„21-es busz (Debrecen)” változatai közötti eltérés
[nem ellenőrzött változat] | [ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
182. sor: | 182. sor: | ||
| <center>14 |
| <center>14 |
||
| '''Malompark''' |
| '''Malompark''' |
||
| {{Ikon|busz}} |
| {{Ikon|busz}} [[33-as busz (Debrecen)|33]], [[33Y busz (Debrecen)|33Y]] |
||
|- |
|- |
||
| <center>16 |
| <center>16 |
A lap 2011. augusztus 13., 13:57-kori változata
21-es jelzésű autóbuszvonal | |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
Történeti adatok | |||||||||||||||||||||||||
Státusz: | aktív | ||||||||||||||||||||||||
Üzemi adatok | |||||||||||||||||||||||||
Jellege: | alapjárat | ||||||||||||||||||||||||
Település: | Debrecen | ||||||||||||||||||||||||
Üzemeltető: | Debreceni Közlekedési Zrt. | ||||||||||||||||||||||||
Járműtelep: | Határ úti autóbuszgarázs | ||||||||||||||||||||||||
Járművek: | Volvo B9LA-Alfa Cívis 12 | ||||||||||||||||||||||||
Végállomások | |||||||||||||||||||||||||
Induló állomás: | Nagyállomás | ||||||||||||||||||||||||
Érkező állomás: | Nyugati Ipari Park | ||||||||||||||||||||||||
Útvonaladatok | |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
Járatadatok | |||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
Kapcsolódó vonalak | |||||||||||||||||||||||||
Hálózat: | Debrecen tömegközlekedése | ||||||||||||||||||||||||
Autóbuszok: | Debrecen autóbuszvonal-hálózata | ||||||||||||||||||||||||
menetrendi tájékoztató |
Hasonló nevű viszonylatok | ||
21-es busz | ||
A debreceni 21-es busz a Nagyállomás és a Nyugati Ipari Park között közlekedik. A debreceni vasúti pályaudvart köti össze a város nyugati részén lévő ipari parkkal. Útvonalát végig főúton teszi meg: előbb a 4-esen, majd a 33-ason. Útvonala során iskolákat, hipermarketeket, majd útja végén ipari területeket érint.
Járművek
A viszonylaton Volvo B9L-Alfa Cívis 12 szólóbuszok közlekednek.
Útvonala
Nagyállomás – Nyugati Ipari Park: | Nyugati Ipari Park - Nagyállomás: |
---|---|
|
|
Megállóhelyei
Nagyállomás – Nyugati Ipari Park
menetidő | megállóhely neve | átszállási kapcsolatok |
---|---|---|
Nagyállomás | 10, 10A, 10Y, 16, 30, 30A, 30I, 31, 32, 34, 35, 35E, 35Y, 36, 36E, 37, 39, 42, 42Y, 43, 44, 46, 46E, 46Y, 47, 48
2, 2A 1, Fájl:MÁV logó.jpg: Debrecen | |
Wesselényi utca | 16, 30, 30A, 37, 43, 37 | |
Hajnal utca | 16, 43 | |
Benedek Elek tér | 16, 19 | |
Nyíl utca | - | |
Bem tér | 23 | |
Malompark | 23, 33, 33Y | |
Jerikó utca | 33, 33Y | |
Füredi kapu | 33, 33E, 33Y | |
Gábor Dénes Szakközépiskola | 33, 33Y | |
Vízmű | 33, 33Y | |
Bevásárlóközpontok | 33, 33E, 33Y | |
Nyugati Ipari Park | 42Y |
Nyugati Ipari Park – Nagyállomás
menetidő | megállóhely neve | átszállási kapcsolatok |
---|---|---|
Nyugati Ipari Park | 42Y | |
Házgyár utca | 42, 42Y, 43 | |
Bevásárlóközpontok | 33, 33E, 33Y | |
Vízmű | 33, 33Y | |
Gábor Dénes Szakközépiskola | 33, 33Y | |
Domokos Lajos utca | 33, 33Y | |
Malompark | 33, 33Y | |
Bem tér | 23 | |
Nyíl utca | - | |
Benedek Elek tér | 16, 19 | |
Hajnal utca | 16, , 37, 43 | |
Wesselényi utca | 16, 30, 30A, 37, 43, 37 | |
Nagyállomás | 10, 10A, 10Y, 16, 30, 30A, 30I, 31, 32, 34, 35, 35E, 35Y, 36, 36E, 37, 39, 42, 42Y, 43, 44, 46, 46E, 46Y, 47, 48
2, 2A 1, Fájl:MÁV logó.jpg: Debrecen |
Járatsűrűség
Hétköznap, tanszünetben és hétvégén is, tehát mindig ugyanúgy közlekedik: óránként indul a 4., 8., 22., és 23. órát leszámítva, mert akkor nem indul.
Pontos indulási idők itt.