„A busz (Velence)” változatai közötti eltérés
[ellenőrzött változat] | [ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
Gaja (vitalap | szerkesztései) a kisebb módosítások itt-ott... |
Gaja (vitalap | szerkesztései) a →Megállóhelyek: - megnevezéshiba javítása |
||
70. sor: | 70. sor: | ||
! átszállási kapcsolatok |
! átszállási kapcsolatok |
||
|- |
|- |
||
|<center>0||<center>0||<center>'''Piazza Santa Maria Elisabetta'''||<center>7||<center>24||[[ |
|<center>0||<center>0||<center>'''Piazza Santa Maria Elisabetta'''||<center>7||<center>24||[[Circolare A busz (Velence)|A°]], [[B busz (Velence)|B]], [[Circolare B busz (Velence)|B°]], [[Velence tömegközlekedése|velencei vízibuszok]] |
||
|- |
|- |
||
|<center>1||<center>5||<center>'''Piazza San Antonio'''||<center>6||<center>19||[[B busz (Velence)|B]] |
|<center>1||<center>5||<center>'''Piazza San Antonio'''||<center>6||<center>19||[[B busz (Velence)|B]] |
A lap 2008. november 29., 21:38-kori változata
Velence viszonylatai |
---|
Járatok |
Lido: |
Megszűnt járatok: |
Lido: |
„A” jelzésű autóbuszvonal | |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
Történeti adatok | |||||||||||||||||||||||||
Státusz: | aktív | ||||||||||||||||||||||||
Első üzemnap: | 1980 | ||||||||||||||||||||||||
Üzemi adatok | |||||||||||||||||||||||||
Jellege: | alapjárat | ||||||||||||||||||||||||
Ország: | Olaszország | ||||||||||||||||||||||||
Település: | Velence | ||||||||||||||||||||||||
Üzemeltető: | Azienda del Consorzio Trasporti Veneziano | ||||||||||||||||||||||||
Végállomások | |||||||||||||||||||||||||
Induló állomás: | Piazza Santa Maria Elisabetta | ||||||||||||||||||||||||
Érkező állomás: | Faro Rocchetta | ||||||||||||||||||||||||
Útvonaladatok | |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
Járatadatok | |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
Kapcsolódó vonalak | |||||||||||||||||||||||||
Vonalcsalád: | Giralido | ||||||||||||||||||||||||
menetrendi tájékoztató |
A busz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
A velencei A jelzésű autóbusz a Lidón, a Piazza Santa Maria Elisabetta és a Faro Rocchetta között közlekedik. A viszonylatot az ACTV üzemelteti.
Története
Az A jelzésű autóbusz a kezdetektől a jelenlegi útvonalán jár.
Az A járat története:
Időszak | Járat- szám |
Megállók |
---|---|---|
Piazza Santa Maria Elisabetta – Piazza San Antonio – INCIS – Ca’ Bianca – Malamocco – Istituto San Camillo – Alberoni Centro – Faro Rocchetta |
Megállóhelyek
sz. | idő (perc) |
megállóhely neve | sz. | idő (perc) |
átszállási kapcsolatok |
---|---|---|---|---|---|
A°, B, B°, velencei vízibuszok | |||||
B | |||||
B | |||||
B | |||||
B | |||||
B | |||||
B | |||||
11, B |
Megjegyzések
Egyes járatok reggelente (oda) és esténként (vissza) csak Malamoccóig, illetve onnan közlekednek.