Wikipédia:Sportműhely/Eddigi cikkeink/11

A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
Jump to navigation Jump to search

40. hét[szerkesztés]

UVSE Vízilabda Sportegyesület (női), Gschwindt Ernő, Brigitte Ahrenholz, Janice Murphy, Stephan Auer, Juris Silovs (atléta), Jelena Lvovna Susunova, TSV Hartberg, 2018. évi nyári ifjúsági olimpiai játékok, Kárászi Margit, Hölle Martin, Manuel Thurnwald, Maksim Podholjuzin, Sanna Solberg, Joe Carolan, Granek István, Mihkel Ainsalu, Thea Mørk, Sütő József, 2009-es Nippon Professional Baseball-draft, Mészáros Kornélia, David Davis (kézilabdázó), A magyar labdarúgó-válogatott 2018. október 15-i mérkőzése

39. hét[szerkesztés]

Bárbara Arenhart, Dennis Jastrzembski, Kazai Anita, A Nippon Professional Baseball évi beütött futás-listájának vezetői, 2018–2019-es magyar férfi vízilabda-bajnokság (másodosztály), Csáki Viktória, Margarita Melikovna Gaszparjan, Torsten Sandelin, Balatonfüredi Yacht Club, 2018-as női röplabda-világbajnokság, Arijanet Murić, FK Liepāja, Suba Sára, A Nippon Professional Baseball évi hazafutáslistájának vezetői, Kianz Froese, Jonathan David (labdarúgó), Schubert Gyula, 2018-as Nippon Professional Baseball hazafutásverseny, FK Trakai, Samuel Grandsir, Vang Csiang (teniszező), FK Atlantas Klaipėda, FK Jonava, FK Kauno Žalgiris, FK Palanga, FC Stumbras, 2018–2019-es angol labdarúgó-ligakupa, Vlagyimir Petrovics Voronkov, Léo Dubois, Adolf Knoll, Flesch János, Jim Brogan, Javairô Dilrosun, Klaus Berggreen, Helmut Köglberger

38. hét[szerkesztés]

Vad Dezső, FC Etzella Ettelbruck, Czesław Malec, Frank Andersson, Mariama Signaté, Pedro Pérez, Maxime Chanot, Herke Imre, Anna Klink, Darja Bilogyid, Takács Ferenc (filozófus), Jens Jørn Bertelsen, Husszein Mahini, Anna Gasper, US Rumelange, Søren Busk, Valentyina Kszenofontovna Rasztvorova, Ivan Nielsen, al-Ittihad Kalba SC, Ole Rasmussen (labdarúgó, 1952), Vízilabda-világkupa, Ole Kjær

37. hét[szerkesztés]

2018–19-es WEC-szezon, Bokros Szilárd, Kevin Beattie, Lars Bohinen, 2018-as sakkolimpia, FK Lviv, 2018–2019-es angol labdarúgó-bajnokság (másodosztály), Mickaël Cuisance, Bernardo Bello, Giancarlo Galdiolo, Gustavo Giagnoni, Carlos Buttice, Liechtenstein a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Andorra a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Fortuna Sittard, PAE PASZ Lamía 1964, Gulyás István (kézilabdázó), Kurt Helmudt, Stevan Vilotić, Erik Petersen, Bjørn Hasløv, John Hansen (evezős), 2018–2019-es osztrák labdarúgó-bajnokság (első osztály), Alf-Inge Håland, Sigurd Rushfeldt, Életműdíj (Magyar Sportújságírók Szövetsége), Roger Nilsen, Karl Petter Løken, Gøran Sørloth, Olivier Thill, Kalle Mikkolainen, A magyar labdarúgó-válogatott 2018. október 12-i mérkőzése, Ola By Rise, Michel Bonnevie, Erik Thorstvedt, Erland Johnsen, Reidar Goa, Rune Bratseth

36. hét[szerkesztés]

Pyramids FC, 2018–2019-es EHF-bajnokok ligája (csoportkör), Ballou Tabla, Rasmus Karjalainen, Nauru a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Lukáš Hrádecký, Gyenyisz Ten, Elbasan Aréna, Vibeke Skofterud, Finn Tveter, Mihail Afanaszjevics Sahov, Elis Sipilä, 2016-os WEC-szezon, A Salamon-szigetek a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, 2017-es WEC-szezon, A magyar labdarúgó-válogatott 2018. szeptember 11-i mérkőzése, Dominican Summer League Cubs, Tunézia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Tanganyika az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Walter Brown (kajakozó), 2015-ös WEC-szezon, Klaus Gerwien, 2018–2019-es UEFA Nemzetek Ligája (egyenes kieséses szakasz), Dennis Green (kajakozó), 2014-es WEC-szezon, Kiss Ágoston, Daniel Caligiuri, Mario Facco, Claudiomiro Estrais Ferreira, A magyar labdarúgó-válogatott 2018. szeptember 8-i mérkőzése, Virth Balázs, 2013-as Le Mans-i 24 órás verseny, 2012-es Le Mans-i 24 órás verseny, Sloan Park, Vojtěch Varadín, Iowa Cubs, Arizona League Cubs

35. hét[szerkesztés]

Georgi Milanov, Danyi Gábor, François Konter, Kispesti Futball Ház, 2014-es Le Mans-i 24 órás verseny, Sergiu Negruț, A Szerbia és Montenegró-i labdarúgó-válogatott mérkőzései (1994–2006), 2018-as US Open – férfi páros, 2018–2019-es magyar férfi kézilabda-bajnokság (első osztály), Csősz Richárd, Jonathan Joubert, Tuvalu a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, Tonga a 2016. évi nyári olimpiai játékokon, 2018-as Le Mans-i 24 órás verseny, Bryan de Jesús, 2015-ös Le Mans-i 24 órás verseny, 2018–2019-es magyar női kézilabda-bajnokság (első osztály), 2018-as ConIFA labdarúgó-világbajnokság, Otto Granström, 2013-as WEC-szezon, Martin Juhar, Elia Viviani, Malajzia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Madagaszkár az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Odiszéasz Eszkidzóglu, Benedik Mioč, Hugo Mallo, UD Ibiza, Ramón Gabilondo, Zvonko Bego, Alex Honnold, 2018-as US Open – vegyes páros, 2018-as LEN férfi junior vízilabda-Európa-bajnokság, 2018-as US Open – női páros

34. hét[szerkesztés]

Joelinton, Bodonyi Dóra, Armin Hodžić, José Eulogio Gárate, 2018-as US Open – férfi egyes, Farkasdi Thomas, Lawrence Stroll, Lisa Weiß, Anthony Rizzo, Suba Róbert, Alekszej Alekszandrovics Paramonov, LEN junior vízilabda-Európa-bajnokság, Ganbold Ganbayar, 2018-as Vuelta ciclista a España, Szabó Szilvia, Bóta Kinga, Bártfai Krisztián, Veréb Krisztián, Kántor Anikó, Nagy Anikó (kézilabdázó), Simics Judit, Rajna András, Köves Csaba, Bátki Noémi, Erdős Éva, Hoffmann Beáta, Mátyás Auguszta, Meksz Anikó, Németh Helga, AS Vita Club, Szilágyi Katalin (kézilabdázó), Szántó Anna, Nagy Mariann (kézilabdázó), Tabea Kemme, Hajtós Bertalan, Fidel László, Mizsei György, Béres Zoltán, Arina Szjarhejevna Szabalenka, MVFC Berettyóújfalu, 2020-as úszó-Európa-bajnokság, Libéria az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Hardyal Singh, 2018-as US Open (tenisz), 2018-as US Open – női egyes, 2018-as US Open – női egyes selejtező, Férfi 10 méteres szinkronugrás a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon, Florin Niță, Jimmy McIlroy (labdarúgó), Férfi 10 méteres toronyugrás a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon, Kurt Stenberg, Kaarlo Soinio, Rúben Vezo, Férfi 3 méteres szinkronugrás a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon

33. hét[szerkesztés]

2018–2019-es olasz labdarúgó-bajnokság (első osztály), Sydney Lohmann, Bayer 04 Leverkusen (női csapat), Magnus Wegelius, Sara Krnjić, Szabó Péter (úszó), Férfi 3 méteres műugrás a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon, 2018-as FINA női ifjúsági vízilabda-világbajnokság, Jordan Siebatcheu, Edmond Haan, Egan Bernal, Mattéo Guendouzi, Ján Vlasko, Mario Trebbi, Férfi 1 méteres műugrás a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon, Dobos Áron, 2018-as FINA férfi ifjúsági vízilabda-világbajnokság, Vegyes 3 méteres szinkronugrás a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon, Hugyetz Lajos, 2001-es síkvízi kajak-kenu világbajnokság, Branko Mihajlović, Női 10 méteres szinkronugrás a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon, Vegyes 10 méteres szinkronugrás a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon, Női 1 méteres műugrás a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon, Női 3 méteres műugrás a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon, Sztéfanosz Cicipász, Női 10 méteres toronyugrás a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon, Női 3 méteres szinkronugrás a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon

32. hét[szerkesztés]

2018-as spanyol labdarúgó-szuperkupa, Richarlison, Julian Alaphilippe, Creed 2, Lautaro Martínez, Széchy László, Soós-Hradetzky Zoltán, Tunyogi József, Pók Pál, Tóth Ferenc (birkózó, 1909–1981), Baranyai László (tornász), Fekete József (tornász), Mogyoróssy Győző, Tóth Lajos (tornász), Várkői Ferenc, Novák Gábor (kenus), Gurovits József, Varga Ferenc (kajakozó), Zarándi László, Varasdi Géza, Hernek István, Mohácsi Ferenc, Wieland Károly, Hunics József, Tóth Gyula (birkózó), Tumpek György, Katie Meili, Léon Binoche, Vegyes csapatverseny a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon, Vahtang Balavadze, FINA ifjúsági vízilabda-világbajnokság, A Valencia 2018–2019-es szezonja, Kézilabda a 2020. évi nyári olimpiai játékokon, Rafidine Abdullah, Dragutin Šurbek, Vladimir Aïtoff, Magyarország a 2020. évi nyári olimpiai játékokon, Givi Petrovics Csikvanaja, Sándorné Sipos Éva, Vízilabda a 2020. évi nyári olimpiai játékokon, Giorgi Beridze, Manuel Pereira, 2019 a sportban, Multisport Európa-bajnokság, 2019-es férfi kézilabda-világbajnokság, Spíler2 TV, A Nottingham Forest FC és a Manchester United FC 1999. február 6-i mérkőzése, José Salomón Rondón

31. hét[szerkesztés]

2018-as német labdarúgó-szuperkupa, Lakatos Dávid, Cornel Ene, 2018-as francia labdarúgó-szuperkupa, Dávid Janka, 2018–2019-es Európa-liga (egyenes kieséses szakasz), Műugrás a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon, Holló Balázs (úszó), John Molyneux, Daan Schrijvers, Roland Losert, Nicole Anyomi, Arthur Stewart, Joaquín Correa, Raoul Heide, Wouter Brouwer, Magyarország a 2018-as atlétikai Európa-bajnokságon, Mogens Lüchow, Rafael Amador, Christoph Westerthaler, Gianfranco Petris, Tomáš Pilík, Magyarország a 2018-as úszó-Európa-bajnokságon, 2018-as NFL-szezon, 2018-as angol labdarúgó-szuperkupa, Jonathan Castro Otto, Matt Carasiti

30. hét[szerkesztés]

Cheikh N’Doye, Paul Madeley, Diafra Sakho, Anthoine Hubert, Alfred N’Diaye, Karl Schmidt (labdarúgó), Olga Danilović, Andrea Carnevale, 2018-as atlétikai Európa-bajnokság, Walter Csaba, Abdoulaye Diallo, Giuseppe Giannini, Khadim N’Diaye, 2018–2019-es Európa-liga (csoportkör), Badou Ndiaye, Francesco Romano, Heinz Schilcher, Adama Mbengue, Borja Garcés, Líber Vespa, Ruggiero Rizzitelli, Santi Mina, Tengeri kajak, ‎Luca Fusi, 2016-os atlétikai Európa-bajnokság, Alphonso Davies, Geraint Thomas, Luigi De Agostini, Sergio Marchionne, Malcom Filipe Silva de Oliveira, Giovanni Francini, A Rangers FC 2018–2019-es szezonja, Amine Gouiri, 2018-as gyorsasági kajak-kenu világbajnokság, Emilia Bottas, Aldo Serena, Joan Cañellas, FC Progrès Niederkorn, Roberto Cravero, Riccardo Ferri

29. hét[szerkesztés]

2019-es Európa-liga-döntő, Giuseppe Galderisi, Mandy Minella, Fernando De Napoli, Marco Rossi (labdarúgó, 1978), Marco Rossi (labdarúgó, 1987), Antonio Di Gennaro, Marco Rossi (labdarúgó, 1963), 1928-as magyar úszóbajnokság, Răzvan Horj, Rájátszás, Bohdan Olehovics Melnik, Matija Mišić, Viktor Viktorovics Hei, Andrij Vasziljovics Cserepko, Radoš Protić, Salvatore Bagni, Franco Tancredi, Elvir Hadžić, Mihajlo Mamukovics Meszhi, Alá ed-Dín Abu el-Kászem, Alejandro Mancuso, Norberto Scoponi, John Degenkolb, Ceylon az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Hais Dorottya, Demi Schuurs, Székely Norbert, Roberto Tricella, Human Dzsarir, Nicole Melichar, Nairo Quintana, Pásztor Noémi (kézilabdázó), Tóvizi Petra, 2019-es afrikai nemzetek kupája, Roman Korynt, Férfi egyéni tőrvívás az 1912. évi nyári olimpiai játékokon, Leonardo Rodríguez, Marcelo Saracchi, 2020-as férfi vízilabda-Európa-bajnokság

28. hét[szerkesztés]

Sal Romano, Popovics Deján, Alfred Gomis, Plank (gyakorlat), Magyar junior női kézilabda-válogatott, Barbora Krejčíková, Mateus Uribe, Csánó Zoltán, Farid Díaz, Zatykó László, Miguel Borja, Jana Karapetovna Jegorjan, Junior női kézilabda-világbajnokság, Arthur Melo, Hernán Díaz, Hugo Pérez, Alan Gilzean, Lindy Remigino, NK Varaždin (1931–2015), Járosi János, Clément Lenglet, Jorge Borelli, Jessica Hardy, Szagan Toszu, Donn Roach, Luis Islas, Fernando Cáceres, Kari Brattset, Hans Günter Winkler, Alfio Basile, José Basualdo, Richard Kohn, 2018–2019-es UEFA-bajnokok ligája (egyenes kieséses szakasz), Dino Škvorc, Erik Čikoš, Vaszil Vaszilovics Kobin, Ivan Jevhenovics Petrjak, Theódorosz Bériosz, Pavlo Olehovics Lukjancsuk, Mihai Mincă, Kovács Gergő (vízilabdázó), Pohl Zoltán

27. hét[szerkesztés]

Halina Aszkiełowicz, Labdarúgó-válogatottak Élő-ranglistája, Golovin Vlagyimir, Puskás Ferenc Stadion (2019), Kéméndy Ernő, Hranek Sándor, Étienne Sansonetti, 2018-as Tour de France, Georgina García Pérez, Klujber Katrin, Márton Gréta, Váry Sándor, Armando Merodio, Branko Kubala, 2018–2019-es női EHF-bajnokok ligája, 2018-as wimbledoni teniszbajnokság – vegyes páros, Bánhidi Károly, José Fernando Cuadrado, Alan Geldard, Derek Saunders, James Chiengjiek, Claus Thomsen, Al-Hilal FC, A Diósgyőri VTK 2018–2019-es szezonja, A Budapest Honvéd FC 2018–2019-es szezonja, Jefferson Lerma, Jonathan Urretaviscaya, Herbert Schäfer, Erick Davis, Habib Abdulmanapovics Nurmagomedov, Nicolai Jørgensen

26. hét[szerkesztés]

Matteo Politano, Daler Agyjamovics Kuzjajev, Diego Laxalt, 2018-as junior női kézilabda-világbajnokság, José Antonio Zaldúa, Mário Figueira Fernandes, Maxi Gómez, Date Dzsiicsiró, Erik Pačinda, Johann Zeitler, 2018–2019-es EHF-bajnokok ligája, Josip Pirmajer, Női kenu egyes 500 méter a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, Férfi kajak kettes 500 méter a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, Martín Campaña, Lucas Torreira, Artem Ivanovics Kicsak, Anderson Pico, Roman Ivanovics Karaszjuk, Vuk Mitošević, Sassá (labdarúgó, 1988), Constantin Budescu, 2018-as wimbledoni teniszbajnokság – férfi egyes, José Luis Elejalde, Fousseni Bamba, 2018-as wimbledoni teniszbajnokság – női páros, 2018-as wimbledoni teniszbajnokság – női páros selejtező, Kjartan Finnbogason, Temur Partsvania, A Szombathelyi Haladás 2018–2019-es szezonja, Az Újpest FC 2018–2019-es szezonja, Harold Davis (labdarúgó), Tomislav Mazalović, Brandon Laird, 2018–2019-es magyar férfi vízilabda-bajnokság (első osztály), Horváth László (labdarúgó, 1988), Tauro FC, Asszel Al-Hamad, 2018-as Apertura mexikói labdarúgó-bajnokság (első osztály), Dick Quax, 2017–2018-as magyar gyeplabdabajnokság, Matheus Cunha, Moussa Wagué, Williams FW41, Nahitan Nández, 2018-as wimbledoni teniszbajnokság – női egyes, 2018-as wimbledoni teniszbajnokság – női egyes selejtező

25. hét[szerkesztés]

2018-as Tour de Hongrie, Burma az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Ray Podloski, Videobíró, 2019-es UEFA-bajnokok ligája-döntő, Łukasz Teodorczyk, Bartosz Bereszyński, Rafał Kurzawa, Dawid Kownacki, Sky Sports News, Magyarország–Salvador (1982-es labdarúgó-világbajnokság), Aziz Bouhaddouz, Szofjan Amrabat, Jacek Góralski, 2018-as wimbledoni teniszbajnokság, Bartosz Białkowski, Younès Belhanda, Juhász Gábor (súlyemelő), 2018–2019-es hongkongi labdarúgó-bajnokság (első osztály), Andrij Olekszijovics Lunyin, Estadio Rommel Fernández, John McKenzie (jégkorongozó), Álvaro Rodríguez Ros, Stephen Curry, 2018-as férfi röplabda-világbajnokság, Östreicher Emil, Ahmed Fathi, Milinko Pantić, Kusnyír Erik, Hongkongi labdarúgó-bajnokság (első osztály), Sin Thejong, Roman Szergejevics Zobnyin, Aleksandra Krunić, Jutta Nardenbach, Jan Bednarek, Andrej Jevgenyjevics Lunyov

24. hét[szerkesztés]

2018–2019-es Európa-liga (selejtezők, bajnoki ág), Dávinson Sánchez, Az MTK Budapest FC 2018–2019-es szezonja, Óscar Murillo, A Ferencvárosi TC 2018–2019-es szezonja, Mun Szonmin, 2018-as női kosárlabda-világbajnokság, Abraham Frimpong, 2018–2019-es UEFA-bajnokok ligája (csoportkör), Edison Flores, Bodosi Mihály, Vladimir Jengibarjan, 2018-as férfi vízilabda-Európa-bajnokság, A Manchester United FC szezonjainak listája, Zlatko Dalić, Charles Vinci, 2018–2019-es angol labdarúgó-bajnokság (első osztály), Borut Mačkovšek, Matías Rodríguez (labdarúgó, 1993), 2018-as női vízilabda-Európa-bajnokság, Oghenekaro Etebo, Maria Bueno, Csong Ujong, Clara Woltering, I Szungu, 2018–2019-es UEFA-bajnokok ligája (selejtezők), 2018–2019-es Európa-liga (selejtezők, főág), 2018–2019-es Formula–E bajnokság, Domènec Torrent, Duje Ćaleta-Car, 2018-as női kézilabda-Európa-bajnokság, Fadil Vokrri, Carl Weathers, Robey Leibbrandt, Filip Bradarić

23. hét[szerkesztés]

2018–2019-es francia labdarúgó-bajnokság (első osztály), Fist Olimpiai Stadion, Szamara Aréna, Női kajak egyes 500 méter a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, Férfi kenu egyes 500 méter a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, Csu Szedzsong, Dirceu, Dominik Livaković, Csong Szunghjon, Odd Oppedal, Kalinyingrád Stadion, Rosztov Aréna, Andre Iguodala, I Dzseszong, Mordóvia Aréna, Volgográd Aréna, Bobana Klikovac, Andrea Klikovac, Simon Tahamata, 2018–2019-es német labdarúgó-bajnokság (első osztály), Szemerey Zsófi, Djurdjina Malović, Tinus Bosselaar, Jansik Szilárd, Sebastião Miranda da Silva, Bencsik István (sportvezető), A Debreceni VSC 2018–2019-es szezonja, Ferrari 643, Ferrari 642, Lotus 107, Györe László, 2017–2018-as német női labdarúgó-bajnokság (első osztály), Gabányi László (kosárlabdázó), A 2018-as labdarúgó-világbajnokság helyszínei, Daniel Robin

22. hét[szerkesztés]

O Banszok, 2018–2019-es spanyol labdarúgó-bajnokság (első osztály), Mehdi Abid Charef, Diogo Dalot, Ko Johan, Hong Cshol, Merényi József, Diego Simonet, Ralph Boschung, Mihaela Buzărnescu, Martin Straňovský, Nordi Mukiele, Richard Štochl, Vladimír Jirásek, Ifj. Gyimesi János, Horváth-Pásztor Bettina, Makino Tadaszuke, Eduardo Salvio, 2018–2019-es magyar labdarúgó-bajnokság (első osztály), Horst Hirnschrodt, Joshua Brillante, Daniel Arzani, Florent Hasani, Gundel-Takács Bence, Jurij Mihajlovics Kucenko, Fran Karačić, 2018-as Roland Garros – vegyes páros, Matz Sels, Leander Dendoncker, 2016-os NBA-rájátszás, A MOL Vidi FC 2018–2019-es szezonja, Georgi Markov (labdarúgó), James Meredith, Gerard Kerkum, A Liverpool FC 2018–2019-es szezonja, Dimitri Petratos, Cristian Ansaldi, Maximiliano Meza, 2018-as Roland Garros – női páros

21. hét[szerkesztés]

Remo Freuler, Rédei István, Edimilson Fernandes, Gregor Kobel, A Manchester City FC 2018–2019-es szezonja, Marcos Acuña, Bastian Dankert, 2018-as Roland Garros – férfi egyes, Steven Zuber, Estadio La Rosaleda, 2018-as Roland Garros, FC Emmen, Valentin Ghionea, 2018-as UEFA Női bajnokok ligája-döntő, Kitchee SC, 2018-as Roland Garros – női egyes, Andrew Nabbout, Az Arsenal FC 2018–2019-es szezonja, Az FC Barcelona 2018–2019-es szezonja, Jaroslav Brabec (atléta), Franco Armani, A Tottenham Hotspur FC 2018–2019-es szezonja, Nicolás Tagliafico, Az AFC Ajax 2018–2019-es szezonja, Óscar Ramírez, Matthew Jurman, Isaac Kiese Thelin, Mait Riisman, Marco Solfrini, A Manchester United FC 2018–2019-es szezonja, Leonel Moreira, Francisco Calvo, Rónald Matarrita, Mansoor Ahmed, Luiz Felipe Ventura dos Santos, Randall Azofeifa, Álvaro Odriozola, František Šulc (kézilabdázó, 1978), David Guzmán, Johan Venegas

20. hét[szerkesztés]

John David Washington, Ademir da Guia, Gustav Svensson, Viktor Claesson, Kendall Waston, Alfredo Mostarda Filho, Bruno Fernandes, Daniel Colindres, Filip Helander, Ian Smith (labdarúgó), Revaz Arveladze, Ricardo Pereira (labdarúgó, 1993), Birtalan István, Rúben Dias, Mário Rui, Erick Gutiérrez, John Pitti, Arcsil Arveladze, 2018-as U17-es női labdarúgó-Európa-bajnokság, Marcus Rohdén, Edson Álvarez, László Imre, Invictus Games (sportesemény), Geferson, Karl-Johan Johnsson, Cássio Ramos, Fagner Conserva Lemos, Pedro Geromel, Sérgio Sette Câmara, Ray Park, Julija Manaharova, Tjaša Stanko, Budapesti Honvéd SE (női vízilabda), Lambert Maassen, Esteban Chaves, Alberto Marson, Mohamed Abdalláh Hasszán Mohamed, Ólafur Ingi Skúlason, Björn Bergmann Sigurðarson, Albert Guðmundsson (labdarúgó, 1997)

19. hét[szerkesztés]

Andrés Cunha, Nik Henigman, Amandine Leynaud, Simon Sarolta, Samúel Friðjónsson, Kelemen István (harcművész), Magyar Ju Jitsu Szövetség, Marcello Verziera, Nelinho, Hangari Ju Jitsu Kelemen Ryu, Rúrik Gíslason, 2014-es magyar labdarúgókupa-döntő, 2018-as magyar labdarúgókupa-döntő, Julio Bascuñán, Renato Cunha Valle, Enrique Cáceres, Tait Fletcher, Frederik Schram, 2018-as labdarúgó-világbajnokság (keretek), César Maluco, Olimpia sportkomplexum, Luís Pereira, 2018-as francia labdarúgókupa-döntő, 2018-as olasz labdarúgókupa-döntő, Pavel Pergl, George Mulhall, Marinho Peres, Leivinha, 2018-as holland labdarúgó-szuperkupa, Mark Williams (sznúkerjátékos), Juszkó János, Molnár Andrea (sportjogász), Les Herbiers VF, Johnnie Tang, Miguel Ángel Brindisi, Moussa Sylla (labdarúgó, 1999), Rubén Ayala, 2018-as TCR Európa-kupa francia nagydíj, Crucible Színház, Lakatos Rita, Carlos Babington

18. hét[szerkesztés]

2018–2019-es holland labdarúgó-bajnokság (első osztály), A Real Madrid CF 2001–2002-es szezonja, A Real Madrid CF 2000–2001-es szezonja, Franck Evina, Dan Bilzerian, A Real Madrid CF 2004–2005-ös szezonja, A Real Madrid CF 2003–2004-es szezonja, A Real Madrid CF 2002–2003-as szezonja, 2018-as Giro d’Italia, Holovits György, Lolo Jones, Jorge Maqueda, Sermer György, A Real Madrid CF 2005–2006-os szezonja, Talida Tolnai, Luminița Dinu, A Real Madrid CF 2007–2008-as szezonja, A Real Madrid CF 2006–2007-es szezonja, Ramón Heredia, A Real Madrid CF 2009–2010-es szezonja, A Real Madrid CF 2008–2009-es szezonja, Gérard Desanghere, Szauter Tamás, A Real Madrid CF 2013–2014-es szezonja, A Real Madrid CF 2012–2013-as szezonja, Carlos Isaac, A Real Madrid CF 2011–2012-es szezonja, A Real Madrid CF 2010–2011-es szezonja, Szilárd József, Super GT, 2018-as jégkorong-világbajnokság, Peter Lorimer, Oana Manea, Dumitru Manea (labdarúgó), Valdomiro Vaz Franco, A Real Madrid CF 2014–2015-ös szezonja, Iulia Curea, Turcsik Viktor

17. hét[szerkesztés]

Arne Maier, Tatabányai Vízmű Sportegyesület (férfi), Žan Ojdanić, Joe Jordan (labdarúgó), Gácser János, Tillesch Zoltán, Marinho Chagas, Colin Curran, Ray Richards, Sergio Ahumada, 2006-os U19-es női labdarúgó-Európa-bajnokság, 2007-es U19-es női labdarúgó-Európa-bajnokság, Klara Bühl, Ramón Ramírez, Vladimír Weiss (labdarúgó, 1939), Torcida Split, 2017–2018-as angol labdarúgókupa, Uļjana Semjonova, Nagy Krisztián (jégkorongozó), Hispania F110, A Real Madrid CF 2015–2016-os szezonja, TTT Riga, Kovács Győző (sportoló), Ferrari SF15-T, Ferrari SF16-H, Ferrari SF70H, Ferrari F10, Farkas György (testnevelő tanár), 2018-as angol labdarúgókupa-döntő

16. hét[szerkesztés]

Nagy Gergő (jégkorongozó), Dennis Kipruto Kimetto, 1965-ös magyar labdarúgókupa, 1966-os magyar labdarúgókupa, 1967-es magyar labdarúgókupa, 1968-as magyar labdarúgókupa, 1971–1972-es magyar labdarúgókupa, FIBA-Euroliga (női), Ichák Sum, Giora Spiegel, Sebők Balázs, Andrew Sarauer, Tony Trujillo, Jórgosz Kosztíkosz, Pozsgai Tamás, Elefthériosz Pupákisz, Stipsicz Bence, Csong Dzseszong, Sztéliosz Papaflorátosz, Alkétasz Panagúliasz, 2018-as snooker-világbajnokság, 1941–1942-es magyar labdarúgókupa, 1942–1943-as magyar labdarúgókupa, 1943–1944-es magyar labdarúgókupa, 1951–1952-es magyar labdarúgókupa, Kevin Wehrs, 2018-as spanyol labdarúgókupa-döntő, 1954–1955-ös magyar labdarúgókupa, 1955–1958-as magyar labdarúgókupa, Bihari Alexandra, Ivan Ninčević, Neil Nugent, Josh Risdon, Aljakszandr Mikalajevics Kurlovics, Kopeczky Lajos, Tákisz Nikolúdisz, Henk Schouten, Hrísztosz Ardízoglu, Božidar Jović, Jánisz Damanákisz, Jánisz Gúnarisz, Harálambosz Xanthópulosz, Konsztandínosz Kúisz, Pétrosz Ravúszisz, Pantelísz Nikoláu, Vedran Zrnić, Ánthimosz Kapszísz, Thomas Ryan, A Real Madrid CF 2018–2019-es szezonja, Jórgosz Firósz, Szpírosz Livathinósz, Hrísztosz Terzanídisz, Mendei Árpád, Don't Come Home Too Soon, Zakspeed, Vaszílisz Konsztandínu, Tonči Valčić, Josip Valčić, Mateo Hrvatin, Emiliano Mondonico, Jánisz Kirásztasz, Konsztandínosz Joszifídisz, Gabriela Dabrowski, Vlado Šola, Venio Losert, Cshö Csholszun, Shmuel Rosenthal

15. hét[szerkesztés]

Isaac Thomas Thornycroft, Zvonimir Serdarušić, Stanislav Kašpárek, Cesarino Cervellati, Dunaújvárosi Főiskola VE, Ferrari SF71H, 2017–2018-as NBA-szezon, Ivica Tucak, Adria-liga (vízilabda), Patrouille des Glaciers, Scott Foster (jégkorongozó), Ricardo Peláez, RK Metković, Petar Metličić, Elek Gyula, Igor Hinić, BOK Sportcsarnok, Aureliano Bolognesi, Frano Vićan, Az év horvát vízilabdázója, McLaren MP4/1, 2018-as U19-es labdarúgó-Európa-bajnokság, Rothermel Anna, McLaren M30, Lino Červar, Slavko Goluža, Vicente Gómez Umpiérrez, Luka Cindrić, Joe De Sena, Željko Babić

14. hét[szerkesztés]

Sauber C37, Fegor Ogude, Mario Gaspar Pérez, Zeki Rıza Sporel, Hasan Kamil Sporel, Cafer Çağatay, John Welchli, Axel Werner, Ikechukwu Uche, Vjacseszlav Viktorovics Csanov, Elie Onana, Samu Castillejo, Szjarhej Uladzimiravics Barovszki, Manfred Kokot, Szerhij Vasziljovics Andrjejev, Roger Bannister, Pat Rice, Leonyid Joszipovics Burjak, Jurij Volodimirovics Szuszloparov, Oleg Ivanovics Romancev, Paul Sinibaldi, McLaren MCL33, Dragan Škrbić, Mladen Krstajić, Nwankwo Obiora, Nosa Igiebor, Ilyés Annamária, Miklós Magda, Jurij Vasziljevics Gavrilov, Chorjen Hovhanniszjan, Vitalij Daraszelija, Callum Hudson-Odoi, Békési Sándor (tornász), Tibor Ivanišević, Manchester United Premier Cup, 2017-es gatineaui műugró-Grand Prix-verseny

13. hét[szerkesztés]

Szilágyi Csaba, Magát Krisztina, Ramaz Sengelija, Az év szovjet labdarúgója, Johnny Bower, Eric Schembri, Salvinu Schembri, Molnár Imre (tornász), Kim Mindzse, Manchester City WFC, Jun Jongszon, Győztesek versenye, Cso Hjonu, Túraautó-világkupa, 2018-as úszó-Európa-bajnokság, Sifter Tímea, Bobby Ferguson, 2017-es rostocki műugró-Grand Prix-verseny, Jerkebulan Szejdahmet, Lena Goeßling, Nicolae Tilihoi

12. hét[szerkesztés]

2016-os Gold Coast-i műugró-Grand Prix-verseny, 1. FFC Turbine Potsdam, 2016-os szingapúri műugró-Grand Prix-verseny, 2018-as magyar úszóbajnokság, Vogel Soma, Henryk Niedźwiedzki, 2018-as Milánó–Sanremo-kerékpárverseny, 2018-as E3 Harelbeke, Scuderia Toro Rosso STR13, James McIntosh, A magyar labdarúgó-válogatott 2018. március 23-i mérkőzése, Kevin Painter, Albin Vidović, Szergej Vagyimovics Gorlukovics, William Smith (birkózó), Valerij Viktorovics Brosin, Alekszandr Viktorovics Uvarov, Irina Anatoljevna Begljakova, Dmitrij Viktorovics Harin, Mexikói labdarúgás, Volodimir Ivanovics Ljutij, Andrej Vikencjevics Zigmantovics, Igor Mihajlovics Salimov, Szergej Alekszandrovics Fokin, Papa Camara, Szerhij Pavlovics Baltacsa, Viktor Vasziljovics Paszulko, Sara Doorsoun, Linda Dallmann, Igor Ivanovics Dobrovolszkij, Giuseppe Secchi, Kieler Woche, Janina Minge, Alekszandr Genrihovics Borogyuk, 2016-os kuchingi műugró-Grand Prix-verseny

11. hét[szerkesztés]

Ivan Jevhenovics Visnevszkij, Tengiz Grigorjevics Szulakvelidze, Viačeslavas Sukristovas, Szergej Igorevics Dmitrijev, Antonio Valentín Angelillo, Szjarhej Anatoljevics Hocmanav, Kristin Demann, Vadim Anatolijovics Jevtusenko, Szerhij Viktorovics Krakovszkij, Vagiz Nazirovics Higyijatullin, Carolin Simon, 2018-as Red Bull Air Race Világkupa, Ószaka Naomi, Dušan Mitošević, Merle Barth, Hennagyij Volodimirovics Litovcsenko, 2018-as MotoGP-világbajnokság, Darren Webster, Szergej Jurjevics Rogyionov, Kathrin Hendrich, Kardos Gergely, Nyikolaj Jevgenyjevics Larionov, Kik Pierie, Andrij Mihajlovics Bal, Pavlo Olekszandrovics Jakovenko, Olekszandr Anatolijovics Zavarov, Oleh Volodimirovics Kuznyecov, Zlatko Saračević, SC Sand, Alekszandr Csivadze, Gennagyij Vlagyimirovics Morozov, Anatolij Vasziljovics Demjanenko, Alekszandr Viktorovics Bubnov, Alekszandra Vjacseszlavovna Truszova, Vicente Piquer, 2018-as Formula–1 monacói nagydíj, SC Freiburg (női csapat), FF USV Jena, 2018-as Formula–1 kanadai nagydíj, 2018-as Formula–1 francia nagydíj, 2018-as Formula–1 osztrák nagydíj, 2018-as Formula–1 brit nagydíj, 2018-as Formula–1 német nagydíj, 2018-as Formula–1 magyar nagydíj, 2018-as Formula–1 belga nagydíj, 2018-as Formula–1 olasz nagydíj, 2018-as Formula–1 szingapúri nagydíj, 2018-as Formula–1 orosz nagydíj, 2018-as Formula–1 japán nagydíj, 2018-as Formula–1 amerikai nagydíj, 2018-as Formula–1 mexikói nagydíj, 2018-as Formula–1 brazil nagydíj, 2018-as Formula–1 abu-dzabi nagydíj, Jo Jo White

10. hét[szerkesztés]

Josef Newgarden, 2018-as Formula–1 azeri nagydíj, 2018-as Formula–1 spanyol nagydíj, Mario Martinez (súlyemelő), 1. FFC Frankfurt, Dánia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Csehszlovákia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Bulgária az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Belgium az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Ausztria az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, 2018-as Formula–1 kínai nagydíj, Ian White (dartsjátékos), Reuben Gabriel, Olaszország az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Ausztrália az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Ejike Uzoenyi, 2018-as Formula–1 ausztrál nagydíj, Új-Zéland az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Törökország az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, A Szovjetunió az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Svédország az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Svájc az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Románia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Portugália az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Norvégia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Nagy-Britannia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Monaco az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Liechtenstein az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Lengyelország az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, 2018-as Párizs–Nizza-kerékpárverseny, Jugoszlávia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Izland az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Hollandia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Görögország az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Franciaország az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Finnország az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Az Egyesült Német Csapat az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, 2018-as Formula–1 bahreini nagydíj, Uche Nwofor, Emmanuel Emenike, Francis Piasecki, A Debreceni VSC a 2017-es naptári évben, A Debreceni VSC a 2018-as naptári évben, 2017–2018-as EHF-bajnokok ligája (egyenes kieséses szakasz), Tatiana Calderón, Michel Babatunde, Beitske Visser, Hans Aabech, Chigozie Agbim, Rubén Oswaldo Díaz, Brunello Spinelli, Pálóczi Gyula, Juwon Oshaniwa, Azubuike Egwuekwe, Vic Keeble, Ted Phillips, Zvi Rosen, Efe Ambrose, Michael Uchebo, Siska Xénia, Eric Bristow, Juanele, Papp Margit, Ogenyi Onazi, Felipe Miñambres, Voro, Ramon Azeez, 2018-as Strade Bianche, 2018-as magyar asztalitenisz-bajnokság, Godfrey Oboabona

9. hét[szerkesztés]

Kósztasz Sztafilídisz, Jean-Karl Vernay, Walter Centeno, Francisco José Camarasa, José Mari Bakero, Férfi kajak egyes 500 méter a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, Stefano Comini, 2018-as IndyCar Series szezon, 2018-as Abu Dhabi Tour, 2018-as Omloop Het Nieuwsblad, Timothy Weah, Julien Simon-Chautemps, 2018-as fedett pályás atlétikai világbajnokság, Bonyhádi Klára, Arnaud Geyre, Ferrán Torres, Enric Saborit, Wílmer López, Sabin Merino, Rolando Fonseca, Jonathan Viera, Mauricio Solís, Csang Yuning, Tasnádi István (súlyemelő), A magyar női labdarúgó-válogatott mérkőzései 2018-ban, Cvetan Veszelinov, Quini, David Primo, San Marino a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Luis Marín, Carl Emil Christiansen, Mauricio Wright, Rodolfo Rodríguez, Jorien ter Mors, Jevgenyija Armanovna Medvegyeva, Terje Skarsfjord, Lunesz Gauaui, Luis Cid, Itzhak Vissoker, Shraga Bar, Menachem Bello, Dominik Märki, A Világkupa és a FIFA-klubvilágbajnokság statisztikái, 2015-ös angol labdarúgó-ligakupa-döntő, 2011-es angol labdarúgó-ligakupa-döntő, Héctor González, Jairo Arias, Adolfo Pedernera, Patrick De Wilde, Magyarország a 2018-as fedett pályás atlétikai világbajnokságon, Johannes Høsflot Klæbo

8. hét[szerkesztés]

Atlanta United FC, Rolando Serrano, Óscar López, Hernando Tovar, Durward Knowles, Mobile Mini Sun Cup, Marit Bjørgen, Luis Paz, Ignacio Pérez, Marino Klinger, Valentin Tanner, Eusebio Escobar, Delio Gamboa, Harangozó Bence, Antonio Rada, Jongphjong síüdülő, Peter de Cruz, Benoît Schwarz, Viktória Kužmová, Claudio Pätz, Én, Tonya, Meszlényi Tibor, FC Colțea Brașov, Férfi 50 km-es sífutás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 30 km-es sífutás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Marc Kennedy, Sepahan FC, Matthijs de Ligt, Férfi négyesbob a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Vegyes alpesisí csapatverseny a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi tömegrajtos gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női tömegrajtos gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi parallel óriás-műlesiklás hódeszka a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női parallel óriás-műlesiklás hódeszka a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Nakhon Ratcsaszima FC, Donato Gama da Silva, Jack Aitken, José Luis Caminero, Jorge Otero, Javier Manjarín, Férfi csapatsprint sífutás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női csapatsprint sífutás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női alpesi összetett a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi műlesiklás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 4 × 7,5 km-es biatlonváltó a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 4 × 6 km-es biatlonváltó a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Szergej Nyikolajevics Litvinov, Martin Graiciar, Alberigo Evani, Juan Manuel López Martínez, Alberto Belsué, Elise Christie, Jurij Szergejevics Tyukalov, José Emilio Amavisca, Gyarmati Anna, Diego Fuser, Rodri (labdarúgó, 1996), Pierluigi Casiraghi, Luca Bucci, Bruno Rossetti, 2018-as Hungarian Ladies Open, Fabrice Onana, Mauro Tassotti, 2018-as Hungarian Ladies Open – egyéni, Alban Lafont, Luca Marchegiani, 2018-as Hungarian Ladies Open – páros

7. hét[szerkesztés]

Tocuka Júto, Anna Veith, Tina Weirather, Luigi Apolloni, Amedeo Carboni, Roberto Mussi, Joan Mir, Férfi félcső síakrobatika a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női félcső síakrobatika a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 500 méteres rövidpályás gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 1000 méteres rövidpályás gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Csapat északi összetett a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Vegyes biatlonváltó a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Fabio Rossitto, Tyimur Anatoljevics Gyibirov, Férfi síugró csapatverseny nagysáncon a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Nigel Sims, Férfi síkrossz a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női síkrossz a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Tonga a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női egyéni műkorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Jégtánc a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Ester Ledecká, Sinka László, Kangnungi jégcsarnok, Dušan Uhrin, Férfi big air hódeszka a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női big air hódeszka a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Williams FW30, Stefan Kretzschmar, Waltraud Kretzschmar, Chang International Circuit, Peter Kretzschmar, Pita Taufatofua, Férfi kettesbob a 2018. évi téli olimpiai játékokon‎, Női kettesbob a 2018. évi téli olimpiai játékokon‎, Férfi gyorskorcsolya-csapatverseny a 2018. évi téli olimpiai játékokon‎, Női gyorskorcsolya-csapatverseny a 2018. évi téli olimpiai játékokon‎, Pavel Novotný (labdarúgó), Milan Kerbr, Clifford Bourland, Kónya Ádám (sífutó), Férfi slopestyle síakrobatika a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női slopestyle síakrobatika a 2018. évi téli olimpiai játékokon, 1930-as vívó-világbajnokság, 2018-as Superbike-világbajnokság, Szuhorang és Pandabi, Natalie Geisenberger, Női 4 × 5 km-es sífutóváltó a 2018. évi téli olimpiai játékokon, ‎Férfi 4 × 10 km-es sífutóváltó a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 500 méteres gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 500 méteres gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Martin Frýdek, 1951. évi téli egyetemi világbajnokság, Luboš Kubík, Michal Horňák, Martin Kotůlek, Chiara Hölzl, Női 12,5 km-es tömegrajtos biatlon a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 15 km-es tömegrajtos biatlon a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 1500 méteres rövidpályás gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, 1929-es vívó-világbajnokság, Petr Kouba, Jan Suchopárek, Vincent Onovo, Miroslav Kadlec, 2018-as magyar férfi kosárlabdakupa, Okabe Jukiaki, Férfi snowboardcross a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női snowboardcross a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Václav Němeček, 2018-as brit túraautó-bajnokság, Női szkeleton a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi szkeleton a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi egyéni műkorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Páros műkorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Jaime Silva Gómez, Bácskai Sára, Férfi síakrobatika-ugrás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női síakrobatika-ugrás a 2018. évi téli olimpiai játékokon

6. hét[szerkesztés]

Kékesi Márton, Samsal Dalibor, Hozmann Szonja, Maróty Mariann, Swaney Elizabeth, Tóth Ivett, Chaz Davies, Női egyes szánkó a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 15 km-es egyéni indításos biatlon a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 20 km-es egyéni indításos biatlon a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi szuperóriás-műlesiklás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női szuperóriás-műlesiklás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női óriás-műlesiklás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi óriás-műlesiklás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi alpesi összetett a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női műlesiklás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 15 km-es sífutás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 10 km-es sífutás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, 2004-es magyar atlétikai bajnokság, Martin Dúbravka, Anton Pavlovics Sinder, Egyéni északi összetett a 2018. évi téli olimpiai játékokon (normálsánc), Egyéni északi összetett a 2018. évi téli olimpiai játékokon (nagysánc), Férfi félcső hódeszka a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női félcső hódeszka a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi egyéni sprint sífutás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női egyéni sprint sífutás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi kettes szánkó a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Vegyes váltó szánkó a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 3000 méteres rövidpályásgyorskorcsolya-váltó a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi slopestyle hódeszka a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 15 km-es sífutás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 30 km-es sífutás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női jégkorongtorna a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Liam Miller, Női 7,5 km-es sprint biatlon a 2018. évi téli olimpiai játékokon, A 2018. évi téli olimpiai játékok éremtáblázata, Férfi egyes szánkó a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 10 km-es sprint biatlon a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 1500 méteres gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 1500 méteres gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Műkorcsolya-csapatverseny a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 1000 méteres gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 10 000 méteres gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, ‎Női slopestyle hódeszka a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 12,5 km-es üldözőverseny biatlon a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 10 km-es üldözőverseny biatlon a 2018. évi téli olimpiai játékokon, ‎Férfi egyéni síugrás nagysáncon a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női egyéni síugrás normálsáncon a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 1000 méteres rövidpályás gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 5000 méteres rövidpályásgyorskorcsolya-váltó a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 5000 méteres gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 1000 méteres gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi lesiklás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női lesiklás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Kawasaki Heavy Industries, Férfi 1500 méteres rövidpályás gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Rolf Schafstall, Női 500 méteres rövidpályás gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női 3000 méteres gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi 5000 méteres gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi mogul a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női mogul a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Carlos Aponte, Héctor Echeverri, Raúl Antonio García, Hársfalvi Júlia, Pál Tamara, George Webster (úszó), Férfi egyéni síugrás normálsáncon a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Szabó László (birkózó, 1991), Achito Vivas, Anton Regh, Francisco Zuluaga, Gene Cole, Clyde Scott, Jim Gottfridsson, Hunyady Emese, Joel Eriksson, Jaime González, Thaiföldi futsalválogatott, Üzbég futsalválogatott, Brazília az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Bolívia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, 1957-es angol labdarúgókupa-döntő, 1958-as angol labdarúgókupa-döntő, Bermuda az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, A Bahama-szigetek az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Vietnámi futsalválogatott, Argentína az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Hafþór Júlíus Björnsson, Egyiptomi futsalválogatott, Marokkói futsalválogatott, Mireya González, Mozambiki futsalválogatott, Léon Ritzen, 2017–2018-as női EHF-bajnokok ligája (középdöntő), Ausztrál futsalválogatott, 1981. évi nyári universiade, Vincent Gérard, Alex Dujsebajev, Iráni futsalválogatott

5. hét[szerkesztés]

Pelé (film), Guatemalai futsalválogatott, Costa Rica-i futsalválogatott, Tomáš Košút, Kubai futsalválogatott, Pierre Grillet, Venezuela az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Uruguay az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Trinidad és Tobago az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Panamai futsalválogatott, Tákisz Lukanídisz, Valerij Jurijovics Fedorcsuk, Puerto Rico az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Tomáš Košický, Peru az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Panama az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Mexikó az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Kuba az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Kolumbia az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Kanada az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Jamaica az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Salamon-szigeteki futsalválogatott, A Holland Antillák az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, A Dominikai Köztársaság az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, SS Juve Stabia, Costa Rica az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Chile az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Brit Guyana az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Fjodor Nyikolajevics Csalov, 2017-es Superbike-világbajnokság, Kocsis Erzsébet, Biatlon a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Bob a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Szánkó a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Szkeleton a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Síugrás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Északi összetett a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Rövidpályás gyorskorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Síakrobatika a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Műkorcsolya a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Sífutás a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Hódeszka a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Férfi curlingtorna a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Női curlingtorna a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Vegyes páros curlingtorna a 2018. évi téli olimpiai játékokon, Ethan Ampadu, Írország az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Tiszttartó Tibor, Matías Vecino, Kuttor Csaba, Kieran O'Hara, Silvio Longobucco, Szűcs László (labdarúgó), Gianpietro Marchetti, Benjamin Pavard, Azeglio Vicini, Emerson Palmieri, Paraguayi futsalválogatott, Malang Sarr, Az RB Leipzig statisztikái, Jorginho (labdarúgó, 1991), Willie Penman, Kolumbiai futsalválogatott, Spanyolország az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Super Bowl LII, Iñigo Martínez, Érsek Zsolt, Gátai Róbert, Szelei István, Wylan Cyprien, Argentin futsalválogatott, Kim Jongho, Antal József (sportvezető), Cyrille Regis, Rivaldinho, Az Amerikai Egyesült Államok az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Viktor Vitalijovics Cihankov, Cshö Bjongcshol

4. hét[szerkesztés]

Tonći Kukoč, Josephine Henning, Naldo, Lej Seng, Jennie Johansson, Óta Júki, Stefan Šćepović, Avadzsi Szuguru, Csida Kenta, Mijake Rjó, Gert Brauer, Síbalett, Pavel Horák (kézilabdázó), Dejan Georgijević, Haripal Kaushik, Martin Galia, Jerry Tollbring, Hvang Hicshan, Vu Han-hsziung, I Jong, Pak Csongu, Jun Szogjong, ‎Kristian Bjørnsen, ‎Hvang Szokho, John Faulkner, Ha Deszong, 2018-as Great Ocean Road Race, Sander Sagosen, Tung Csao-cse, Kim Bogjong, Vang Haj-pin, Je Csung, ‎Japán az 1964. évi nyári olimpiai játékokon, Daniele Garozzo, 2018-as angol labdarúgó-ligakupa-döntő, Kim Sinuk, ‎Ondřej Zdráhala, ‎Len Ceglarski, Hong Dzsongho, ‎Richard Verderber, Hannes Wolf, Dženan Bureković, I Bomjong, Artjom Artjunin, Jakub Mareš, Ion Drîmbă, Reinier Kreijermaat, 2018-as rali-világbajnokság, ‎1927-es vívó-világbajnokság, ‎SGS Essen, Dejan Trajkovski, Clara Marangoni, ‎Yusuf Yazıcı, Yann Karamoh

3. hét[szerkesztés]

Vincent Koziello, Charly Musonda (labdarúgó, 1996), ‎Szerhij Vitalijovics Holubickij, ‎A magyar labdarúgó-válogatott mérkőzései 2018-ban, Jacob Murphy, Babett Peter, Merle Frohms, 1921-es vívó-világbajnokság, ‎1922-es vívó-világbajnokság, 1923-as vívó-világbajnokság, ‎1925-ös vívó-világbajnokság, 1926-os vívó-világbajnokság, Ralf Bißdorf, Jürgen Locadia, Roderick Rijnders, 2018-as GP3-szezon, Walter Schuster, Azari Zsolt, Alessandro Puccini, Franck Boidin, Albert Axelrod, Sándor István (evezős), Matija Katanec, Női +70 kilogrammos cselgáncs a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, Férfi cselgáncs csapatverseny a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, Női cselgáncs csapatverseny a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, ‎Willi Melliger, ‎Kim Vongi, 2018-as futsal-Európa-bajnokság, Marcel Berré, Albert De Roocker, Édouard Yves, Henri Paternóster, Raymond Bru, Paul Valcke, Georges de Bourguignon, 2018-as Australian Open – vegyes páros, André Van De Werve De Vorsselaer, Simone Verdi, ‎Moranbong Sportegyesület, Rjongnamszan Sportegyesület, ‎2018-as Australian Open – férfi páros, ‎Volmido Sportegyesület, Boban Nikolov, Somodi Lajos (vívó, 1928), ‎Estadio Olímpico Pascual Guerrero, Labancz Imre, Jackie Mooney, Oroszország–Ukrajna (1999), Stanisław Terlecki, 2018-as Australian Open – női páros, ‎Manuel Akanji, ‎2018-as Tour Down Under, 2018-as Australian Open – férfi egyes

2. hét[szerkesztés]

Faiq Bolkiah, Mohammed Hazzaz, Tore Eriksson, ‎Női 70 kilogrammos cselgáncs a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, Fritz Briel, Theodor Kleine, Paul Falk, Ria Falk, ‎Brice Dja Djédjé, Lorne Loomer, Német ifjúsági labdarúgó-válogatottak, Evelyn Kawamoto, ‎Fousseni Diabaté, Jānis Ikaunieks, Lisandro López (labdarúgó, 1989), ‎Osváth Richárd, Abbas Zandi, Férfi egyéni összetett torna az 1992. évi nyári olimpiai játékokon, Yerry Mina, ‎Kieran Tierney, ‎Tommy Lawrence, Denis Klinar, Conor Grant, Sjaak Swart, Heinz Stuy, Diego Rossi, Lasa Sindagoridze, 2018-as Australian Open – női egyes, Los Angeles FC, 2018-as Australian Open – női egyes selejtező, Félnehézsúlyú ökölvívás az 1992. évi nyári olimpiai játékokon, Derek Ryan (jégkorongozó), ‎Beni Baningime, Michael Pfeiffer, Piotr Kiełpikowski, Federico Chiesa, Antonio Munguía, Adam Krzesiński, ‎Kiril Kirilenka, Ryszard Sobczak, ‎Cezary Siess, ‎Jarosław Rodzewicz, 2018-as Australian Open, Józsa Dávid (pilóta), Marek Dąbrowski, Arkadiusz Godel, Jerzy Kaczmarek, Férfi 90 kg-os súlyemelés az 1992. évi nyári olimpiai játékokon, Lech Koziejowski, Adam Robak, ‎Kenya az 1968. évi nyári olimpiai játékokon, ‎Mikkel Duelund, India az 1968. évi nyári olimpiai játékokon, ‎Bogusław Zych, ‎Jamaica az 1968. évi nyári olimpiai játékokon, ‎Női 100 méteres gátfutás az 1996. évi nyári olimpiai játékokon, ‎Marian Sypniewski, Jonjoe Kenny

1. hét[szerkesztés]

Volodimir Andrijovics Sepeljev, Luis Alberto Romero Alconchel, Horace Ashenfelter, Férfi 110 kg-os súlyemelés az 1992. évi nyári olimpiai játékokon, Paolo Cannavaro, Sander Berge, Nicolò Barella, Uroš Vilovski, Gonzalo Vega, ‎Ivan Alekszandrovics Ignatyjev, Witold Woyda, Walter Mazzarri, Willie Toweel, Guinea az 1968. évi nyári olimpiai játékokon, Zbigniew Skrudlik, Dimítrisz Nikoláu, Ecuador az 1968. évi nyári olimpiai játékokon, ‎Egon Franke, ‎Janusz Różycki, ‎Adam Lisewski, Bartók Donát, Ron Boehm, Omar Gábir, ‎Vincent van der Voort, Zarley Zalapski, ‎Lothar Schämer, ‎Marokkó az 1968. évi nyári olimpiai játékokon, Konsztandínosz Mavropánosz, ‎Terry Jenkins, ‎Estadio Deportivo Cali, Az év horvát labdarúgója, 2018-as UCI World Tour, Brahim Díaz, Fekete Dávid (kézilabdázó), 2018 a sportban, Benito van de Pas, 2018-as IIHF divízió I-es jégkorong-világbajnokság, ‎Ohis Felix Uduokhai, ‎Férfi 90 kilogrammos cselgáncs a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, ‎Férfi +90 kilogrammos cselgáncs a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, ‎Mervyn King (dartsjátékos), Gerd Cintl, 2018-as Dakar-rali, 1993-as magyar asztalitenisz-bajnokság, 1994-es magyar asztalitenisz-bajnokság, 1995-ös magyar asztalitenisz-bajnokság, 1996-os magyar asztalitenisz-bajnokság, 1997-es magyar asztalitenisz-bajnokság, 1998-as magyar asztalitenisz-bajnokság, 1999-es magyar asztalitenisz-bajnokság, 2000-es magyar asztalitenisz-bajnokság, 2001-es magyar asztalitenisz-bajnokság, 2002-es magyar asztalitenisz-bajnokság, 2003-as magyar asztalitenisz-bajnokság, 2004-es magyar asztalitenisz-bajnokság, 2005-ös magyar asztalitenisz-bajnokság, 2018-as Clausura mexikói labdarúgó-bajnokság (első osztály), 2006-os magyar asztalitenisz-bajnokság, Férfi 81 kilogrammos cselgáncs a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, 2007-es magyar asztalitenisz-bajnokság, 2008-as magyar asztalitenisz-bajnokság, Női 57 kilogrammos cselgáncs a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, 2009-es magyar asztalitenisz-bajnokság, Női 63 kilogrammos cselgáncs a 2017. évi nyári európai ifjúsági olimpiai fesztiválon, 2010-es magyar asztalitenisz-bajnokság, 2011-es magyar asztalitenisz-bajnokság, 2012-es magyar asztalitenisz-bajnokság, 2013-as magyar asztalitenisz-bajnokság, 2014-es magyar asztalitenisz-bajnokság, 2015-ös magyar asztalitenisz-bajnokság, 2016-os magyar asztalitenisz-bajnokság, 2017-es magyar asztalitenisz-bajnokság