bradley Hudson-Odoi, 1914-es francia nagydíj, Szeróvay Mihály, Althea Reinhardt, Magyarország a 2004-es rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon, 2020-as salakmotor-világbajnokság, 2019–2020-as UEFA-futsal-bajnokok ligája, 2019-es Regionális Formula Európa-bajnokság, Ernst Jean-Joseph, Serge Racine, Fritz Leandré, Joseph-Marion Leandré, Ilíasz Roszídisz, Claude Barthélemy, Jean-Herbert Austin, Magyarország a 2005-ös rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon, Wilner Piquant, Gérard Joseph, Umeå IK, Magyarország a 2002-es rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon, Jean-Claude Désir, Eddy Antoine, Guy François, Magyarország a 2003-as rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon, Magyarország a 2001-es rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon, Serge Ducosté, Pierre Bayonne, Philippe Vorbe, 2020-as Australian Open, Wilfried Louis, Fritz André, Lucas Martínez Quarta, Jászberényi Lehel HC, Onel Hernández, Pécsi Gábor, Nico Kurz, Sztefan Angelov, Luke Woodhouse, Andy Boulton, 2014-es SEAT León-Európa-kupa, Tania Cagnotto, Ritchie Edhouse, FC Rosengård, Onze d’Or, 2019-es olasz labdarúgó-szuperkupa, Komjáthi László, Josh Payne (dartsjátékos), Alan Harrington, Steen Thychosen, 2019-es salakmotor-világbajnokság, Aszada Szeigo

51. hét[szerkesztés]

2020-as túraautó-világkupa, Arthur Birkett, Alfred Bowerman, Bernard Lefèvre, OGC Nice (kézilabda), Billy Hughes (labdarúgó, 1948), Joshua Zirkzee, 2020-as TCR Európa-kupa, Johnny Dusbaba, 1. FC Saarbrücken (női csapat), 2019-es FIFA-klubvilágbajnokság-döntő, FC Andorra, Tunézia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Karin Balzer, Harry Ward (dartsjátékos), Fallon Sherrock, 2019-es magyar férfi vízilabdakupa, Stig Sollander, Zoran Lerchbacher, Frank Arnesen, Marie-Laure Delie, Gaëtane Thiney, Amel Majri, Stéphane Van der Heyden, Pascal Renier, Pados Gusztáv, Patson Daka, 2020–2021-es Európa-liga, Keméry Pál, Jan Mølby, James Richardson (dartsjátékos), John Lauridsen, Jankovich Lőrinc, Rowby-John Rodriguez, Ted Evetts, Marko Kantele

50. hét[szerkesztés]

Dinah Eckerle, Alexandrina Cabral, Magyarország a 2000-es rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon, Ross Smith (dartsjátékos), Benur Pasaján, Christianne Mwasesa, Michel De Wolf, Emilie Hegh Arntzen, A labdarúgó-Európa-bajnokságok résztvevői, Marc Emmers, Catherine Gabriel, Mark McGeeney, Jaroszlava Vlagyimirovna Frolova, Tyresö FF, Henri Biancheri, Ron Saunders, Abel Ruiz, Románia a 2019-es rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon, Jamie Hughes (dartsjátékos), Románia a 2017-es rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon, José Oliveira de Sousa, Marc Degryse, Detlef Pirsig, Zvonimir Vujin, Georges Grün, Pete András Stadion, 2019–2020-as magyar férfi vízilabda-bajnokság (első osztály), Philippe Albert, Rudi Smidts

49. hét[szerkesztés]

2020-as MotoE szezon, Boér Gábor, Bereczki József, Szepessy Schaurek Ottmár, Duschák István, Ju Unhi, Dirk Medved, Férfi 200 méteres mellúszás a 2019. évi Afrikai játékokon, Sarah Bouhaddi, Hank Bullough, Maximilian Raub, Bianca-Marilena Sandu, Camille Abily, Tel-avivi derbi, Marco Silva, Wendie Renard, Férfi 100 méteres mellúszás a 2019. évi Afrikai játékokon, Dabas-Gyón FC, Griedge Mbock Bathy, Magyarország az 1998-as rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon, Miguelina Cobián, Eran Zahavi, Fernando Clavijo, Az év amerikai labdarúgója, Randers HK, Magyarország az 1999-es rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon

48. hét[szerkesztés]

2020-as labdarúgó-Európa-bajnokság (A csoport), 2020-as labdarúgó-Európa-bajnokság (B csoport), 2020-as labdarúgó-Európa-bajnokság (C csoport), 2020-as labdarúgó-Európa-bajnokság (D csoport), 2020-as labdarúgó-Európa-bajnokság (E csoport), 2020-as labdarúgó-Európa-bajnokság (F csoport), Magyarország a 2015-ös rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon, 2020–2021-es UEFA-bajnokok ligája, Anika Niederwieser, Schatzl Natalie, Petr Málek, 2020-as labdarúgó-Európa-bajnokság (egyenes kieséses szakasz), Eugénie Le Sommer, Vanja Marković, Walter Peterson, Férfi 50 méteres mellúszás a 2019. évi Afrikai játékokon, 2019–2020-as Európa-liga (egyenes kieséses szakasz), 2020-as Európa-liga-döntő, Hagino Kószuke, Paul Caligiuri, Magyarország a 2019-es rövid pályás úszó-Európa-bajnokságon, 2017-es WTCC makaói nagydíj, Malanotti Lajos, Mike Sorber, Hans-Dieter Flick, Viborg HK, Kánia Antal, Odense Håndbold, Elkeson, Cseh Kálmán, Hugo Pérez (labdarúgó, 1963), Frank Klopas, Öböl-kupa, 2019-es TCR Európa-kupa belga nagydíj, Takács József (labdarúgó, 1960), Bruno Nicolè, Férfi 200 méteres pillangóúszás a 2019. évi Afrikai játékokon, Brisbane Roar WFC, Martin Harvey, Cle Kooiman, Binder Ottó, Vuhan Zall, Mumbai Tigers FC, Tamires Morena Lima, Férfi 100 méteres pillangóúszás a 2019. évi Afrikai játékokon, 2020-as PDC-dartsvilágbajnokság, George Breen, Reiss Nelson

47. hét[szerkesztés]

Bertrand Roiné, Adda Alfréd, Andressa Alves da Silva, Férfi 50 méteres pillangóúszás a 2019. évi Afrikai játékokon, Amalie Thestrup, Kaja Eržen, 2022-es labdarúgó-világbajnokság-selejtező (CONMEBOL), 2020-as labdarúgó-Európa-bajnokság (döntő), Mike Lapper, Filippa Idéhn, Daniel Leclercq, 2022-es labdarúgó-világbajnokság-selejtező (UEFA), Bárbara Micheline do Monte Barbosa, Paris 92, Dani Morer, 2022-es labdarúgó-világbajnokság-selejtező (AFC), Hszü Csia-jü, A magyar labdarúgó-válogatott mérkőzései 2020-ban, Irma Cordero, Fabrizio Nassi, Bohumil Tomášek, Eli Pasquale, Brest Bretagne Handball, Fábio Silva (labdarúgó, 2002), Róbert Boženík, Bruno Petković, Brian Rodríguez, Mianmar a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Úszás a 2019. évi Afrikai játékokon, Mozambik a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Namíbia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Rayo Vallecano (női csapat), Szonoda Iszamu, ‎Al-Merrikh SC, Çağlar Söyüncü, Nepál a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Dean Prentice, Niger a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Mumbai City FC, 2017-es WTCC japán nagydíj, 2021-es Formula–1 világbajnokság, Levante UD (női csapat), Harrison Dillard, Jucinara Thaís Soares Paz, John Harkes, Steve Sampson, Csü Po (labdarúgó), Sergio Akieme

46. hét[szerkesztés]

Chad Deering, Juergen Sommer, Joseph Schooling, Brian Maisonneuve, Illés Fanni, Everton FC (női csapat), 2019-es TCR Európa-kupa magyar nagydíj, Johnny Wheeler, Zeke Bratkowski, Merih Demiral, 2019-es TCR Európa-kupa hockenheimi nagydíj, Sébastien Kouma, Roy Wegerle, Tab Ramos, Predrag Radosavljević, Tuan Jing-jing, 2009-es támadás a Srí Lanka-i krikettválogatott ellen, Washington Spirit, Takada Júdzsi (birkózó), Csingtao Huanghaj, Jü Jang-ji, Houston Dash, Chicago Red Stars, Reign FC, Mike Burns, Utah Royals FC, Thomas Dooley, José Luis Veloso, Matías Viña, Vang Hao (sakkozó), Szanat Dzsajaszúrija, Vámos Petra, Vatanabe Ippei, Katrine Pedersen, Eusebio Acasuzo, Tony Sanneh, Tagucsi Nobutaka, José González Ganoza, Kitadzsima Kószuke, Bánki Horváth Béla, Clint Mathis, Aoki Majumi, Fiorella Negro, Carlos Llamosa, Fides Romanin, Csaj Csao, Hans Verèl, Alberto Rivolta

45. hét[szerkesztés]

FC Internazionale Milano (női csapat), Joe-Max Moore, Nomura Tojokazu, Acsram Afíf, Stina Lykke Petersen, Heinz Höher, 2019-es Ázsia-kupa (döntő), Almaz Ali, Iker Lecuona, Mille Gejl, Noah Katterbach, David Regis, Kavagucsi Takao, Earnie Stewart, Rikke Sevecke, Yılmaz Gökdel, Janagida Hideaki, Kató Kijomi (birkózó), McKayla Maroney, Karim Adeyemi, Sigvard Ericsson, Jacques Dupont (kerékpárversenyző), Dmitrij Andrejevics Vaszilenko, Kevin Primeau, Cukahara Micuo, Jun Gjongsin, Füzesgyarmati SK, Lipót Pékség SE, Nakajama Akinori, Jesús Goyzueta, Oswaldo Ramírez, Robert Morey, Therese Zenz, Kaneko Maszaaki, Szeto Daija, Cunoda Juki, Kiss Katalin (vívó), Emre Taşdemir

44. hét[szerkesztés]

Roberto Challe, Ramón Mifflin, Nakata Sigeo, Katlego Mashego, Mexikó a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Ázsia-játékok, Morgan Gould, Ousmane Touré, Benson Mhlongo, Nanna Christiansen, 2019–2020-as UEFA-bajnokok ligája (egyenes kieséses szakasz), Nicoline Sørensen, Kang Dzsevon, Innocent Mdledle, Sanne Troelsgaard Nielsen, Rowen Fernández, Mesterséges mászás, José Fernández (labdarúgó, 1939), Pedro González (labdarúgó), Okugava Maszaja, Fukuzumi Nirei, Oumar Touré (úszó), Munemura Munedzsi, Thembinkosi Fanteni, Eladio Reyes, José del Castillo (labdarúgó), Eden Gardens, 2010-es Toyota Racing Series szezon, 2011-es Toyota Racing Series szezon, 2012-es Toyota Racing Series szezon, 2019–2020-as Jaguar I-Pace eTrophy, Csomor Erika, Isaac Lihadji, 2014-es International V8 Supercars Championship, Hajata Takudzsi, Naoufal Bannis, Enriqueta Basilio, 2019-es FIFA-klubvilágbajnokság, Endó Jukio, Kelen SC, Jamasita Haruhiro, A Southampton FC és a Leicester City FC 2019. október 25-i mérkőzése, Emre Akbaba, Akokana FC, Mijake Josinobu, Alex Bowman, 2019-es FIA Motorsport Játékok, AS SONIDEP

43. hét[szerkesztés]

Vogel Adrienn, FIA Formula–3 bajnokság, Bernie Parrish, Mike Reilly (amerikaifutball-játékos, 1942), Renzo Burini, Andrea Cistana, Hrísztosz Arhondídisz, 2007–2008-as német labdarúgó-bajnokság (másodosztály), Simone Boye Sørensen, Jan Bořil, Ána Korakáki, Pedro Pablo León, Makk Péter, Unai Núñez, Alberto Gallardo, Julio Baylón, Tonya Harding, 2019–2020-as francia labdarúgó-bajnokság (első osztály), 2020-as W Series szezon, 2020-as Supercars szezon, Javier González (labdarúgó), Vang Hsziao-csien, Pa Liha, Nicolás Fuentes, Brandon Williams, Mali a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Eloy Campos, Mauritánia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Ramiro Navarro, Mauritius a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Javier Vargas, Orlando de la Torre, Aline Focken, Anna Carmen Schell, Isobel Dalton, Jaguar I-Pace eTrophy, Roberto Mosquera, Marcos Calderón, Ernesto Cisneros, Francisco Jara, Gabriel Núñez, Luis Regueiro Urquiola, Magdeleno Mercado, Odunayo Adekuoroye, Elías Muñoz, 2019-es WTA Finals

42. hét[szerkesztés]

Rubén Correa, Luis Rubiños, Theresa Nielsen, Maťo Homola, Line Røddik, 2019-es makaói nagydíj, Power stage, Katrine Veje, Luis Cruzado, Félix Salinas, Formula–E Punta del Este nagydíj, 1999-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Formula–E Rijád nagydíj, 2019-es WTA Elite Trophy, Somogyi János, Szabó Ágnes (kajakozó, 1981), Phoenix Finance, Vitalij Leonardovics Hodoszovszkij, Hugo Sotil, Héctor Chumpitaz, Raúl González Gutiérrez, Szakurai Takao, Szabó Ágnes (kajakozó, 1995), Özbas Szofi, 2019-es MotoGP argentin nagydíj, 2019-es MotoGP Amerika nagydíj, Line Sigvardsen Jensen, Sofie Junge Pedersen, 2019-es MotoGP spanyol nagydíj, 2019-es MotoGP francia nagydíj, Formula–E Long Beach nagydíj, Szong Szuncshon, Sandro Tonali, Inokuma Iszao, Frederikke Thøgersen, Signe Bruun, Andrej Vlagyiszlavovics Szmirnov, Janni Arnth, Carl Edwards, Juan Cáceres (labdarúgó), José Navarro (labdarúgó), Roberto Rojas (labdarúgó, 1955), 2020-as WTA-szezon, Guillermo La Rosa, Az év izraeli labdarúgója, Hámed Dahán, Musztafa Sukrí, Josikava Josihisza, Okano Iszao, Áhmed Alaúí, Abd el-Káder el-Híátí, Abd el-Káder Úríáglí, Laura Glauser, Pernille Harder, Drísz Bámúsz, Áhmed Farasz, Mohamed el-Fílalí, Maúhúb Gazúání, Ottorino Sartor, Dzsalílí Fádílí, 2019-es maláj TCR-szezon

41. hét[szerkesztés]

Malajzia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Norvég női labdarúgó-bajnokság (első osztály), Malawi a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, A Maldív-szigetek a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Nakatani Takehide, Dán női labdarúgó-bajnokság (első osztály), 2019-es WEC Fuji 6 órás verseny, Brigid Kosgei, Francisco Castrejón, Ernesto Labarthe, Alfredo Quesada, 2015-ös skandináv túraautó-bajnokság, 1997-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Vatanabe Oszamu, Búdzsema Benhríf, Múláj Hánúszí, 2017-es skandináv TCR-szezon, Kászem Szlímání, Mohamed Mahrúfí, Szaíd Gándí, Rodolfo Manzo, Gabriel Clemens, Héctor Pulido, José Luis González Dávila, Javier Valdivia, Juan Ignacio Basaguren, Germán Leguía, Juan Carlos Oblitas, Ramón Quiroga, Javier Fragoso, 2018-as közel-keleti TCR-szezon, 2017-es közel-keleti TCR-szezon, 2016-os skandináv túraautó-bajnokság, Eddie Howe, Percy Rojas, César Cueto, Erste Liga 2018–2019, Erste Liga 2019–2020, Jekatyerina Igorevna Polescsuk, Valentina Ivanovna Islamova-Brik, Bolortudzsa Bat Ocsir, Nadia Nadim, Birkózás a 2020. évi nyári olimpiai játékokon, 1995-ös síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Steve Lennon, Horacio López Salgado, Aarón Padilla Gutiérrez, José Vantrolá, Javier Guzmán (labdarúgó), Josida Josikacu, HBK CSZKA Moszkva (női kézilabda), Jamamoto Naoki, 2017-es WTCC kínai nagydíj, Jaime Duarte, Rubén Toribio Díaz, José Velásquez (labdarúgó), Esteban Guerrieri, Pablo Machín, Guillermo Hernández (labdarúgó), Neale Lavis, Marcos Rivas, Isii Sóhacsi, Enrique Borja, 2019–2020-as magyar női labdarúgó-bajnokság (első osztály), Stine Larsen, Matthew Longstaff, Gustavo Peña, Francisco Montes (labdarúgó), 2017-es WTCC argentín nagydíj, Francisca Lara, Blaine Lindgren, Sin Dzsunszop, Nagyszénás SE, 2020-as DTM-szezon

40. hét[szerkesztés]

James Maddison, Alina Emilia Vuc, Isaac Promise, Szo Hjangszun, 2001-es DTM-szezon, Martin Lauer, Taimuraz Salkazanov, Artur Egyikovics Najfonov, Imrán Hán, Irakli Mcituri, Stefan Reichmuth, Dzsafar Kasani, Loren Morón, Alihan Lukmanovics Zsabrailov, Magomedgadzsi Omardibirovics Nurov, Khaszanboj Rakhimov, Ibrahim Astijani, Wolfgang Perner, Tóth János (asztaliteniszező), Fakutya (sporteszköz), 1994-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Mohammad Szadegi, 2020-as sakkvilágbajnokság, Dick van Dijk, Nico Rijnders, Henk Groot, Magomedmurad Szaidpaszajevics Gadzhiev, Bennie Muller, FC Famalicão, Ha Hjongdzsu, 2015-ös Indy Lights szezon, Igor Stefanovszkij, Frans Geurtsen, Zelimkhan Khadijev, Gadzsi Kamilovics Nabijev, Mohamed Chandran, Luca Engstler, Juan Manuel Alejandrez, Eddy Pieters Graafland, Piet Romeijn, Theo van Duivenbode, Guus Haak, Henk Wery, Coen Moulijn, An Bjonggun, Theo Laseroms, Franz Hasil, PFK Szocsi, 2017-es TCR Európa-kupa, Jehósuá Feigenbaum, Enzo Fittipaldi, Emmanuel Scheffer, Suad Beširević, 1993-as síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Vladimír Ptáček, Emmanuel Dennis, Deepak Punia, Frank Chamizo Marquez, Pak Jongmi, Jeanett Kristiansen, Behnám Eszhág Ehszánpór, Junesz Aliakbár Emamicsogádzsi, Ju Inthak, Hanno Selg, Enrique Chazarreta, Enrique Wolff, Mordekáj Spiegler, 2018-as kamion-Európa-bajnokság, 2019-es kamion-Európa-bajnokság, Anthony Dickerson, Nemes Máté, Csien Haj-tao, Ravi Kumar, Rahul Balasaheb Aware, Barry Hulshoff, Dávid Karako, Jéhiel Háméiri, Jáir Noszovszki, Agustín Balbuena, Francisco Sá, Ángel Bargas, Jang Dzsongmo, Szlavik Galsztjan, Cenk İldem, Rusztam Asszakalov, Benjamin Lessennes, Alireza Nedzsáti

39. hét[szerkesztés]

Robert Mihajlovics Svarcman, Kevin Ceccon, 2020-as FIA Formula–3 bajnokság, Roni Súruk, Vinesh Phogat, FIDE Chess Grand Swiss, 1991-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Miguel Ángel Santoro, Néstor Togneri, Viadukt SE-Biatorbágy, 2020-as FIA Formula–2 szezon, 2019-es magyar rövidpályásgyorskorcsolya-bajnokság, Mezszám, 2019-es FIDE Chess.com Grand Swiss, Meirambek Ainagulov, Jalgaszbaj Berdimuratov, 1990-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Mohammadali Garadzsi, Vytautas Briedis, Aldo Poy, Roberto Telch, Giovanni Bramucci, Christian Lundgaard, O Szungnip, Denis Kudla, Jonathan Aberdein, Az aszfalt királyai, Inna Trazhukova, Natalia Vitaljevna Vorobjova, Carlos Ruesga, Kim Szongdzsip, Henna Katarina Johansson, Anna Jenny Eva Maria Fransson, Moshé Romano, Sisca Folkertsma, Luke Matheson, Vivianne Miedema, Hanna Bredal Oftedal, David Albertovics Baev, Linda Morais, Aisuluu Tynybekova, Artūras Rimkevičius, Wally Chambers, 2019–2020-as EHF-bajnokok ligája (csoportkör), Jorge Carrascosa, Rubén Glaria, Christiane Endler, Szabó Tibor Benedek, Robin Koch, Andreas Palicka, Csang Szungil, Abe Hiroki, Cassandra Tollbring, Magomedraszul Muszajevics Idriszov, Nurkozsa Kaipanov, Kozák Ádám, 1989-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Wadi Degla SC, Mohácsi Attila, 2020-as közel-keleti TCR-szezon, AS Roma (női csapat), Tommy Brooker, Litvánia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Madagaszkár a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Kang Dzsunho, Ivan Mihajlovics Kizimov, Manchester United WFC, Dan Beutler, Lukas Nmecha, Kántor Gergely, Marco Richter, Aczél Gergely, Camille Aoustin, Jorge Martín, Alékosz Jordánu, Eli Ben-Rimóz, E. J. Holub, Portugál női labdarúgó-bajnokság (első osztály), 2019-es Moto2 szezon, Portugál női labdarúgó-szuperkupa, Şərif Şərifov, Beka Lomtadze, AC Milan (női csapat), Csi Jongdzsu, 1987-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Jacarra Gwenisha Winchester

38. hét[szerkesztés]

Darko Karadžić, Haris Mehmedagić, Rıza Kayaalp, Ismael Borrero, Uetake Jódzsiró, Gerhard Auer, HWA Team, 2019–2020-as spanyol labdarúgó-bajnokság (első osztály), 2019-es férfi röplabda-Európa-bajnokság, Almat Kebiszpajev, Tiefenbach Dániel, Kadler Gusztáv, 2019-es MotoE szezon, Daulet Szorajevicz Nijazbekov, Battszeszeg Soronzonbold, Simone Böhme, Agustín Almendra, Howard Cassady, Csang Cshangszon, Kenicsiró Fumita, Nanami Irie, Cristian Cigan, Iszmail Muszukajev, Ogava Sóta, Óta Sinobu, Furuicsi Maszako, Elis Filip qızı Manolova, Jakob Kadzsaja, Csong Sindzso, Davo Karničar, Rahamim Talbi, Hibino Nao, Kelvin Maynard, Kindzsite, Rebecca Peterson, Jared Lorenzen, 1986-os síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Daniel Carnevali, Darryl Drake, Jéhezkel Hazom, Fernando Ricksen, Dani Smúlevic-Róm, Samuel Chukwueze, George Taliaferro, Sleisz Gabriella, Tim Rossovich, Y. A. Tittle, Charlie Hennigan, Icsigucsi Maszamicu, George Borba, Jisha'ajahu Schwager, Kenyatta Jones, Cortez Kennedy, Donyell Malen, Mike Cofer, Roman Jaroszlavovics Virasztyuk, Rute Costa, Kim Ithe, Jack Patera

37. hét[szerkesztés]

Franks Robinson, Lasa Gobadze, Rafiq Hüseynov, Forma 1: Verseny a túlélésért, Kuczora Csenge, Hanahara Cutomu, Barisz Aréna, Korlan Zsakansa, Larry Garron, 2019-es Spa 500 TCR verseny, 2015-ös Toyota Racing Series szezon, Cedric Benson, 2016-os Toyota Racing Series szezon, 2017-es Toyota Racing Series szezon, 2018-as Toyota Racing Series szezon, 2019-es Toyota Racing Series szezon, Ruszlan Tszarev, Aram Vardanyan, Abujazid Ruszlanovics Mancigov, Jim Taylor (amerikaifutball-játékos), Bita László, 2020-as TCR kelet-európai kupa, Shane Warne, Gino Marchetti, Forrest Gregg, Gunther Cunningham, Kim Midzsong (cselgáncsozó, 1971), Mitch Petrus, Szőke Adrián, Bruno Grandi, Dwight Clark, Sam Davis, I Ungjong (íjász, 1972), Anzor Ruszlanovics Hizrijev, T. J. Cunningham, Clem Daniels, 2019-es birkózó-világbajnokság, Cso Jundzsong (íjász), Franco Morbidelli, John Lowey (labdarúgó), Magyarország a 2019-es atlétikai világbajnokságon, FIDE Women’s Grand Prix 2019–20, Jack Dolbin, 2018–2019-es magyar labdarúgókupa, 2019–2020-as magyar labdarúgókupa, Jarzinho Pieter, Konno Akicugu, 2019–2020-as osztrák labdarúgó-bajnokság (első osztály), Arnie Brown, Mike Christie (jégkorongozó), Bart Starr, Sky Blue FC, North Carolina Courage, Livingston FC, Charles Beachcroft, Tevfik Kiş, Mieczysław Tracz, 1985-ös síkvízi kajak-kenu világbajnokság, 2019-es WEC Silverstone-i 4 órás verseny, Nichelle Prince, Nelo, Oreca 07, Kim Szunjong, Dulce García, Somhegyi Csaba

36. hét[szerkesztés]

Josée Bélanger, Stephanie Labbé, 1982-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Ju Namgju, Ginetta G60-LT-P1, Sabrina D’Angelo, 1983-as síkvízi kajak-kenu világbajnokság, 2005–2006-os magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), Atli Eðvaldsson, 2006–2007-es magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 2007–2008-as magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 2008–2009-es magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), Carlos Squeo, 1979-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Juan Manuel Correa, 2019-es US Open – férfi páros, Pedro Piquet, Edgardo Andrada, 1981-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, 2019-es Formula–E New York nagydíj, Jahja Omar, Bill McDonagh, Paul Meger, Janusz Hajnos, 1978-as síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Andrej Igorevics Kljusin, 1975-ös síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Szőke László (ökölvívó), 2019-es NFL-szezon, 2019–2020-as magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), 1977-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, 2019-es öttusa-világbajnokság, Libanon a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Libéria a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Líbia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Florin Halagian, Davinia Vanmechelen, 1974-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Blanca Fernández Ochoa, 1993–1994-es magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 1994–1995-ös magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 1995–1996-os magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 1996–1997-es magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 1997–1998-as magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 1998–1999-es magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 1999–2000-es magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 2000–2001-es magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 2001–2002-es magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 2002–2003-as magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 2003–2004-es magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 2004–2005-ös magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), Krikettstatisztikusok és -történészek Egyesülete, Lesotho a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Labdarúgás a 2020. évi nyári olimpiai játékokon, 1973-as síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Peter Bonu Johnson, Mamadou Tew, 1991–1992-es magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 1992–1993-as magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), Günter Perleberg, 2019–2020-as női EHF-bajnokok ligája, A Liverpool FC 2019–2020-as szezonja, 1971-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Vegyes csapat műugrás a 2019-es úszó-világbajnokságon

35. hét[szerkesztés]

FIDE Grand Prix 2019, 2005–2006-os magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), 1938-as síkvízi kajak-kenu világbajnokság, 1970-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, 2019-es magyar labdarúgókupa-döntő, Pete Alonso, 1948-as síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Danilo Pantić, Egon Zimmermann, Női szupertoronyugrás a 2019-es úszó-világbajnokságon, René Taelman, 1950-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, 2006–2007-es magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), Halálos balesetek a rali-világbajnokságokon, 2007–2008-as magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), Penka Sztojanova, 1963-as síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Junior Agogo, 2019-es sakkvilágkupa, 2002–2003-as magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), 2003–2004-es magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), 2004–2005-ös magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), Roberto Porta, Szent Gellért Fórum, Porsche Formula E Team, Rotterdam Ahoy, 1958-as síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Mercedes EQ Formula E Team, Thomas Delaney, 2019–2020-as magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 1992–1993-as magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), Maurane Marinucci, Robert Kennedy (gyeplabdázó), Szlovákia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Colin Clark, Jessi Combs, 1993–1994-es magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), 1994–1995-ös magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), 1995–1996-os magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), 1996–1997-es magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), 1997–1998-as magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), 1998–1999-es magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), 1999–2000-es magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), 2000–2001-es magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), 2001–2002-es magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), Ansu Fati, Stefano Sensi, Don Bradman, Cseh Ferenc (kajakozó), Red Bull RB14, Macedónia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Mészáros János (sportoló), 1966-os síkvízi kajak-kenu világbajnokság, 2019-es US Open – vegyes páros, 1991–1992-es magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), Carles Pérez, A Közép-afrikai Köztársaság a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Kuba a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Laosz a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, 2019-es US Open – női páros, Lengyelország a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Török Zsolt (hegymászó)

34. hét[szerkesztés]

Oleh Makszimovics Szerbin, Edward Holmes, Reece James (labdarúgó, 1993), Gustavo Fernández, 2019-es US Open – női egyes selejtező, 2019-es US Open – női egyes, 2019-es US Open – férfi egyes, 2019-es férfi kosárlabda-világbajnokság, Oscar Malbernat, Ifeanyi Chiejine, Hubay György, Reece James (labdarúgó, 1999), Tottenham Hotspur Stadion, Vargha Ilona, Miguel Oliveira (motorversenyző), Lettország a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Norma Croker, Kurt Stendal, Rowan Wick, 2019-es junior úszó-világbajnokság, A Kongói Köztársaság a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Juan Silva, José Gómez (labdarúgó), 2019-es magyar birkózóbajnokság, Denís Milar, Rúben Neves, Leonardo Campana, Benedetta Pilato, Zakir Hussain (gyeplabdázó), 2019-es magyar tekebajnokság, Walter Mantegazza, Dóczi István, Bujka Gábor, Pardi Tibor, Keszthelyi Tibor (vízilabdázó), ZTE NKK, Dustin Poirier, A Vuelta ciclista a España győzteseinek listája

33. hét[szerkesztés]

William Graham (gyeplabdázó), Richard Gregg, Julio César Jiménez, Schmiedt Gábor, Hermidita, FK Csíkszereda, 2019-es MotoGP katari nagydíj, Grosán Pál, Nemes Gábor, Gustavo de Simone, ARVI labdarúgó-aréna, Monostori Attila, 2019–2020-as Európa-liga (csoportkör), Max Holloway, Péter Imre, Fernando Morena, A Kongói Demokratikus Köztársaság a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, 2019-es US Open (tenisz), Diadie Samassékou, Paulinyi Jenő, Techeetah, Röplabda a 2020. évi nyári olimpiai játékokon, Férfi röplabdatorna a 2020. évi nyári olimpiai játékokon, Női röplabdatorna a 2020. évi nyári olimpiai játékokon, Ricardo Pavoni, Szacsin Tendulkar, Thiago Santos, Kolumbia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Szergej Gennagyijevics Iszakov, Juan Carlos Masnik, Antoine Bernède, Sergio Batista, Katar a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Kelet-Timor a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Ricardo Bochini, Dombvári Bence, Baudilio Jáuregui, 2019-es ralikrossz-világbajnokság, Sír József, José Luis Brown, Mason Mount, Olekszij Viktorovics Szereda, 2018–2019-es magyar gyeplabdabajnokság

32. hét[szerkesztés]

Manchesteri derbi, Real Sociedad (női csapat), A Manchester United FC vezetőedzőinek listája, Petőváry Zsolt, David Schumacher, Kanada a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, 2019–2020-as angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály), Israel Adesanya, Marie Bouzková, Im Hjodzsun, 2020-as férfi kézilabda-Európa-bajnokság, 2019-es amerikai ralikrosszbajnokság, Kamerun a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, CA Osasuna (női csapat), Basil Heatley, Michael Troy, Valencia CF (női csapat), Camille Muffat, 2019-es női röplabda-Európa-bajnokság, Női röplabda-Európa-bajnokság, Jemen a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Jordánia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, FC Metz (női csapat), Humphrey Mijnals, Simo Laaksonen, 2019-es női kézilabda-világbajnokság, Werner von Moltke, Richard Verschoor, Gunder Bengtsson, Arsenal WFC, A Kajmán-szigetek a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Kambodzsa a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Dmitrij Anatoljevics Zserebcsenko, Harald Nickel, Kubo Takefusza, Léo Duarte, 2019–2020-as német labdarúgókupa, Citroën C3 WRC, Toyota Yaris WRC, Ford Fiesta WRC, Hyundai i20 Coupe WRC, 2019–2020-as UEFA-bajnokok ligája (csoportkör), Kevin Lee, Jessica Pegula, Cseng Szaj-szaj

31. hét[szerkesztés]

Edward Allman-Smith, Junior Firpo, Hans Lagerqvist, 2019-es angol labdarúgó-szuperkupa, Izland a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Izrael a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Eastern League (1923–), Henry Brown (gyeplabdázó), Walter Campbell (gyeplabdázó), A Manchester City FC 2019–2020-as szezonja, Ryan Moon, Bryce Moon, Irán a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Tóth László (vízilabdázó, 1968), Füzes Gyula, Rafael Leão, Simon József (sportújságíró), Arcjom Kancavi (labdarúgó, 1999), Luxemburg a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Kovács Dániel (labdarúgó, 1994), 2019-es Titans-RX szezon, Claire Williams, Philipp Tschauner, Franck Boli, Suhajda Szilárd, Dala Tamás, Varga Csaba (hegymászó), Kuna Péter, Bóta Enikő, Wilfred Benítez, Pápua Új-Guinea a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Matej Poplatnik, Andrij Andrijovics Jakimiv, 2022. évi nyári ifjúsági olimpiai játékok, 2020-as MotoGP-világbajnokság, 2020-as IndyCar Series szezon, Ralikrossz-világbajnokság, Leisztinger Tamás, Sammy Chapman, Gyöngyösi András, Elke Karsten, Raków Częstochowa, Jorma Kinnunen, 2022-es labdarúgó-világbajnokság-selejtező, SMP Formula–4-es-bajnokság, 2020-as rali-világbajnokság, Dana Vollmer

30. hét[szerkesztés]

Robert Skov, Vincze Balázs (vízilabdázó), SMP Racing, Red Bull RB15, Tyimur Faritovics Arszlanov, Bukta Csaba, Tereza Kožárová, Lucie Martínková, Alekszej Alekszandrovics Tyihomirov, Juhani Wahlsten, Mezei István (vízilabdázó), Lucie Voňková, Andrea Stašková, Issa Modibo Sidibé, Kerékpáros trikó, Férfi szupertoronyugrás a 2019-es úszó-világbajnokságon, Vegyes 10 méteres szinkronugrás a 2019-es úszó-világbajnokságon, 2025-ös úszó-világbajnokság, 2027-es úszó-világbajnokság, Nyikita Jurjevics Glazkov, Bronx Open, Szupertoronyugrás a 2019-es úszó-világbajnokságon, Javorek István, Vegyes 3 méteres szinkronugrás a 2019-es úszó-világbajnokságon, 2019-es német labdarúgó-szuperkupa, Szon Jonggi, Mahmúd Haszan, 2019–2020-as SEHA-liga, Federico Moretti, Pavel Vlagyiszlavovics Szuhov, 2019. évi téli európai ifjúsági olimpiai fesztivál, Simona Quadarella, Jan Hrbatý, Kácsor Gréta, 2019-es U19-es labdarúgó-Európa-bajnokság, Marc Batchelor, Nikola Dedović, Lazar Dobožanov, Đorđe Lazić, Ognjen Stojanović, Nemanja Vico, Tunde Adeniji, Nicolas Pépé, Gliwice Arena

29. hét[szerkesztés]

2019. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztivál, Fiona Ferro, Berentz Béla, Jelena Andrejevna Ribakina, Siklósi Gergely, Gyöngyössy Anikó, 2019–20-as WEC-szezon, Miguel de Toro, Marc Larumbe, Kovács József (rövidtávfutó), Sergi Cabañas, Alejandro Bustos, Eduardo Lorrio, Baltic Open, Rybanska Natasa, Parkes Rebecca, 2013-as Super Formula szezon, Patricia Maria Țig‎, 2019-es fedett pályás atlétikai Európa-bajnokság, Műugrás a 2019-es úszó-világbajnokságon, Ibrahima Bakayoko, Sergio Omar Almirón, India a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Indonézia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Claudiu Bumba, Irak a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Craig Fallon, 2019-es afrikai nemzetek kupája (döntő), 2019-es Red Bull Air Race Világkupa, José Alvalade Stadion, CD Tacón, 2017-es Formula–E New York nagydíj, 2017-es Formula–E Montréal nagydíj, Szergej Olegovics Bida, Andreea Popa, Tom Dillmann, Férfi csapatrangsor a 2019. évi nyári universiadén, Vaszilij Vjacseszlavovics Blagov, Irina Jevgenyjevna Csernyajeva, Női csapatrangsor a 2019. évi nyári universiadén, Branimir Aleksić, Álvaro Granados, Vegyes csapat műugrás a 2019. évi nyári universiadén, Warren Cole, Horvátország a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Abdou Diallo, Szergej Viktorovics Hodosz, Bíró Mihály (sportvezető), Benoît Badiashile, Horti Gábor, 2019–2020-as Formula–E bajnokság, Strahinja Rašović, 2019–2020-as EHF-bajnokok ligája, Horváth Brigitta, 2017-es Formula–E Berlin nagydíj, Andrij Volodimirovics Pohrebnyak, Rosztiszlav Andrijovics Hercik, Hongkong a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Görögország a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Aljoša Vojnović, Zoran Lesjak, Szépe János, Arto Nilsson, Vályi Vanda, Szabó Dávid (röplabdázó), Vitalij Mihajlovics Medvegyev, Volodimir Volodimirovics Sztankevics, Joe Willock, 2019-es junior női kézilabda-Európa-bajnokság, Mario Mangiarotti, B. Nagy Zoltán, Roman Jurijovics Szvicskar

28. hét[szerkesztés]

Magyari Alda, 2015-ös Formula–E Moszkva nagydíj, Abdul Hamid (gyeplabdázó), Műugrás a 2019. évi nyári universiadén, 2015-ös Formula–E London nagydíj, Ryan Kent, 2016-os Formula–E London nagydíj, 2017-es Formula–E Mexikóváros nagydíj, 2017-es Formula–E Monte-Carlo nagydíj, 2017-es Formula–E Párizs nagydíj, Charles Atkin, Leimeter Dóra, Honduras a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Lucas Silva Borges, Ihor Dmitrovics Rejzlin, Concepción Paredes, Zdeněk Remsa, Porzsolt Gyula, Cristian Romero (labdarúgó, 1998), Bordás Beatrix, Estella Warren, Formula–E versenyzői rekordok, 2016-os Formula–E Marrákes nagydíj, 2017-es Formula–E Buenos Aires nagydíj, 2015-ös Formula–E Berlin nagydíj, Haiti a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, 2019-es U17-es labdarúgó-világbajnokság, Miguel Ángel Falasca, Manuel Lazzari, Tóth László (labdarúgó, 1995), Bohdan Szerhijovics Nyikisin, Vasco Tagliavini, Kathona Judit, Budu Zivzivadze, Makszim Volodimirovics Hvoroszt, Dmitro Mikolajovics Karjucsenko, Vladiszlav Ihorovics Kulacs, Greg Johnson (jégkorongozó), Vitalij Volodimirovics Osarov, Dmitro Olekszandrovics Csumak, Olekszandr Volodimirovics Horbacsuk, Rade Krunić, 2019-es vívó-világbajnokság, Guinea a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Andrij Vjacseszlavovics Neszterov, Yoell van Nieff, Világrekordok listája atlétikában, Dmitrij Vasziljevics Petrov, Dean Henderson, Igor Gennagyjevics Gridnyev, Alekszej Igorevics Hovanszkij, Artyom Anatoljevics Szedov, Parviz Dzsalajer, Dmitrij Vasziljevics Rigin, Harvey Elliott, Mikel Azcona, Karolína Muchová

27. hét[szerkesztés]

Delphine Cascarino, Dani Olmo, Európa-bajnoki érmesek listája férfi tőrvívásban, Pablo Sarabia, Vagyim Ramiljevics Ajupov, Alekszandr Valerjevics Sztukalin, Makszim Gennagyijevics Bobok, Szergej Szergejevics Tyihonov, Andrej Vlagyimirovics Gyejev, 2019-es Copa América (döntő), 2019-es W Series szezon, Harvey Wood, Ózdi Kohász SC, 2019. évi nyári universiade, Estadio Olímpico Benito Juárez, Koldo Aguirre, Nikola Dinev, Michel Canac, 2019-es wimbledoni teniszbajnokság – vegyes páros, Macdonald Ngwa Niba, Matteo Berrettini, Gabriel Martinelli, Aron Bjarnason, Stanley Shoveller, Fabiana da Silva Simões, Nedeczky György, Unsz Dzsábir, Thiago Mendes, Tomáš Vestenický, Dirceu Krüger, Golgol Mebrahtu, Josef Matoušek, Percy Rees, John Yate Robinson, Cori Gauff, Knut Fredriksson, Florijana Ismaili, Fekete Margit (kosárlabdázó), Joaquim Alberto Silva, Jimmy Banks (labdarúgó, 1964), Jon Gittens, Joachim Adukor, Sean Longstaff, Günther Lohre

26. hét[szerkesztés]

Şükrü Birant, Edgar Page, Cseh Imre (labdarúgó), Janet Arnott, Reggie Pridmore, Marjanovics Annamária, 2019–2020-as Európa-liga (selejtezők, bajnoki ág), Vincze Imre (labdarúgó), Halmosi Zoltán (labdarúgó, 1971), Hlogyik Petra, Eric Green (gyeplabdázó), Gerald Logan, 2019-es Apertura mexikói labdarúgó-bajnokság (első osztály), Thalles, Thaísa, Daniel Horlaville, 2019-es wimbledoni teniszbajnokság – férfi egyes, Poliana Barbosa Medeiros, 2019-es wimbledoni teniszbajnokság – női páros, Harálambosz Holídisz, Alan Noble (gyeplabdázó), 2019-es női kosárlabda-Európa-bajnokság, 2019-es Formula–E Bern nagydíj, Karl-Heinz Mrosko, Ángel Sertucha, Louis Baillon, Harry Freeman (gyeplabdázó), Eldar Ćivić, José Luis Saldaño, Patricio O’Ward, 2019-es krikett-világbajnokság, Wilfried Kohlars, Eugen Seiterle, Max Streib, Rudolf Wirz, Willy Schäfer (kézilabdázó), Otto Luttrop, Férfi csapat párbajtőrvívás az 1920. évi nyári olimpiai játékokon, Jan Karwecki, Fernando Roldán, Cristiane Rozeira, Haruna Garba, Nikola Trujić, Jörg Stübner, 2019-es wimbledoni teniszbajnokság, 2019-es wimbledoni teniszbajnokság – női egyes, 2019-es wimbledoni teniszbajnokság – női egyes selejtező, Žarko Varajić, Peter-Lee Vassell

25. hét[szerkesztés]

Thompson Mann, Werner Meyer, Georg Mischon, Edy Schmid, Eduard Löwen, Quentin Pongia, Ungvári Attila, Haitam Aleesami, Illés Tamás, Rubén Suñé, Danilo Ihorovics Ihnatenko, Thomas Kretschmann, Ernst Hufschmid, Willy Hufschmid, Burkhard Gantenbein, Adolfo Gaich, 2020-as Copa América, 2018–2019-es LEN-bajnokok ligája, Olavi Mannonen, Viszar Muszliu, Íjászat a 2019. évi Európa játékokon, Asztalitenisz a 2019. évi Európa játékokon, Robert Moreno, Tollaslabda a 2019. évi Európa játékokon, Mitch Wilson, Kraszimir Bezinszki, Bill LeCaine, Armelle Attingré, A magyar labdarúgó-válogatott 2017. november 9-i mérkőzése, Szaiki Reika, Jason Marcano, 2019-es Le Mans-i 24 órás verseny, Michal Škvarka, 2019–2020-as UEFA-bajnokok ligája (selejtezők), Atlétika a 2019. évi Európa játékokon, 2019-es Formula–E Monte-Carlo nagydíj, 2019-es Formula–E Berlin nagydíj, 2019–2020-as Európa-liga (selejtezők, főág), Rodrygo Goes, Moreto Cassamá, Mateus Galiano da Costa, Red Kelly, A magyar labdarúgó-válogatott 2017. november 14-i mérkőzése, 2016-os Copa América (döntő), Karate a 2019. évi Európa játékokon, Gjermund Eggen, Şeref Has, Svédország a 2016. évi nyári olimpiai játékokon

24. hét[szerkesztés]

1930-as magyar úszóbajnokság, Allan (labdarúgó, 1991), Igor Solopov, Andrés Junquera, Ökölvívás a 2019. évi Európa játékokon, Arnold Rothstein, Wim Woudsma, Alison Riske, Amano Dzsun, Ugadzsin Tomoja, Daniel Schmidt, Rosario Parmegiani, David Halberstam, Mahir Emreli, Cselgáncs a 2019. évi Európa játékokon, Everton Soares, Braskó Péter, Dejan Joveljić, Békési Eszter, Aaron Wan-Bissaka, Vass Károly (kézilabdázó), Szambó a 2019. évi Európa játékokon, Tomijaszu Takehiro, 1991-es női labdarúgó-világbajnokság (keretek), Jamanaka Rjószuke, Michael Wessing, Bernt Frilén, Tóth Mária (kézilabdázó), Robi Levkovich, Ferland Mendy, David Vaněček (labdarúgó, 1991), David Vaněček (labdarúgó, 1983), Sportlövészet a 2019. évi Európa játékokon, Kitagava Kója, Morita Hidemasza, 2019–2020-as holland labdarúgó-bajnokság (első osztály), Birkózás a 2019. évi Európa játékokon, Szaszaki Só, Irene Paredes, Kosárlabda a 2019. évi Európa játékokon, Barry Hughes, Torna a 2019. évi Európa játékokon, Laura Benkarth, Kerékpározás a 2019. évi Európa játékokon, 2019-es UEFA Nemzetek Ligája-döntő, Szima Gábor, A magyar labdarúgó-válogatott 2018. november 15-i mérkőzése, Szita Zoltán, A magyar labdarúgó-válogatott 2018. március 27-i mérkőzése, A magyar labdarúgó-válogatott 2018. június 6-i mérkőzése, Strandlabdarúgás a 2019. évi Európa játékokon, A magyar labdarúgó-válogatott 2018. június 9-i mérkőzése

23. hét[szerkesztés]

A magyar labdarúgó-válogatott 2019. szeptember 9-i mérkőzése, A magyar labdarúgó-válogatott 2019. október 10-i mérkőzése, A magyar labdarúgó-válogatott 2019. október 13-i mérkőzése, Justin Edinburgh, A magyar labdarúgó-válogatott 2019. november 15-i mérkőzése, A magyar labdarúgó-válogatott 2019. november 19-i mérkőzése, A magyar labdarúgó-válogatott 2018. november 18-i mérkőzése, 2019-es női vízilabda-világbajnokság, Magyarország a 2019-es úszó-világbajnokságon, PDC World Cup of Darts, Ken Matthews, Lowell North, Elżbieta Porzec-Nowak, Kajak-kenu a 2019. évi Európa játékokon, 2019. évi Európa játékok, 2019–2020-as német labdarúgó-bajnokság (első osztály), Magyarország a 2019. évi Európa játékokon, A magyar labdarúgó-válogatott 2019. szeptember 5-i mérkőzése, 2019-es CONCACAF-aranykupa, Bese Balázs, Daniel James, Gianluca Mancini, Angliában játszó magyar labdarúgók listája, 2019–2020-as Európa-liga, Forgács Ernő, A magyar labdarúgó-válogatott 2019. június 11-i mérkőzése, Celia Jiménez, Leila Ouahabi, Dolores Gallardo, Wilfredo Peláez, 2019-es női labdarúgó-világbajnokság (keretek), Isidoro San José, Marina Hegering, Ingemar Hedberg, Hornyák Zsolt, Hódi Zoltán, 2020-as UEFA-bajnokok ligája-döntő, 2019-es UEFA-szuperkupa, Atlético de Madrid (női csapat), Sevilla FC (női csapat), Nahikari García, Amanda Sampedro

22. hét[szerkesztés]

Pedro Gamarro, José Rodrigues Neto, Andrea Falcón, Frits Soetekouw, Manfred Burgsmüller, Albánia a 2013-as úszó-világbajnokságon, Lenny Montana, Kristina Liščević, 1978–1979-es csehszlovák labdarúgó-bajnokság (első osztály), Olekszandr Valerijovics Zubkov, Fülöp Lóránd, 1979–1980-as csehszlovák labdarúgó-bajnokság (első osztály), 1980–1981-es csehszlovák labdarúgó-bajnokság (első osztály), Gervonta Davis, Karel Masopust, Bayram Şit, Angela Alupei, A Manchester United FC 2019–2020-as szezonja, Kazi Aranka, Ezequiel Barco, Vatanabe Takesi, Dóan Ricu, Igor Oprea, Szamat Szmakov, Giuseppe Sannino, Oleg Szergejevics Golovanov, Tomáš Ďubek, 2019-es Roland Garros – női páros, 2019-es Roland Garros – férfi páros, 2019-es Roland Garros – vegyes páros, Nicu Vlad

21. hét[szerkesztés]

2019-es Copa América, Joël Tchami, Spanyol női labdarúgó-bajnokság (első osztály), Ivan Todorov, Zlatko Škorić, Esme Morgan, Toni Duggan, Constanța Burcică-Pipotă, Rubén Cano, Angol női labdarúgó-bajnokság (első osztály), Vágó Zoltán, Bencsik János (labdarúgóedző), Szarvas László (labdarúgó), Makay György, Marokkó a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Szilvási József (labdarúgó), 2019-es Roland Garros – férfi egyes, Camelia Macoviciuc, Norberto Höfling, Gudar Beqiraj, Radi Maznikov, Miloš Beleslin, Sulejman Halilović, Július Nôta, Éder Militão, Josip Čop, SCM Râmnicu Vâlcea (női kézilabda), Kjell Scherpen, Bet365, Ana Maria Dragut, Angelo Torricelli, Faruk Hadžibegić, Horváth Attila (atléta), 2019-es Roland Garros, 2019-es Roland Garros – női egyes, 2019-es Roland Garros – női egyes selejtező, 2019-es holland labdarúgó-szuperkupa, Zoran Simović, 2019-es német labdarúgókupa-döntő, 2019-es spanyol labdarúgókupa-döntő, 2019–2020-as magyar labdarúgó-bajnokság (másodosztály), Peresztegi Nagy Kinga, 2018–2019-es olasz labdarúgókupa

20. hét[szerkesztés]

Anca Tănase, Doina Spîrcu, 2017-es bolzanói műugró-Grand Prix-verseny, 2018–2019-es német labdarúgókupa, Marc Cucurella, Slobodan Mihajlović, Nasiru Banahene, A nagy csapat, Fridolina Rolfö, Doina Ignat, 2018–2019-es angol labdarúgókupa, Giulia Gwinn, Ioana Olteanu, Iulia Bobeică, Liliana Gafencu, Marcelino Pérez, Doina Robu, Elena Georgescu, Rodrigo Corrales, Gladiátor (film, 1992), 2019-es francia labdarúgó-szuperkupa, Szergej Szamszonyenko, Ioan Șnep, 2019–2020-as angol labdarúgó-bajnokság (első osztály), 2019-es angol labdarúgókupa-döntő, 2019-es UEFA Női bajnokok ligája-döntő, Viorica Neculai, Maria Păduraru, Victoria Lepădatu, Bruno Duarte da Silva, 2019-es olasz labdarúgókupa-döntő, Regina Zigmanto Kalinyicsenko, 2019–2020-as magyar labdarúgó-bajnokság (első osztály), Ante Čović (labdarúgó, 1975), Kszenyija Vlagyimirovna Makejeva, Marioara Popescu, Horváth Ilona (evezős), Williams FW28, Anișoara Dobre-Bălan, Julie Biesmans, 2018–2019-es magyar férfi kosárlabda-bajnokság, Klara Ivanovna Guszeva, Ecaterina Oancia‎, Veronica Necula, Herta Anitaș, Sofia Corban, Ioana Badea, Williams FW27, Viktorija Olekszijivna Borscsenko, Lóránt Gyula-díj, Anișoara Sorohan, Maricica Țăran, Nasser Al-Khelaifi, 2018–2019-es német női labdarúgó-bajnokság (első osztály), Viktor Viktorovics Manakov, Ioana Tudoran, Felicia Afrăsiloaie, Elena Giurcă, Lázár Erzsébet (evezős), Maria Micșa, Rodica Frîntu, Florica Bucur, Maria Constantinescu, Elena Dobrițoiu, Ana Iliuță

19. hét[szerkesztés]

Marlena Zagoni, Anatolij Szemjonovics Ionov, Angelica Aposteanu, Gulyás Gyula (sportriporter), Elena Bondar, Sanda Toma (evezős), Valeria Răcilă, Florica Lavric, Chira Apostol, 2019-es jégkorong-világbajnokság, Maria Friciolu, Olga Homeghi, Műrepülés, Rodica Arba, Olimpiai Stadion (Baku), Szabó Szebasztián, Zdeněk Pecka, Václav Vochoska, Jaroslav Hellebrand, Vladek Lacina, Aurora Pleșca, Camelia Diaconescu, Érika (labdarúgó, 1988), Lucia Sauca, Aneta Mihaly, Mihaela Armășescu, Adriana Chelariu-Bazon, Mărioara Trașcă, Doina Șnep-Bălan, Józsa Ibolya, 2015-ös svéd labdarúgó-bajnokság (első osztály), Laura Popa, Otakar Mareček, Vladimír Jánoš, Karel Neffe, David Terans, František Provazník, Antonio Olmo, Ronald Araújo, Adam Svoboda, Zlatko Krmpotić, Zvonko Živković, Oldřich Svojanovský, Pavel Svojanovský, Vladimír Petříček, Ludvík Vébr, Drago Vuković, Damir Bičanić, Miloš Hrstić, Zoran Vujović, Zlatko Vujović, 2018–2019-es női EHF-bajnokok ligája (egyenes kieséses szakasz), Eugenio Leal, Nenad Stojković, Jamaica a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Donny van de Beek, Williams FW26, 2019-es Formula–E Párizs nagydíj, Anna Nyikolajevna Kalinszkaja, Észak-amerikai női labdarúgó-bajnokság (első osztály), Dragan Pantelić, Ivan Gudelj, Miloš Šestić, 2017-es madridi műugró-Grand Prix-verseny

18. hét[szerkesztés]

Taylor Davis (baseballozó), Portland Thorns FC, Jil Teichmann, Nenad Gračan, William O’Connor (dartsjátékos), Abby Wambach, Álex Collado, Ljubomir Radanović, Mehmed Baždarević, Mirsad Baljić, Tomislav Ivković, Ivan Toplak, Ivan Pudar, Mihajlo Petrovics Mudrik, Vlado Čapljić, Mark Travers, Jovica Nikolić, Admir Smajić, Hajduch Csenge, Ali Krieger, 1981-es ausztrál–új-zélandi krikettincidens, Milko Đurovski, Mitar Mrkela, Branko Miljuš, Marko Elsner, Roberto Gagliardini, McCall Zerboni, Sydney Leroux, 2013–2014-es német női labdarúgó-bajnokság (első osztály), 2019–2020-as UEFA-bajnokok ligája, Ive Jerolimov, João Cancelo, Velimir Zajec, Stjepan Deverić, Hunyadi Lászlóné, Robert Studer, Bryan Gil, 2017-es San Juan-i műugró-Grand Prix-verseny, Ján Kocian, Rolf Fäs, Willy Gysi, Erich Schmitt, Dopping, Erland Herkenrath, Viliam Hýravý, Peter Palúch, Stanislav Griga, Ladislav Beneš, Julie Foudy, Andreas Reisinger, Ander Barrenetxea Muguruza, Kapu (krikett), Michael Streiter, Otto Konrad, Christine Sinclair, Jan Stejskal, František Straka, Tomáš Skuhravý, Leopold Wohlrab, Friedrich Wurmböck, Kaylyn Kyle, Fodor Miklós, Takács Gyula (kézilabdázó), Ivo Knoflíček, Luděk Mikloško, Wilheim István, Max Blösch, Werner Scheurmann, Vladimír Kinier, Milan Luhový, Stevie Chalmers, Emilie Christensen, Cork City FC, Peter Artner, Alfred Hörtnagl, Dobrádi Zsolt, Gerhard Rodax, 2023 a sportban, Gerald Glatzmayer, Manfred Zsak, Kurt Russ, Manfred Linzmaier, Andreas Ogris, Jakub Głuszak

17. hét[szerkesztés]

1951-es magyar úszóbajnokság, Mark Phillips, Kertész Sándor (labdarúgóedző), 2019-es francia labdarúgókupa-döntő, Ryszard Tarasiewicz, Anne Charlotte McClain, Jan Urban, Ryszard Komornicki, Dariusz Kubicki, Andrzej Zgutczyński, Dariusz Dziekanowski, Krzysztof Pawlak, Christian Keglevits, 2021 a sportban, Benjamin Nygren, Waldemar Matysik, Józef Młynarczyk, Stefan Majewski, 1949-es magyar úszóbajnokság, Antoni Piechniczek, Kazimierz Przybyś, Jan Karaś, Jan Furtok, Józef Wandzik, Miguel Ángel González, Plogging, 1950-es magyar úszóbajnokság, Yael Averbuch, Faty Papy, Georg Schmidt (labdarúgóedző), Felix Latzke, Marcel Rodman, Marek Dziuba, Tadeusz Dolny, Piotr Skrobowski, Jan Jałocha, Włodzimierz Ciołek, Jacek Kazimierski, Antonio Guzmán Núñez, Esztergályos Patrik, Timo Boll, Sachia Vickery, Josef Degeorgi, Reinhold Hintermaier, 2018–2019-es EHF-bajnokok ligája (egyenes kieséses szakasz), Max Hagmayr, Johann Dihanich , Kurt Welzl, Herbert Feurer, Bernd Krauss, Anton Pichler (labdarúgó), Jack Lahne, Walter Schachner, Ernst Baumeister, Krikettütő, Andrej Ivanovics Lavrov, Davor Dominiković, Karl Grob, Juan José Muñante, Patrick Sercu, Gerald Messlender, Szergej Valentyinovics Pogorelov, Julia Grosso, Georgi Vaszilev (labdarúgó, 1945), Atanasz Gerov, Billy McNeill, Georgi Cvetkov, Predrag Pašić, Szuzuki Tomoko, Szudó Akiko, Nivata Akiko, Szano Hiroko, Szató Eriko, Simokozuru Aja, Kitamoto Ajako, Nagaszato Júki, Tojoda Najuha, Ucugi Rumi, Nakaoka Maiko, Takahasi Szaiko, Hara Nacumi, Szakagucsi Mizuho, Jamagucsi Mami, Amano Miszaki, Kaihori Ajumi, Gotó Micsi, Szamesima Aja, Kavaszumi Nahomi, Nagaszato Aszano, Jonecu Miva, Naszu Maiko, Kamionobe Megumi, Takasze Megumi, Nakano Manami, Szugaszava Juika, Minamijama Csiaki, Ivabucsi Mana, Oszafune Kana, Kirjú Nanasze, Hara Nacuko, Kavamura Júri, Jaszumoto Szavako, Jamane Erina, Ideue Aszako, Konno Juiko, Tanaka Aszuna, Nakadzsima Emi, Szaitó Akane, Szakai Juki, Arijosi Szaori, Kjókava Mai, Uecudzsi Jumi, Ótaki Ami, Tanaka Mina, Tanaka Jóko, Jamazaki Marumi, Kado Júka, Ogava Siho, Kavamura Mari, Kuno Fubuki, Kitahara Kana, Mijake Siori, Arimacsi Szaori, Takara Rjóko, Ueno Szaki, Azami Rie, Nakade Hikari, Kira Csinacu, Maszuja Rika, Naomoto Hikaru, Uszui Rie, Haza Hiszui, Norimacu Ruka, Obara Juria, Kóhata Siho, Szugita Ami, Jokojama Kumi, Jamasita Ajaka, Muramacu Tomoko, Sibata Hanae, Szaszaki Maju, Csiba Szonoko, Nakaszato Jú, Takagi Hikari, Momiki Júka, Haszegava Jui, Ikeda Szakiko, Ója Ajumi, Szumida Rin, Manja Miho, Icsisze Nana, Hadzsi Madoka, Kitagava Hikaru, Nakamura Kaede, Ueno Mami, Tomari Siho, Szakamoto Riho, Simizu Risza, Szakagucsi Moeno, Miura Narumi, Kunitake Aimi, Dokó Majo, Hirao Csika, Szugita Hina, Nagano Fúka, Mijazava Hinata, Vipers Kristiansand, Alina Anatoljevna Kaslinszkaja, Chloe Sutton, Sepp van den Berg, Heinrich Strasser, 1946-os magyar úszóbajnokság, Franjo Bučar Állami Sportdíj, Franjo Bučar, A Real Madrid CF 2019–2020-as szezonja, Abdallah Lamrani, Jurij Igorjevics Pimenov, Nyikolaj Igorjevics Pimenov, Dimants Krišjānis, Dzintars Krišjānis, Artūrs Garonskis, Žoržs Tikmers, Juris Bērziņš, Az FC Barcelona 2019–2020-as szezonja, 1948-as magyar úszóbajnokság, Kurt Jara, Heribert Weber, 2028 a sportban, Jordyn Huitema

16. hét[szerkesztés]

Wilhelm Kreuz, 2019-es IIHF jégkorong-világbajnokság, 1945-ös magyar úszóbajnokság, Ashley Lawrence, Kadeisha Buchanan, Kailen Sheridan, Ján Starší, Handa Ecuko, Honda Midori, Kioka Futaba, Kaneda Miho, Siraisi Maszujo, Kondó Súko, Sima Juriko, Kaneda Siho, Honma Csieko, Simizu Maho, Hasze Csieko, Isida Dzsunko, Ivata Akemi, Misima Szanae, Ivaja Mihoko, Jamagucsi Szajuri, Dzsadzsima Nobuko, Kakinami Kaoru, Macuda Micsiko, Kadzsi Majumi, Kubo Emiko, Óhara Tomoko, Josida Maszako, Szaitó Keiko, Siratori Kimiko, Hironaka Kazuko, Takakura Aszako, Jamada Csiaki, Kaneda Mami, Noda Akemi, Nagamine Kaori, Szuzuki Maszae, Takahagi Jóko, Tezuka Takako, Oita Júko, Hamada Sóko, Szeo Tomomi, Hajakava Akiko, Vatanabe Jumi, Macunaga Tomoko, Kavakacu Taeko, Kuroda Kjóko, Isibasi Noriko, Szakata Megumi, Mizuma Juriko, Icsihara Szeiki, Orii Takao, Szuzuki Rjóhei (labdarúgó), Szuzuki Tamocu, Ueda Eidzsi, Óhasi Hirosi, Szaszaki Norio, Ucsijama Tamaki, Uno Rjóko, Óbe Jumi, Haneta Maki, Bíró László (birkózó), Kadohara Kaoru, Ozava Dzsunko, Jamaki Rie, Tómei Jumi, Morimoto Júko, Ótake Nami, Morimoto Curu, Nagae Terumi, Fusimi Júki, Takeoka Ineszu Emiko, Takasima Minako, Tahara Ecuko, Nisina Kae, Onodera Siho, Izumi Mijuki, Kimura Rie, Kató Tomoe, Mijamoto Tomomi, Ómacu Majumi, Ikeda Hiromi, Jamagó Nozomi, Janagita Mijuki, Umeoka Jumi, Nakacsi Mai, Iszaka Mito, Nagadome Kaoru, Fudzsimura Tomomi, Szugavara Miki, Kisi Kazumi, Jamagisi Jaszujo, Hara Ajumi, Kobajasi Jajoi, Kaszadzsima Josie, Torigoe Megumi, Aizava Mai, Mikami Sóko, Nisigai Naoko, Andó Kozue, Mijamoto Mari, Jamazaki Juka, Ótani Mio, Szató Harue, Arakava Eriko, Ogava Megumi, Kavakami Naoko, Itó Kanako, Mijazaki Juka, Baba Noriko, Cucsihasi Júki, Sikata Nao, Marujama Karina, Fukumoto Miho, Jamamoto Emi, 2004-es magyar úszóbajnokság, Jano Kjóko, Mijama Aja, Víctor Mollejo, 2006-os magyar úszóbajnokság, Jaroslav Volak, 2019-es súlyemelő-Európa-bajnokság, Tommy Smith (labdarúgó, 1945), Vlastimil Petržela, Zdeněk Hruška, NK Rudeš, Rujevica Stadion, Lovro Šprem, 2019-es indianapolisi 500, Dylan Vork, Shelina Zadorsky, Valner Franković, Jozef Kukučka, Pavel Chaloupka, Karel Stromšík, Zágráb Aréna, Mirza Džomba, Dunay Bertalan, Friedrich Maurer, Ghána a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, František Havránek, Centar Zamet, Heidi Watney, Tomáš Kříž, Orlando Pride, Irfan Smajlagić, Vladimir Šujster, Tamara Zidanšek, Vera Valerjevna Lapko, João Félix, Lydia Wideman, Miha Zarabec, Nimzoindiai védelem, Matevž Skok, Vida Vencienė, HNK Gorica, Libor Radimec, Josef Mazura, Rosemarie Springer, 1977–1978-as csehszlovák labdarúgó-bajnokság (első osztály), Rostislav Václavíček, František Kunzo, Petr Janečka, Krikettlabda, Alvaro Načinović, Gorazd Škof, Eva Janko, Mihaela Peneș, Antonyina Nyikolajevna Okorokova, Miha Žvižej, Diana Jorgova (atléta), Valentina Vaszilivna Kozir, Hovhannesz Zanazanján

15. hét[szerkesztés]

1997-es magyar úszóbajnokság, MotoGP thai nagydíj, Jiřina Křížová, Iga Świątek, Květoslava Petříčková, Marta Urbanová, Lenka Vymazalová, Miloslava Rezková, Temesvári Tibor, Jégkorong-válogatottak Élő-ranglistája, 2019-es női IIHF divízió I-es jégkorong-világbajnokság, RK Zamet, Milada Blažková, Jiřina Čermáková, Jiřina Hájková, Vulcan changeup, Ida Hubáčková, Jiřina Kadlecová, 2019-es Formula–E Sanya nagydíj, Jarmila Králíčková, 1994-es magyar úszóbajnokság, Water Skyball, Luis Fernando Páez, Eduard Alekszandrovics Koksarov, 2019-es Formula–E Róma nagydíj, Ivan Mrázek, Jindřich Svoboda, Lubomír Pokluda, Mile Uzelac, 2018–2019-es NBA-szezon, Can Bartu, 1993-as magyar úszóbajnokság, 1991–1992-es négysánc-verseny, 1990–1991-es négysánc-verseny, Nikola Blažičko, Vlagyiszlav Mihajlovics Artyemjev, Olli Mäki, Jonelle Filigno, Sacramento Kings, Vjacseszlav Mihajlovics Szemenov, Jakov Gojun, Gambia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Valter Matošević, Viera Podhányiová, Iveta Šranková, Alena Kyselicová, 1992-es magyar úszóbajnokság, Bévárdi Zsombor, Mária Holešová, Jana Lahodová, Berta Hrubá, Nikola Jovanović, Jan Wraży, Gabon a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Hivatásos Labdarúgók Szervezete, Mikalaj Szcjapanavics Harbacsov, CSM București (férfi kézilabda), Frangíszkosz Szúrpisz, Arisztídisz Kamárasz, Jánisz Tomarász, Jórgosz Vláhosz, Josef Věntus, Bohumil Janoušek, Miroslav Koníček, Luděk Pojezný, McLaren MCL34, Jiří Lundák, Jan Švéda, Richard Nový, Jan Mrvík, Petr Čermák, Július Toček, Williams FW42, Vladimír Andrs, Pavel Hofmann, Marie Sýkorová

14. hét[szerkesztés]

Danyiil Boriszovics Siskarjov, Vjacsaszlav Iharavics Szaldacenka, Lena Petermann, Szabó Gyula (labdarúgó, 1959), Juan Miranda (labdarúgó), 1992–1993-as négysánc-verseny, Václav Pavkovič, 1998–1999-es négysánc-verseny, 1997–1998-as négysánc-verseny, 1996–1997-es négysánc-verseny, 1995–1996-os négysánc-verseny, 1994–1995-ös négysánc-verseny, 1993–1994-es négysánc-verseny, 1990-es magyar úszóbajnokság, Bisztra Goszpodinova, David Strelec, Igor Karačić, CD Aves, DFK Dainava, Andrzej Buncol, Czéh László (kosárlabdaedző), Karel Mejta, Jiří Havlis, Miroslav Koranda, Stanislav Lusk, Jan Jindra, A Fülöp-szigetek a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Pavel Schmidt, Václav Kozák, Vuko Borozan, Irek Hajdarovics Zinnurov, Božo Bakota, Szjarhej Aljakszejevics Rutenka, Dzjanyisz Aljakszejevics Rutenka, Dragan Bošnjak, Anton Urban, Zdeněk Pičman, Ferrari 150° Italia, Karel Lichtnégl, Aleh Aljakszandravics Asztrasapkin, Dimitar Dobrev, František Knebort, Tóth Balázs (tornász), Ján Zachara, 2019-es snooker-világbajnokság, Alekszandra Jurjevna Gorjacskina, Etiópia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Fehéroroszország a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Dan Racoțea, Ján Geleta, Anton Švajlen, Štefan Matlák, Vojtech Masný, Ivan Mráz, František Valošek, Jan Brumovský, Karel Nepomucký, Karel Knesl

13. hét[szerkesztés]

Gernot Jurtin, Henryk Wawrowski, 2019-es női labdarúgó-világbajnokság, 2020-as női sakkvilágbajnokság, Jan Benigier, Roman Ogaza, Stanisław Fołtyn, Tomasz Stefaniszyn, Nina Burger, Artur Karvacki, Sarah Zadrazil, Verena Aschauer, Ľubomír Švajlen, 2005–2006-os négysánc-verseny, Filip Marchwiński, 2004–2005-ös négysánc-verseny, 2003–2004-es négysánc-verseny, Kiril Sztankov, 2002–2003-as négysánc-verseny, Stefan Florenski, Otto Licha, Alois Schnabel, Ivan Stevanović (kézilabdázó), Wisła Płock (kézilabda), Lucjan Brychczy, 2001–2002-es négysánc-verseny, Johann Pregesbauer, 2000–2001-es négysánc-verseny, 1999–2000-es négysánc-verseny, 2024 a sportban, Anđela Janjušević, 2015–2016-os síugró-világkupa, Alekszandr Fjodorovics Mahovikov, Andrej Alekszandrovics Jakubik, Amandine Henry, 2018–2019-es négysánc-verseny, 2017–2018-as négysánc-verseny, Mihail Danyilovics Gerskovics, 2016–2017-es négysánc-verseny, 2015–2016-os négysánc-verseny, 2014–2015-ös négysánc-verseny, 2013–2014-es négysánc-verseny, Szentes Richard, 2012–2013-as négysánc-verseny, Ľudovít Cvetler, 2011–2012-es négysánc-verseny, 2010–2011-es négysánc-verseny, 2009–2010-es négysánc-verseny, 2008–2009-es négysánc-verseny, 2007–2008-as négysánc-verseny, Nicole Billa, Laura Feiersinger, 2006–2007-es négysánc-verseny, Dalibor Anušić, Észak-Korea a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, SheBelieves-kupa, SKN St. Pölten (női csapat), Sarah Puntigam, Jan Dydak, Alex Crisovan, Piotr Mowlik, Uroš Zorman, Andreas Stjernen, Ali Mema, Vlagyimir Szergejevics Baszalajev, 2017-es magyar mű- és toronyugró-bajnokság, Denis Špoljarić, Goran Šprem, Zygmunt Anczok, Várkerti Stadion, Jerzy Kraska, Ryszard Szymczak, Marian Ostafiński, Joachim Marx, Nayeli Rangel, Andrzej Jarosik, 2019-es magyar úszóbajnokság, Guy Roux, Eritrea a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Marian Szeja, A magyar labdarúgó-válogatott 2019. március 21-i mérkőzése, RK Nexe Našice, Zdeněk Rygel, Gabriela Perianu, Elefántcsontpart a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Wiener Stadthalle, A magyar labdarúgó-válogatott 2019. június 8-i mérkőzése, Nyikolaj Ivanovics Tyiscsenko, Reál aikidó, Olga García, Mihail Pavlovics Ogonykov, Borisz Georgijevics Tatusin, Rákóczi Renáta, Jelena Despotović, Dzsibuti a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Egyenlítői-Guinea a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, A magyar labdarúgó-válogatott 2019. március 24-i mérkőzése, Williams FW24, Williams FW25, Élodie Thomis, Albert Rusnák, Lina Anatoljevna Cserjazova, Az Egyesült Arab Emírségek a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Egyiptom a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, 2018–2019-es síugró-világkupa, 2022 a sportban, Ivana Andrés, 2019-es IIHF divízió I-es jégkorong-világbajnokság, Nagyezsda Alekszejevna Karpova

12. hét[szerkesztés]

Mădălina Zamfirescu, Enes Mahmutovic, 2020 a sportban, Varga Zoltán (raliversenyző), Zbigniew Czajkowski, Marie-Antoinette Katoto, Katarina Ježić, Joanna Drabik, Perle Morroni, Mocsári Bence, Leandro Barreiro, Dánia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Alekszandr Babcsenko, A Dél-afrikai Köztársaság a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Charlotte Lorgeré, Dél-Szudán a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Denisa Dedu, Brunei a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Bulgária a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Burkina Faso a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Burundi a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Ciprus a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, A Comore-szigetek a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Teodora Bloj, Csád a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Kenya a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, FC Girondins de Bordeaux (női csapat), Bahrein a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Banglades a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Belgium a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Osztrák női labdarúgó-bajnokság (első osztály), Bhután a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Bissau-Guinea a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Botswana a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Lam Jones, Angola a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Afganisztán a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Albánia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Budapesti Sportszolgáltató Központ, Ausztria a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Kenneth To, Azerbajdzsán a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Paris Saint-Germain FC (női csapat), Víctor Genes, Ulf Bengtsson, Ausztrália a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, A Dominikai Közösség a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, A Dominikai Köztársaság a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Ecuador a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Zbigniew Szczepkowski, Hollandia az 1952. évi nyári olimpiai játékokon, Grenada a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Inter Miami CF, Tampa Bay Mutiny, Guyana a 2016. évi nyári olimpiai játékokon

11. hét[szerkesztés]

Dustin Runnels, Városligeti Műjégpálya, Chile a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Costa Rica a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, 2018-as magyar tekebajnokság, Andrea Pollack, Dinny Flanagan, Bermuda a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Bianca Andreescu, 2019-es Superbike-világbajnokság, Barbados a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, James Garner (labdarúgó, 1895), James Garner (labdarúgó, 2001), MMA (küzdősport), Chalupetzky Ferenc, Charlie Whiting, Budapesti Honvéd Sportegyesület, Argentína a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Aruba a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, A Bahama-szigetek a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Leonardo Spinazzola, António Mendes, Renato Cipollini, Antonio Taylor, 2019-es rali-világbajnokság, Josef Feistmantl, Az Amerikai Egyesült Államok a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Az Amerikai Virgin-szigetek a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, 2019-es IndyCar Series szezon, Antigua és Barbuda a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Lucsánszky Tamás, Giovanni Battaglin, Szappanos Péter, Robert Lemaître, Rácz Mariann, 2019-es Tour de Hongrie, Kelly Catlin, Amer Gojak, Thomas Morgenstern

10. hét[szerkesztés]

2019-es magyar asztalitenisz-bajnokság, Harry Howell, Oier Olazábal, Ted Lindsay, Maidstone United FC, Rajkai Andrea, Süli Richárd, 2019-es Formula–E Hongkong nagydíj, John Lundvik, Belgium az 1952. évi nyári olimpiai játékokon, Julio Cardeñosa, Mason Greenwood, Daniel Ruiz, Rune Jansson, David Defiagbon, Tüzérség (baseball), Joan Campins, Franco Sar, Spanyolország az 1952. évi nyári olimpiai játékokon, Szabó Edina, Christine Muzio, Brigitte Gapais-Dumont, Vang Ja-fan, Anders Fannemel, Rafael Cabral, Eric Caldow, FK Panevėžys, Werner Ipta, Robert Johansson, Alex Meret, 2019-es TCR kelet-európai kupa, Farkas József (röplabdázó)

9. hét[szerkesztés]

Laure Boulleau, Antonio Biosca, 2019-es Formula European Masters, Vermes Lajos, Coors Field, Nigéria a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Észtország a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Mongólia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Magyar súlyemelőcsúcsok, Álvaro Benito, Bökfi János, Johann Zehetner, Walter Reisp, Migueli, Trinidad és Tobago a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Virág Pál, Vissel Kobe, Magyarország a 2019-es fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon, 2018-as magyar fedett pályás atlétikai bajnokság, Johann Tauscher, Siegfried Purner, Siegfried Powolny, Josef Krejci, Anton Perwein, Ludwig Schuberth, Alfred Schmalzer, Kenya az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Líbia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Marokkó az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Nigéria az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Killik László, Arthur Barnard, Kalevi Viskari, Antônio Salvador Sucar, Varga Attila (labdarúgó), Vasvári Vivien, A magyar női labdarúgó-válogatott mérkőzései 2019-ben, George Pattullo, Wolfgang Kneib, Görögország az 1952. évi nyári olimpiai játékokon, Frank Schäffer, Norbert Ringels, Grúzia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Ivar Nilsson, Juan Manuel Asensi, Maki Izumi, Írország az 1952. évi nyári olimpiai játékokon, Magyar Muaythai Szakszövetség, Waldo Machado, Yanko Daučík, Francisco Javier Uría, Sedlmayer Tamás, Johann Houschka, Kádár Antal, Emil Juracka, Ferdinand Kiefler, Richard Freitag, Anthony Joshua, Jean-Pierre Boccardo, Melvyn Richardson

8. hét[szerkesztés]

Leonora Colmor Jepsen, Badra Ali Sangaré, 2018–2019-es Jaguar I-Pace eTrophy, Kádár Zoltán (újságíró), Örményország a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Anasztaszija Szergejevna Potapova, Frederico Rosa, Dudás Tibor (labdarúgó), Markus Eisenbichler, 2019-es északisí-világbajnokság, Ismaël Traoré, Williams FW22, Williams FW23, Franz Bartl, Franz Brunner, Franz Bistricky, Franz Berghammer, Kamil Syprzak, Jekatyerina Jevgenyjevna Alekszandrova, 2019-es FIA Formula–3 bajnokság, Luxemburg az 1952. évi nyári olimpiai játékokon, Shandon Baptiste, Damásdi Alex, Oleh Petrovics Bazilevics, Gál Péter (kajakozó), Magyarország a 2019. évi téli universiadén, Rodézia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Eboue Kouassi, 2019-es magyar férfi kosárlabdakupa, William Saliba, Peter Prevc, Theophilus Solomon, Danyiil Szergejevics Medvegyev, Peter Velappan, Don Bragg, Henrik Kristoffersen, 2017-es alpesisí-világbajnokság

7. hét[szerkesztés]

Lisa Pfretzschner, Férfi 1000 méteres futam a 2019-es rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokságon, 2019-es Hungarian Ladies Open – páros, 2017–2018-as német labdarúgókupa, Munkácsi István, 2019-es alpesisí-világbajnokság, 2019-es Formula–E Mexikóváros nagydíj, Gianluca Scamacca, Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület, Keserű Ferenc (kerékpárversenyző), Zsóri Dániel, Lucjan Trela, 2019-es Hungarian Ladies Open, Michel Bernard, 2019-es Hungarian Ladies Open – egyéni, 2019-es U20-as labdarúgó-világbajnokság, Pierre Barlaguet, Wellington Ramírez, Saint Vincent és a Grenadine-szigetek a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Popovics Sándor (labdarúgó), Eric Harrison (labdarúgó), Scott Waites, Ikee Rikako, Hakim Ziyech, Matti Nykänen, Saint Kitts és Nevis a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Saint Lucia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Edvin Kanka Ćudić, Ian Ross, Antonio Valero, Nicolò Zaniolo, A Brit Virgin-szigetek a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, 2034-es labdarúgó-világbajnokság, Férfi 1500 méteres futam a 2019-es rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokságon, Galin Ivanov (labdarúgó, 1988), Galin Ivanov (labdarúgó, 1975), Palau a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Melinda Geiger, A Cook-szigetek a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Andrés Vombergar, Lepies György, Juan Miguel Echevarría, Tilly van der Zwaard, Maura Viceconte, Heinz Fütterer, Amerikai Szamoa a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Matt Brazier, Maximilian Reinelt, 2019-es francia labdarúgó-ligakupa-döntő, Mohamed Ofei Sylla, Női 1500 méteres futam a 2019-es rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokságon, Williams FW20, Bagócs János, Williams FW29

6. hét[szerkesztés]

Férfi kenu egyes 200 méter a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, Férfi kajak egyes 200 méter a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, Női 1000 méteres futam a 2019-es rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokságon, Női kajak egyes 200 méter a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, Női kenu egyes 200 méter a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, Legjobb Kilenc díj, Fred Pickering, Oláh Béla (súlyemelő), Heidi Mohr, Női 500 méteres futam a 2019-es rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokságon, Jurij Ivanovics Csizs, Deák István (labdarúgó, 1937), Mauro Cichero, Mikronézia a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Felix Beijmo, Emmanuel Mayonnade, Női 3000 méteres váltó futam a 2019-es rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokságon, Joe Thompson (labdarúgó), Jairo do Nascimento, Férfi 5000 méteres váltó futam a 2019-es rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokságon, Manuel Jiménez Jiménez, Kevin Möhwald, Ballai Attila, Chris Waddle, Peter Kavka, 2019-es férfi vízilabda-világbajnokság, Rudi Assauer, Borisz Ivanovics Fomenko, Jurij Vlagyimirovics Likov, Vitalij Nyikolajevics Logvin, Miguel Almirón, Novak Bošković, Zhengzhou Open, Nemzetközi Rúdsport Szövetség, Josh Sargent, Braun Strowman, Alvin Martin

5. hét[szerkesztés]

Steven Kent (baseballozó), Lars Lukas Mai, Avraham Bendori, Gary Stevens (labdarúgó, 1963), Yosef Sorinov, Super Bowl LIII, Hua Hin Championships, Andy Hebenton, Big E, Férfi 500 méteres futam a 2019-es rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokságon, Nagy Ilona (kézilabdázó), Tóth Harsányi Borbála, Tóth Harsányi Katalin, Tomann Rozália, Horváth Klára (kézilabdázó), Pethő Zsuzsanna, Joós István, Zakariás Mária, Rácz Lajos (birkózó), Tóth István (birkózó), Seres Ferenc, Kovács István (birkózó), Kincses Tibor (cselgáncsozó), Ozsvár András, Váradi János (ökölvívó), Lévai István, Férfi 3000 méteres szuperdöntő a 2019-es rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokságon, Sasha Banks, Bayley, Donáth Ferenc (tornász), Kelemen Zoltán (tornász), Kovács Péter (tornász), Vámos István, Szathmáry Elemér, Peter Withe, Becky Lynch, Kjell Bäckman, Elazığspor, John Yeboah, Kiss István (vízilabdázó), Kuncz László, Steve Foster, Isael da Silva Barbosa, 2019-es Formula–1 ausztrál nagydíj, Mandy Rose, Graham Rix, Rogerio Moraes Ferreira, Shinsuke Nakamura, 2019-es Formula–1 bahreini nagydíj, 2019-es Formula–1 kínai nagydíj, 2019-es Formula–1 azeri nagydíj, 2019-es Formula–1 spanyol nagydíj, 2019-es Formula–1 monacói nagydíj, 2018–2019-es női EHF-bajnokok ligája (középdöntő), Kőszegi György, 2019-es Formula–1 kanadai nagydíj, 2019-es Formula–1 francia nagydíj, 2019-es Formula–1 osztrák nagydíj, 2019-es Formula–1 brit nagydíj, 2019-es Formula–1 német nagydíj, 2019-es Formula–1 magyar nagydíj, Réczi László, 2019-es Formula–1 belga nagydíj, 2019-es Formula–1 olasz nagydíj, 2019-es Formula–1 szingapúri nagydíj, 2019-es Formula–1 orosz nagydíj, 2019-es Formula–1 japán nagydíj, Tuncsik József, 2019-es Formula–1 mexikói nagydíj, 2019-es Formula–1 amerikai nagydíj, 2019-es Formula–1 brazil nagydíj, Sztanity Zoltán, 2019-es Formula–1 abu-dzabi nagydíj, Bakó Zoltán, Szabó István (kajakozó), Buday Tamás, Frey Oszkár, Rajnai Klára, Berzsenyi Mária, Női 3000 méteres szuperdöntő a 2019-es rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokságon, Bujdosó Ágota, Németh Erzsébet (kézilabdázó), Bogdan Radivojević, Sipos János (atléta), Kiss Antal (atléta), Kovács Annamária (atléta), Csatári József, Bakonyi Péter, Kalmár János (vívó), Gulácsy Mária, Csermely József, Melis Antal, Melis Zoltán, Rozsnyói Katalin, Tímár István (kajakozó), Petrikovics Gyula, Deme József, Rátkai János, Otto Schubiger, Marót Péter, Rónay Ildikó, Szolnoki Mária, Magas István, Papp Lajos (sportlövő), Horváth György (súlyemelő), Terry Butcher, Pablo Larios, Szász András (kézilabdázó), Női összetett a 2019-es rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokságon, Rakusz Éva, Férfi összetett a 2019-es rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokságon, Messzi István, Isaszegi Róbert, Kovács Zoltán (sportlövő), Záhonyi Attila, Jánosi Zsuzsa, Stefanek Gertrúd, Szőcs Zsuzsanna, Tuschák Katalin, Kovács Edit (vívó), Maros Magda, Nébald Rudolf, Emerson (labdarúgó, 1999), Nagy Zsuzsa (atléta), Vermes Albán, Patrick Cutrone, Eduardo Laing, Coralie Lassource, Kiril Petkov, Katona András, Törő András, Egresi Vilma, Kemecsey Imre, Rabbi Matondo, Szöllősi Imre, Mészáros György (kajakozó), Nyári Magdolna, Marvalics Györgyi, WKS Gwardia Warszawa, Németh Lajos (labdarúgó, 1930), Horváth Lajos (labdarúgó, 1938), Béatrice Edwige, Formula–1 vietnámi nagydíj, Gerry Plamondon, Bondár Anna, Nyina Viktorovna Baldicsova, Henrik Jørgensen, Jurrie Koolhof, Tokmac Nguen, Pontvadászat

4. hét[szerkesztés]

Niclas Ekberg, Michal Sadílek, Lukas Nilsson, Žiga Lipušček, Oleh Jurijovics Hologyuk, Anton Szerhijovics Kravcsenko, Hugo Seco, Anna-Lena Stolze, 2019-es Formula–E Santiago nagydíj, Ronnie Whelan, Magnus Rød, Albert Vallci, 2019-es angol labdarúgó-ligakupa-döntő, India az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Hongkong az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Dél-Korea az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Észak-Rodézia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Etiópia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Nagy Adrienn (teniszező), Richard Križan, Schäfer András, Riqui Puig, Irak az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Red Sullivan, Magnus Jøndal, Ferrán Solé, Nagy Árpád Lajos, Carles Aleñá, Kambodzsa az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Izrael az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Mikita Ivanavics Korzun, Irán az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Raghbir Singh Bhola, Oriol Busquets, Vietnám az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Thaiföld az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Pakisztán az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Jesper Nielsen, Tajvan az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Pedro Manfredini, Mongólia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Frida Tegstedt, Libanon az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, 2019-es rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokság, A Kongói Népköztársaság az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Claudia Constantinescu

3. hét[szerkesztés]

Danielle Collins, Amanda Anisimova, Emiliano Sala, Juszef Benali (kézilabdázó), Erwin Feuchtmann, André Calvelo de Souza, Nihad Mujakić, Rácz Vilmos (atléta), Gert Frank, Mikita Valerijovics Burda, Nemzeti Atlétikai Központ, Vitalij Szerhijovics Mikolenko, Múnisz Dabúr, Helena Malotová-Jošková, 2019-es Super Formula szezon, Kobajasi Rjójú, Bánás József, 2018-as olasz labdarúgó-szuperkupa, Franz Mikscha, Gonzalo Carou, Francisco Hernández (labdarúgó, 1949), Mohamed Mezgrani, Csizmadia István (kajakozó), Gheorghe Grozav, Aleksandrs Čekulajevs, Úszás a 2018. évi nyári ifjúsági olimpiai játékokon, Viktor Gyökeres, Carl Johansson, 2019-es Australian Open – vegyes páros, Szerhij Ivanovics Koszenko, Szenegál az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Çaykur Rizespor, Michel Dejouhannet, Alexander Hernandez, Budapesti Honvéd Sportegyesület, Zakaria Beglarisvili, Antonín Kramerius, Justin Mathieu, Bruno Ibeh, Rafael Capote, Martin Košťál, Jakab Andrea, Žarko Marković, Ben Coleman, Leonardo Balerdi

2. hét[szerkesztés]

Dzsemal Tabidze, Kamen Hadzsiev, 2019-es Australian Open – női páros, José Guilherme de Toledo, 2019-es Australian Open – férfi páros, Peggy Fleming, Algéria a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Valerij Vasziljevics Lukjancsenko, 2019-es Formula–E Marrákes nagydíj, Renan Lodi, Maximilian Wöber, Rodrigo Salinas Muñoz, Declan Rice, 2004-es magyar birkózóbajnokság, 2005-ös magyar birkózóbajnokság, 2006-os magyar birkózóbajnokság, 2007-es magyar birkózóbajnokság, 2008-as magyar birkózóbajnokság, Sofia Kenin, 2009-es magyar birkózóbajnokság, 2010-es magyar birkózóbajnokság, 2011-es magyar birkózóbajnokság, 2012-es magyar birkózóbajnokság, 2013-as magyar birkózóbajnokság, 2014-es magyar birkózóbajnokság, 2015-ös magyar birkózóbajnokság, 2016-os magyar birkózóbajnokság, 2017-es magyar birkózóbajnokság, 2018-as magyar birkózóbajnokság, 2019-es közel-keleti TCR-szezon, Kövecses Zoltán, Az Egyesült Arab Köztársaság az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Julio Rubiano, Lasa Dvali, Afganisztán az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, 2019-es Australian Open – férfi egyes, Szerető Krisztofer, Sandro Resegotti, Nepál az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Vakoun Issouf Bayo, 1993-as magyar birkózóbajnokság, 1994-es magyar birkózóbajnokság, 1995-ös magyar birkózóbajnokság, 1996-os magyar birkózóbajnokság, 1997-es magyar birkózóbajnokság, 1998-as magyar birkózóbajnokság, 1999-es magyar birkózóbajnokság, 2000-es magyar birkózóbajnokság, 2001-es magyar birkózóbajnokság, 2002-es magyar birkózóbajnokság, 2003-as magyar birkózóbajnokság, Toomas Hint, Sztávrosz Cukalász, Dainis Krištopāns, Hanoi Street Circuit, Jean-Clair Todibo, Bernard Tchoullouyan, Valerij Anatoljevics Hondogo, 2019-es Dakar-rali, Lukas Rotpuller, 2019-es Australian Open – női egyes selejtező, 2019-es Australian Open – női egyes, 1991-es magyar birkózóbajnokság, 1992-es magyar birkózóbajnokság

1. hét[szerkesztés]

1965-ös magyar birkózóbajnokság, 1966-os magyar birkózóbajnokság, 1967-es magyar birkózóbajnokság, 1968-as magyar birkózóbajnokság, 1969-es magyar birkózóbajnokság, Leonyid Vlagyimirovics Dunajev, 1970-es magyar birkózóbajnokság, 1971-es magyar birkózóbajnokság, Emil Audero, Martin Adams, 1972-es magyar birkózóbajnokság, 1973-as magyar birkózóbajnokság, 1974-es magyar birkózóbajnokság, 1975-ös magyar birkózóbajnokság, 1976-os magyar birkózóbajnokság, 1977-es magyar birkózóbajnokság, 1978-as magyar birkózóbajnokság, 1979-es magyar birkózóbajnokság, 1980-as magyar birkózóbajnokság, 1981-es magyar birkózóbajnokság, 1982-es magyar birkózóbajnokság, 1983-as magyar birkózóbajnokság, 1984-es magyar birkózóbajnokság, 1985-ös magyar birkózóbajnokság, 1986-os magyar birkózóbajnokság, 1987-es magyar birkózóbajnokság, 1988-as magyar birkózóbajnokság, 1989-es magyar birkózóbajnokság, Dóra József, 1990-es magyar birkózóbajnokság, 1942-es magyar birkózóbajnokság, 1943-as magyar birkózóbajnokság, 1945-ös magyar birkózóbajnokság, 1946-os magyar birkózóbajnokság, 1947-es magyar birkózóbajnokság, Paulien van Deutekom, Lucas Paquetá, Jorge Meré, Radamel García, Blázsovics Ádám, Tahith Chong, Kevin Moran, 1948-as magyar birkózóbajnokság, 1949-es magyar birkózóbajnokság, 1950-es magyar birkózóbajnokság, 1951-es magyar birkózóbajnokság, 1952-es magyar birkózóbajnokság, 1953-as magyar birkózóbajnokság, Dmitrij Ivanovics Ljulin, 1954-es magyar birkózóbajnokság, Szoboszlay Miklós, 1955-ös magyar birkózóbajnokság, 1956-os magyar birkózóbajnokság, 1957-es magyar birkózóbajnokság, 1958-as magyar birkózóbajnokság , 1959-es magyar birkózóbajnokság, 1960-as magyar birkózóbajnokság, 1961-es magyar birkózóbajnokság, Konkoly János, 1962-es magyar birkózóbajnokság, 1963-as magyar birkózóbajnokság, 1964-es magyar birkózóbajnokság, Jurij Oszipovics Oszipov, Jevgenyij Vlagyimirovics Rjumin, 2019-es Ázsia-kupa, Dušan Nikolić, MacDonald Mukansi, William Henry Dean, 1939-es magyar birkózóbajnokság, 1940-es magyar birkózóbajnokság, 1941-es magyar birkózóbajnokság, Alekszandr Szergejevics Seveljov, Mathías Suárez, Takács Béla (hajómodellező), Cyril Nzama, Ezüstgerely díj, Thabo Mngomeni, 2019-es BDO-dartsvilágbajnokság, 2Rule, Dzsibuti Kupa, Glen Durrant, 1935-ös magyar birkózóbajnokság, 1936-os magyar birkózóbajnokság, 1937-es magyar birkózóbajnokság, 1938-as magyar birkózóbajnokság, 1914-es magyar birkózóbajnokság, Giorgio Faldini, 1918-as magyar birkózóbajnokság, 1920-as magyar birkózóbajnokság, 1921-es magyar birkózóbajnokság, Alessandro Mirandoli, 1922-es magyar birkózóbajnokság, 1923-as magyar birkózóbajnokság, 1924-es magyar birkózóbajnokság, 1925-ös magyar birkózóbajnokság, 1926-os magyar birkózóbajnokság, Máthé Dominik, Nino Bertolaia, Mario Visconti, Armando Dellantonio, Wes Newton, BDO-dartsvilágbajnokság, Lisandro Magallán, CA Torque, Desevio Payne, 1927-es magyar birkózóbajnokság, 1928-as magyar birkózóbajnokság, 1929-es magyar birkózóbajnokság, 1930-as magyar birkózóbajnokság, 1931-es magyar birkózóbajnokság, 1932-es magyar birkózóbajnokság, Thomas Ceccon, 1933-as magyar birkózóbajnokság, Darius Labanauskas, 1934-es magyar birkózóbajnokság, Sakkozók Élő-pontszáma 2019-ben, Világbajnoki érmesek listája férfi tőrvívásban, Dante Carniel, Nicola Girace, Giorgio Macerata, Magyar birkózóbajnokság, Ugo Purcaro, 1903-as magyar birkózóbajnokság, 1904-es magyar birkózóbajnokság, 1905-ös magyar birkózóbajnokság, 1906-os magyar birkózóbajnokság, 1907-es magyar birkózóbajnokság, 2019-es Australian Open, 1908-as magyar birkózóbajnokság, 1909-es magyar birkózóbajnokság, 1910-es magyar birkózóbajnokság, 1911-es magyar birkózóbajnokság, 1912-es magyar birkózóbajnokság, 1913-as magyar birkózóbajnokság, 2019-es Clausura mexikói labdarúgó-bajnokság (első osztály), Florian Kath, Charles Bugbee, Maika Monroe