„630-as busz” változatai közötti eltérés
[ellenőrzött változat] | [ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
a 103V-153V busz AWB |
|||
28. sor: | 28. sor: | ||
|- |
|- |
||
|0|| '''Budapest, Népliget autóbusz-pályaudvar'''||26 |
|0|| '''Budapest, Népliget autóbusz-pályaudvar'''||26 |
||
|align=left|{{ikonBKK|M3H}}<br />{{ikonBKK|v|bp|1}}<br />{{ikonBKK|b|bp|153|254E|281}}<br />{{ikonBKK|vb||607|608|626|628|629|631|632|633|635|636|654|655|660|661|705}}<br />{{ikonBKK|vbt||népliget-távolsági}} |
|align=left|{{ikonBKK|M3H}}<br />{{ikonBKK|v|bp|1}}<br />{{ikonBKK|b|bp|103V|153|153V|254E|281}}<br />{{ikonBKK|vb||607|608|626|628|629|631|632|633|635|636|654|655|660|661|705}}<br />{{ikonBKK|vbt||népliget-távolsági}} |
||
|- |
|- |
||
|∫|| '''Budapest, Mester utca / Könyves Kálmán körút'''<br>''(csak leszállás céljából)''||25 |
|∫|| '''Budapest, Mester utca / Könyves Kálmán körút'''<br>''(csak leszállás céljából)''||25 |
||
|align=left|{{ikonBKK|v|bp|1|51|51A}}<br>{{ikonBKK|b|bp|153|281}} |
|align=left|{{ikonBKK|v|bp|1|51|51A}}<br>{{ikonBKK|b|bp|103V|153|153V|281}} |
||
|-bgcolor=FFFDDD |
|-bgcolor=FFFDDD |
||
|colspan=4|'''A buszok a Közvágóhídnál a Népliget felé csak leszállás, Bugyi felé pedig csak felszállás céljából állnak meg!''' |
|colspan=4|'''A buszok a Közvágóhídnál a Népliget felé csak leszállás, Bugyi felé pedig csak felszállás céljából állnak meg!''' |
||
|-bgcolor=FFFDDD |
|-bgcolor=FFFDDD |
||
|1|| '''Budapest, Közvágóhíd (Kvassay Jenő út)'''||24 |
|1|| '''Budapest, Közvágóhíd (Kvassay Jenő út)'''||24 |
||
|align=left|{{ikonBKK|H6-H7}}<br>{{ikonBKK|D11-12}}<br>{{ikonBKK|v|bp|1|2|24}}<br>{{ikonBKK|b|bp|23|23E|54|55|153|179}} |
|align=left|{{ikonBKK|H6-H7}}<br>{{ikonBKK|D11-12}}<br>{{ikonBKK|v|bp|1|2|24}}<br>{{ikonBKK|b|bp|23|23E|54|55|103V|153|153V|179}} |
||
|- |
|- |
||
|2|| '''Budapest, Timót utca'''||23 |
|2|| '''Budapest, Timót utca'''||23 |
A lap 2018. július 21., 22:03-kori változata
630-as jelzésű autóbuszvonal | |||||||||||||
| |||||||||||||
| |||||||||||||
Történeti adatok | |||||||||||||
Státusz: | aktív | ||||||||||||
Üzemi adatok | |||||||||||||
Üzemeltető: | Volánbusz Zrt. | ||||||||||||
Végállomások | |||||||||||||
Induló állomás: | Budapest, Népliget autóbusz-pályaudvar | ||||||||||||
Érkező állomás: | Bugyi, Ipari park | ||||||||||||
Útvonaladatok | |||||||||||||
| |||||||||||||
Kapcsolódó vonalak | |||||||||||||
Vonalcsalád: | 631 | ||||||||||||
menetrendi tájékoztató | |||||||||||||
A Wikimédia Commons tartalmaz 630-as jelzésű autóbuszvonal témájú médiaállományokat. |
A 630-as számú elővárosi autóbusz Bugyi és Budapest (Népliget) között közlekedik.
Megállóhelyei
630 (Budapest, Népliget autóbusz-pályaudvar – Alsónémedi – Bugyi, Ipari park) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sorszám (↓) | Megállóhely | Sorszám (↑) | Átszállási kapcsolatok | ||||
0 | Budapest, Népliget autóbusz-pályaudvar | 26 | (hétköznap) M3 (hétvégén) 1 103V, 153, 153V, 254E, 281 607, 608, 626, 628, 629, 631, 632, 633, 635, 636, 654, 655, 660, 661, 705 1080, 1081, 1085, 1087, 1090, 1092, 1094, 1110, 1111, 1113, 1115, 1120, 1121, 1125, 1131, 1134, 1136, 1172, 1173, 1174, 1175, 1176, 1177, 1183, 1184, 1185, 1188, 1189, 1190, 1193, 1194, 1201, 1205, 1212, 1215, 1216, 1229, 1251, 1253, 1254, 1257, 1268 | ||||
∫ | Budapest, Mester utca / Könyves Kálmán körút (csak leszállás céljából) |
25 | 1, 51, 51A 103V, 153, 153V, 281 | ||||
A buszok a Közvágóhídnál a Népliget felé csak leszállás, Bugyi felé pedig csak felszállás céljából állnak meg! | |||||||
1 | Budapest, Közvágóhíd (Kvassay Jenő út) | 24 | 1, 2, 24 23, 23E, 54, 55, 103V, 153, 153V, 179 | ||||
2 | Budapest, Timót utca | 23 | 23 627, 631, 632, 635, 636, 655, 661 | ||||
3 | Budapest, Pesterzsébet felső | 22 | 23, 66, 66B 626, 627, 628, 629, 631, 632, 635, 636, 654, 655, 660, 661 1080, 1110 | ||||
4 | Budapest, Pesterzsébet vasútállomás | 21 | 66, 66B, 119, 151, 166 631, 632, 635, 636, 655, 661 | ||||
5 | Budapest, Soroksár, Hősök tere | 20 | 66, 66B, 66E, 135, 166 626, 627, 628, 629, 631, 632, 635, 636, 654, 655, 660, 661 1080, 1110 | ||||
6 | Budapest, Zsellér dűlő | 19 | 66, 66B, 66E, 135 626, 627, 628, 629, 631, 632, 635, 636 | ||||
7 | Budapest, Ócsai úti felüljáró | 18 | 66, 66B, 66E 631, 632, 635, 636 | ||||
8 | Budapest, Központi raktárak | 17 | 66, 66B, 66E 626, 627, 628, 629, 631, 632, 635, 636 | ||||
9 | Budapest, Transzformátor állomás | 16 | 631, 635, 636 | ||||
Budapest közigazgatási határa | |||||||
10 | Alsónémedi, Penny Market | 15 | 631, 636 | ||||
11 | Alsónémedi, temető | 14 | 631, 636 | ||||
12 | Alsónémedi, Árpád út | 13 | 626, 627, 628, 629, 631, 636 1080 | ||||
13 | Alsónémedi, Árpád utca 59. | 12 | 626, 627, 628, 631, 636 1080 | ||||
(+1) | Alsónémedi, Nefelejcs utca* | ∫ | 631, 633 | ||||
14 | Alsónémedi, Haraszti utca 81. | 11 | 626, 627, 628, 631, 633, 636 1080 | ||||
15 | Alsónémedi, Haraszti utca 13. | 10 | 626, 627, 628, 631, 633, 636 1080 | ||||
16 | Alsónémedi, Szabadság tér | 9 | 626, 627, 628, 629, 631, 633, 636 1080, 1081, 1090 | ||||
17 | Alsónémedi, ócsai elágazás | 8 | 631, 633, 636 | ||||
18 | Bugyi elágazás | 7 | 626, 627, 628, 629 | ||||
19 | Felsőrádai Varga tanya | 6 | |||||
20 | Bugyi, Lengyel utca | 5 | |||||
21 | Bugyi, felső | 4 | |||||
22 | Bugyi, községháza | 3 | 632, 640, 643, 644, 645 | ||||
23 | Bugyi, Hatház utca | 2 | 632, 640, 643, 644, 645 | ||||
24 | Bugyi, dabasi útelágazás | 1 | 632, 640, 643, 644, 645 | ||||
25 | Bugyi, Ipari park | 0 | 632, 640, 643, 644, 645 |
*Az Alsónémedi, Nefelejcs utca megállóhelyet csak az onnan 16.25-kor induló busz érinti!