„Fluor Tomi” változatai közötti eltérés

A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
[nem ellenőrzött változat][ellenőrzött változat]
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
Grga (vitalap | szerkesztései)
Nincs szerkesztési összefoglaló
Visszavontam az utolsó 3 változtatást (Grga), visszaállítva Atobot szerkesztésére: forrás?
20. sor: 20. sor:
}}
}}


'''Karácson Tamás''', művésznevén '''Fluor Tomi''' ([[Várpalota]], [[1987]]. [[augusztus 5.]] – ) [[Magyarok|magyar]] [[rap]]per illetve [[Média (kommunikáció)|médiaszemélyiség]]. Korábban '''Fluorid''', '''Fluor Filigran''' majd '''Fluor''' néven volt ismert, kezdetben csak lakhelyén, [[Székesfehérvár]]on. Zenéjében eleinte az underground hiphop dominált olyan számokkal, mint például a ''Gecigránát'' vagy a ''Picsakészen'', majd 2010-től a populárisabb irányba fordulva a ''Mizu'' című slágerrel vált széles körben ismertté, mely megjelenésekor a YouTube leghallgatottabb magyar videója, majd az országos rádiók legtöbbet játszott slágere lett. Fluor stílusában a rap, a hiphop és a dzsessz elemei ugyanúgy megtalálhatóak, mint az elektronikus zene vagy az [[Énekprocesszor|AutoTune-nal]] korrigált ének. Jelenleg a [[Wellhello]] nevű együttesben aktív, melyet [[Diaz]]-zal ketten alkotnak.
'''Karácson Tamás''', azaz '''Fluor Tomi''' ([[Várpalota]], [[1987]]. [[augusztus 5.]] – ) [[Magyarok|magyar]] [[rap]]per illetve [[Média (kommunikáció)|médiaszemélyiség]]. Korábban '''Fluorid''', '''Fluor Filigran''' majd '''Fluor''' néven volt ismert, kezdetben leginkább csak lakhelyén, [[Székesfehérvár]]on. Zenéjében eleinte az underground hiphop dominált olyan számokkal, mint például a ''Gecigránát'' vagy a ''Picsakészen'', majd 2010-től a populárisabb irányba fordulva a ''Mizu'' című slágerrel vált széles körben ismertté. Stílusában a rap, a hiphop és a dzsessz elemei ugyanúgy megtalálhatóak, mint az elektronikus zene vagy az [[Énekprocesszor|AutoTune-nal]] korrigált ének. Jelenleg a [[Wellhello]] nevű együttesben aktív, melyet [[Diaz]]-zal ketten alkotnak.


== Pályafutása ==
== Pályafutása ==
=== A kezdetek ===
=== A kezdetek ===
1987-ben született Várpalotán, majd Székesfehérvárra költözve már gyermekként a hiphop zene rajongójjává vált. Már tizenévesként elkezdett rappelni, első rapszövege a [[Lottó|hatos lottóról]] szólt. [[2004]]-ben megkereste [[Joeker]]t, a [[Hősök (együttes)|Hősök]] tagját és ütemgyárosát, hogy elkészítse első saját stúdiófelvételét, az ''Egy pillanat''ot. Művésznévként a Fluorid nevet használta. Ezután jelentkezett az [[Animal Cannibals]] tehetségkutatójába, a Mikrofon Mániába, amelyet 16 évesen nyert meg, több száz másik MC-t megelőzve. A tehetségkutató megnyerése után klip készült az ''Egy pillanat'' című számhoz, majd még szeptemberben kiadta 8 számot tartalmazó ''Ahogy érzem'' című albumát. A tehetségkutató sikerének köszönhetően a fiatal rapperre felfigyelt a hiphop zenei közösség.{{refhely|lajkolnam-a-lajkod.hupont.hu}} 2004 decemberében kiadta a ''Történet EP'' címre hallgató kislemezt, majd [[2005]] szeptemberében a ''Másik fél maxi'' címűt. Az előző albumoktól eltérően nem Joeker kezei alatt készültek a felvételek, illetve az alapok, hanem saját maga készített el többet is. A ''Másik fél maxi''n helyet kapó ''Beton'' című számhoz készült videoklip is.
Már fiatalon elkezdett rappelni. Első rapszövege a [[Lottó|hatos lottóról]] szólt. A nagy áttörést az jelentette, amikor [[2004]]-ben megkereste [[Joeker]]t, a [[Hősök (együttes)|Hősök]] tagját és ütemgyárosát, hogy elkészítse első saját stúdiófelvételét, az ''Egy pillanat''ot. Ekkor Fluorid néven futott. Ezután jelentkezett az [[Animal Cannibals]] tehetségkutatójába, a Mikrofon Mániába, amelyet tizenhat évesen nyert meg több száz másik mc-t megelőzve. A győzelem után klip is készült az ''Egy pillanat'' című számhoz, és még szeptemberben kiadta ''Ahogy érzem'' című albumát, amely nyolc számot tartalmazott. A fiatal rapper felhívta magára a figyelmet, rengetegen várták a folytatást.{{refhely|lajkolnam-a-lajkod.hupont.hu}}


Még [[december]]ben kiadta a ''Történet EP'' címre hallgató kislemezt, majd [[2005]] [[szeptember]]ében a ''Másik fél maxi'' címűt. Az előző albumoktól eltérően nem Joeker kezei alatt készültek a felvételek, illetve az alapok, hanem saját maga készített el többet is. A ''Másik fél maxi''n helyet kapó ''Beton'' című számhoz készült videoklip is.
=== Mélyvárosi álmok - 2005 ===
2005-ben művésznevét Fluoridról Fluor Filigranra módosítva fogott hozzá első nagy [[Nagylemez|album]].elkészítéséhez. Ekkor kezdett közösen dolgozni a zeneszerző-énekes "Nap"-pal ([[Török-Zselenszky Tamás|Török-Zselenszk Tamás]]). A másik fontos találkozása [[Pixa|Pixával]] történt, aki a későbbiekben is rengeteget segített Fluornak. Pixa több számnak is a [[producer]]e volt az új albumon, illetve stúdiójában vették fel a számok nagy részét. Az album végül [[2006]] [[június]]ában került ki.


=== Parappa - 2006 ===
=== Mélyvárosi álmok ===
Ekkor Fluorid úgy döntött, hogy nevet változtat, és Fluor Filigran néven kezd el dolgozni első nagy [[Nagylemez|albumán]]. Ekkor kezdett közösen dolgozni Nappal, aki azóta [[Török-Zselenszky Tamás|Zselenszky]] néven ismert. A másik fontos találkozása [[Pixa|Pixával]] történt. Ő a későbbiekben is rengeteget segített Fluornak. Pixa több számnak is a [[producer]]e volt az új albumon, illetve nála lett fölvéve a számok nagy része. Az album végül [[2006]] [[június]]ában került ki.
Következő albumát sajátos koncepciót követve „lopott alapokra”, azaz ismert külföldi hiphop slágerek zenei alajára vette föl, továbbra is Fluor Filigran néven, Pixa stúdiójában. Az albumon több előadó is közreműködött, többek között a [[Gruppen Family]] ([[Siska Finuccsi]], [[Eckü]], Pixa), Mentha és [[Rich-Zed]]. A ''Matek után'' című szám [[FankaDeli]]<nowiki/>nek szól.{{Forráskérő}} Az album további ismert dalai: ''Háromból három, Sose legyen rosszabb, Parappa''. Készült egy bónuszkiadás is, ahol már saját ritmusokra rappelnek. 2007-ben Fluor Ecküvel és Pixával elindította az AP! nevű rádiót, amely [[Székesfehérvár]]on környékén és az interneten hallgatható. Ugyanezen év decemberében kiadta az ''Eufória EP'' című [[kislemez]]t. Ezen dolgozott először együtt az Indigó utcával.


=== Kell az új is - 2007 ===
=== Parappa ===
Fluor Filigran ezután újabb ötlettel állt elő: következő albumát „lopott alapokra”, azaz híres külföldi instrumentálokra vette föl. A számok ismét Pixánál lettek fölvéve. Több előadó is közreműködött az albumon, többek között a [[Gruppen Family]] ([[Siska Finuccsi]], [[Eckü]], Pixa), Mentha és [[Rich-Zed]]. A Matek után című szám [[FankaDeli]] nek szól. Ezen kívül további híres számok az albumról: Háromból három, Sose legyen rosszabb, Parappa. Készült egy bónuszkiadás is, itt már saját ritmusokra rappelnek.
Ezen az albumon Fluor Filigran több új stílusban is kipróbálta magát. Az album készítése előtt Fluor megismerkedett [[Hosszú Zsolt]]tal, aki dzsesszes vonalat vitt a számok nagy részébe. Az album első fele dzsesszes hangulatú, nagyrészt az élet szépségét sugallja. A második felében inkább az elektronikus vonal dominál, ami Pixa specialitásává vált azóta. A címadó Kell az új is első közös dala [[Éder Krisztián|SP]]-vel, az országos sikert hozó Partyarc és [[Mizu]] előtt. A bónusz részben megtalálható Pixa zenéje, a ''Fürge ujjak'', illetve egy houseparódia, a ''Dörr Me''. A ''Jó lesz így'' című számhoz klip is készült. További nevezetesebb számok az albumról.


2007-ben Fluor Ecküvel és Pixával elindította az AP! nevű rádiót, amely [[Székesfehérvár]]on környékén és az interneten hallgatható.
=== Shake! - 2008 ===

Fluor [[2008]] végén egy [[AP!]]-műsorban jelentette be, hogy hamarosan új albummal jelentkezik. A Shake! albumhoz Pixa mellett több tehetséges producer, [[Verz,]] [[Wata]] és [[Dolbeats]] készítette az alapokat. Elsőként, még 2008-ban bemutatta a ''Gecigránát'' című számot, majd az album megjelenése előtt elkészült a ''Van sok söröd'' című szám klipje. További ismert dalok a lemezről: ''Picsakészen, Bö.''
Ugyanezen év decemberében kiadta az Eufória EP című [[kislemez]]t. Ezen dolgozott először együtt az Indigó utcával.

=== Kell az új is ===
Ezen az albumon Fluor Filigran több új stílusban is kipróbálta magát. Az album készítése előtt Fluor megismerkedett [[Hosszú Zsolt]]tal, aki dzsesszes vonalat vitt a számok nagy részébe. Az album első fele dzsesszes hangulatú, nagyrészt az élet szépségét sugallja. A második felében inkább az elektronikus vonal dominál, ami Pixa specialitásává vált azóta. A címadó számban közreműködik [[Éder Krisztián|SP]]. A bónusz részben megtalálható Pixa zenéje, a Fürge ujjak, illetve egy houseparódia, a Dörr Me. A Jó lesz így című számhoz klip is készült. További nevezetesebb számok az albumról.

=== Shake! ===
Fluor [[2008]] végén egy [[AP!]]-műsorban jelentette be, hogy hamarosan új albummal jelentkezik. Még abban az évben bemutatta a Gecigránát című számot. Az albumhoz több tehetséges producer készítette az alapokat: [[Verz,]] [[Wata]] és [[Dolbeats]] is megjelent Pixa mellett. Még az album megjelenése előtt elkészült a Van sok söröd című számhoz a klip. Az album megjelenése után a ... című számhoz is készült egy karácsonyi videoklip.


=== Partyarc, Popcorn, Mizu, Lájk! ===
=== Partyarc, Popcorn, Mizu, Lájk! ===
Fluor decemberben fölrakta Myspace-ére az Ecküvel közös ''Mr. Hilti'' című számot. Ekkor bejelentette, hogy nyáron kiadja új albumát, a Popcorn!-t, amelyet a ''Partyarc'' című kislemez fog megelőzni. Ekkor hagyta el nevéből a Filigran jelzőt. Az SP-vel közösen énekelt Partyarc klipje 2010 júniusában jelent meg, és a YouTube-on hamar minden korábbi klippjét meghaladó nézettségre tett szert. [[2010]]. [[december 26.|december 26-tól]] [[2011]]. [[január 3.|január 3-ig]] minden nap feltett egy letölthető számot az internetes oldalára. [[Január 4.|Január 4-én]] megjelent a ''Mizu'' című dal klipje, amelyet néhány nap alatt több százezerszer tekintettek meg a [[YouTube]]-on, később amikor a rádiók is játszani kezdték, a Mizu az ország legtöbbet játszott slágere lett. Fluor szerzeményét ezután többen feldolgozták. Elsőként a Csillag születikben feltűnt Erős Dávid operaként dolgozta fel, ezután jelentek meg több különböző hangszerelésben feldolgozott átiratai. A dal kapcsán plágiummal vádolták meg Fluort, miszerint a Mizuban elhangzó „Álljunk össze, mint két kicsi legó.” az amerikai [[LMFAO]] együttes ''Scream My Name'' című dalából („We fit together like if we were twos lego’s.”) vette át.<ref>[http://www.rtlklub.hu/musorok/fokusz/videok/130343 Plágium balhé. Fluor Tomi hallgat] rtlklub.hu</ref> 2011 májusában megjelent a 'Lájk' című szám videoklipje.{{refhely|lajkolnam-a-lajkod.hupont.hu}}
Fluor decemberben fölrakta Myspace-ére az Ecküvel közös Mr. Hilti című számot. Ekkor bejelentette, hogy nyáron kiadja új albumát, a Popcorn!-t, amelyet a Partyarc című kislemez fog megelőzni. Ekkor hagyta el nevéből a Filigran jelzőt. A Partyarchoz készített klip 2010 júniusában jelent meg.
[[2010]]. [[december 26.|december 26-tól]] [[2011]]. [[január 3.|január 3-ig]] minden nap feltett egy letölthető számot az internetes oldalára. [[Január 4.|Január 4-én]] megjelent a Mizu című dal klipje, amelyet néhány nap alatt több százezerszer tekintettek meg a [[YouTube]]-on. Fluor szerzeményét a Csillag születikben feltűnt Erős Dávid operaként dolgozta fel, innentől kezdve lavinaként indult meg a különböző verziók gyártása. A dal kapcsán plágiummal vádolták meg Fluort. Az LMFAO ([[Angol nyelv|angolul:]] Laughing My Fucking Ass Off, azaz Szétröhögöm a valagam) nevű együttes által előadott szám (Scream My Name) szövegében található egy sor: „We fit together like if we were twos lego’s.” Fluor dalszövegében: „Álljunk össze, mint két kicsi lego.<ref>[http://www.rtlklub.hu/musorok/fokusz/videok/130343 Plágium balhé. Fluor Tomi hallgat] rtlklub.hu</ref>
2011 májusában megjelent a 'Lájk' című szám videoklipje.{{refhely|lajkolnam-a-lajkod.hupont.hu}}


=== Nekem kukim van, neked nunid van... ===
=== Nekem kukim van, neked nunid van... ===

A lap 2016. szeptember 11., 19:01-kori változata

Fluor Tomi
Fluor Tomi 2011-ben a Népligeti koncertjén
Fluor Tomi 2011-ben a Népligeti koncertjén
Életrajzi adatok
Születési névKarácson Tamás
BecenévFluor Tomi, Tudinni Tomika, Fluorid, Fluor Filigran
ÁlnévFluor Tomi
Született1987. augusztus 5. (36 éves)[1]
Várpalota
Pályafutás
MűfajokRap, Hiphop, Electro-Hop
Aktív évek2004–
EgyüttesKínospont (2005), Wellhello (2014-)
Hangszerénekhang
Hangbariton
Tevékenységrapper
KiadókGold Record

Fluor Tomi weboldala
SablonWikidataSegítség

Karácson Tamás, azaz Fluor Tomi (Várpalota, 1987. augusztus 5. – ) magyar rapper illetve médiaszemélyiség. Korábban Fluorid, Fluor Filigran majd Fluor néven volt ismert, kezdetben leginkább csak lakhelyén, Székesfehérváron. Zenéjében eleinte az underground hiphop dominált olyan számokkal, mint például a Gecigránát vagy a Picsakészen, majd 2010-től a populárisabb irányba fordulva a Mizu című slágerrel vált széles körben ismertté. Stílusában a rap, a hiphop és a dzsessz elemei ugyanúgy megtalálhatóak, mint az elektronikus zene vagy az AutoTune-nal korrigált ének. Jelenleg a Wellhello nevű együttesben aktív, melyet Diaz-zal ketten alkotnak.

Pályafutása

A kezdetek

Már fiatalon elkezdett rappelni. Első rapszövege a hatos lottóról szólt. A nagy áttörést az jelentette, amikor 2004-ben megkereste Joekert, a Hősök tagját és ütemgyárosát, hogy elkészítse első saját stúdiófelvételét, az Egy pillanatot. Ekkor Fluorid néven futott. Ezután jelentkezett az Animal Cannibals tehetségkutatójába, a Mikrofon Mániába, amelyet tizenhat évesen nyert meg több száz másik mc-t megelőzve. A győzelem után klip is készült az Egy pillanat című számhoz, és még szeptemberben kiadta Ahogy érzem című albumát, amely nyolc számot tartalmazott. A fiatal rapper felhívta magára a figyelmet, rengetegen várták a folytatást.[1]

Még decemberben kiadta a Történet EP címre hallgató kislemezt, majd 2005 szeptemberében a Másik fél maxi címűt. Az előző albumoktól eltérően nem Joeker kezei alatt készültek a felvételek, illetve az alapok, hanem saját maga készített el többet is. A Másik fél maxin helyet kapó Beton című számhoz készült videoklip is.

Mélyvárosi álmok

Ekkor Fluorid úgy döntött, hogy nevet változtat, és Fluor Filigran néven kezd el dolgozni első nagy albumán. Ekkor kezdett közösen dolgozni Nappal, aki azóta Zselenszky néven ismert. A másik fontos találkozása Pixával történt. Ő a későbbiekben is rengeteget segített Fluornak. Pixa több számnak is a producere volt az új albumon, illetve nála lett fölvéve a számok nagy része. Az album végül 2006 júniusában került ki.

Parappa

Fluor Filigran ezután újabb ötlettel állt elő: következő albumát „lopott alapokra”, azaz híres külföldi instrumentálokra vette föl. A számok ismét Pixánál lettek fölvéve. Több előadó is közreműködött az albumon, többek között a Gruppen Family (Siska Finuccsi, Eckü, Pixa), Mentha és Rich-Zed. A Matek után című szám FankaDeli nek szól. Ezen kívül további híres számok az albumról: Háromból három, Sose legyen rosszabb, Parappa. Készült egy bónuszkiadás is, itt már saját ritmusokra rappelnek.

2007-ben Fluor Ecküvel és Pixával elindította az AP! nevű rádiót, amely Székesfehérváron környékén és az interneten hallgatható.

Ugyanezen év decemberében kiadta az Eufória EP című kislemezt. Ezen dolgozott először együtt az Indigó utcával.

Kell az új is

Ezen az albumon Fluor Filigran több új stílusban is kipróbálta magát. Az album készítése előtt Fluor megismerkedett Hosszú Zsolttal, aki dzsesszes vonalat vitt a számok nagy részébe. Az album első fele dzsesszes hangulatú, nagyrészt az élet szépségét sugallja. A második felében inkább az elektronikus vonal dominál, ami Pixa specialitásává vált azóta. A címadó számban közreműködik SP. A bónusz részben megtalálható Pixa zenéje, a Fürge ujjak, illetve egy houseparódia, a Dörr Me. A Jó lesz így című számhoz klip is készült. További nevezetesebb számok az albumról.

Shake!

Fluor 2008 végén egy AP!-műsorban jelentette be, hogy hamarosan új albummal jelentkezik. Még abban az évben bemutatta a Gecigránát című számot. Az albumhoz több tehetséges producer készítette az alapokat: Verz, Wata és Dolbeats is megjelent Pixa mellett. Még az album megjelenése előtt elkészült a Van sok söröd című számhoz a klip. Az album megjelenése után a ... című számhoz is készült egy karácsonyi videoklip.

Partyarc, Popcorn, Mizu, Lájk!

Fluor decemberben fölrakta Myspace-ére az Ecküvel közös Mr. Hilti című számot. Ekkor bejelentette, hogy nyáron kiadja új albumát, a Popcorn!-t, amelyet a Partyarc című kislemez fog megelőzni. Ekkor hagyta el nevéből a Filigran jelzőt. A Partyarchoz készített klip 2010 júniusában jelent meg.

2010. december 26-tól 2011. január 3-ig minden nap feltett egy letölthető számot az internetes oldalára. Január 4-én megjelent a Mizu című dal klipje, amelyet néhány nap alatt több százezerszer tekintettek meg a YouTube-on. Fluor szerzeményét a Csillag születikben feltűnt Erős Dávid operaként dolgozta fel, innentől kezdve lavinaként indult meg a különböző verziók gyártása. A dal kapcsán plágiummal vádolták meg Fluort. Az LMFAO (angolul: Laughing My Fucking Ass Off, azaz Szétröhögöm a valagam) nevű együttes által előadott szám (Scream My Name) szövegében található egy sor: „We fit together like if we were twos lego’s.” Fluor dalszövegében: „Álljunk össze, mint két kicsi lego.”[2]

2011 májusában megjelent a 'Lájk' című szám videoklipje.[1]

Nekem kukim van, neked nunid van...

2011 júniusában Fluor ismét a közvélemény figyelmének központjába került Nekem kukim van, neked nunid van... című dalával.[3][4]

A Kiszel Tünde-ügy

2009-ben Fluor egy partin, ahol többet ivott a kelleténél, sértő megjegyzéseket tett Kiszel Tündére. A videó 2011 nyarán került nyilvánosságra. Kiszel Tünde, amikor meglátta a videót, úgy döntött, hogy pert indít Fluor ellen. Fluor azóta megbánta az esetet, és többször bocsánatot is kért ezért, Kiszel Tünde azonban nem fogadta el a bocsánatkérését. Peren kívül megegyeztek, miután Fluor másfél millió forintot fizetett kárpótlásul.

Diszkográfiája

Nagylemezek

2006 - Mélyvárosi Álmok
# Cím Hossz
1. Intro  
2. Varázslat  
3. Tó-lyuk (kzr. Eckü)  
4. Éjszakai műszak  
5. SKIT  
6. Mély, városi álom  
7. Méreg (kzr. Drezzick)  
8. Mi legyen?  
9. Beton  
10. SKIT  
11. Miért gondol mást  
12. Látszik (kzr. Kredit, Drezzick)  
13. Szabályok (kzr. Rich-Zed)  
14. Késő  
15. Október (kzr. Zselenszky)  
16. Félúton (kzr. Zselenszky, Bérces Viktor, Freeze)  
17. Outro  
18. Te is érzed? (kzr. Pixa, Eckü, Rich-Zed)  
2007 - Parappa
# Cím Hossz
1. Tudinni  
2. Szabad ilyet (kzr. Royal, Pier)  
3. Sörszagú (kzr. Mc Ramóna)  
4. Sörhas skit  
5. Matek után  
6. Háromból három  
7. Reggelt  
8. Korrekt  
9. Sose legyen rosszabb (kzr. Gruppen Family + Mentha)  
10. Parappa (kzr. Pixa)  
11. Kavarj fel. (kzr. Berill)  
12. Leszek én (kzr. Rich-Zed)  
13. Maradsz itt  
14. Olyan (kzr. Drezzick + Pixa)  
15. Aki nem is tudott élni  
16. Telepatikus perc (kzr. Zselenszky)  
17. Kérsz-kapsz (kzr. Pixa)  
18. Ki a hülye  
19. Skicc (kzr. Drezzick)  
20. Nővér (kzr. Zselenszky)  
2008 - Kell az új is
# Cím Hossz
1. Hív az élet (kzr. Hosszú Zsolt)  
2. Egyre szebb (kzr. Hosszú Zsolt)  
3. Zsír a buli (kzr. Eckü)  
4. Jó lesz így (kzr. Hosszú Zsolt)  
5. Rejtenélek  
6. Szavaim  
7. Kell az új is (kzr. SP)  
8. Messzire visz  
9. Szavaim (Dolbeats Version)  
10. Szédülszel  
11. Limousine Brothers - Felle Felle  
12. Pixa - fürge ujjak  
13. Pixa - fürge ujjak (Remix)  
14. Pixa - fürge ujjak (Exrended)  
15. Dörr Me (kzr. Pixa)  
2009 - Shake!
# Cím Hossz
1. Mindenki a haverom  
2. Shake! (kzr. Pixa)  
3. Van sok söröd?  
4. Gecigránát  
5. Picsakészen (kzr. Snow)  
6.  
7. Sstriphop  
8. Monoton (kzr. Lucy)  
9. Made in Hungary (kzr. Pixa)  
10. Vóna (kzr. Hosszú Zsolt, Maszkura)  
11. Magába szív  
12. Hajnalíz  
13. PontPontPont (kzr. INDIGÓ UTCA)  
14. Csak egy film (kzr. Zselenszky)  
2010 - Lájk
# Cím Hossz
1. Partyarc (kzr. SP)  
2. Mizu  
3. Boom Boom Bang (kzr. Pixa)  
4. Lájk  
5. Off  
6. Csicskalángos (kzr. Eckü)  
7. Napfényízű lány (kzr. Pixa)  
8. Egy életen át (kzr. Snow)  
9. Csak egy film 2010 (kzr. Zselenszky)  
10. Partyarc (kzr. SP) [Pixa Remix]  
2013 - F.L.U.
# Cím Hossz
1. Span  
2. Charlee Sheen  

Kislemezek

Videoklipek

  • 2004 - Egy pillanat
  • 2006 - Beton
  • 2008 - Jó lesz így
  • 2008 - Dörr me
  • 2009 - Van sok söröd
  • 2009 - PontPontPont
  • 2010 - Paryarc
  • 2011 - Mizu
  • 2011 - Lájk Remix
  • 2011 - Halenda
  • 2011 - Nekem kukim van
  • 2012 - Partyállat
  • 2012 - Hello, nyár
  • 2012 - Köpköde
  • 2013 - Anno
  • 2013 - Charlee Sheen

Vendég videoklipek

Slágerlistás dalok

Év Dal Legmagasabb helyezés Album
VIVA Chart CLass 40 MAHASZ Editors' Choice MAHASZ Rádiós Top 40 MAHASZ Dance Top 40 MAHASZ Single (track) Top 10 EURO 200
2010 Partyarc feat. SP 7 Lájk
2011 Mizu 1 15 3
Lájk 1 40 4
Vendég kislemezek
Év Kislemez Legmagasabb helyezés Album
VIVA Chart CLass 40 MAHASZ Editors' Choice MAHASZ Rádiós Top 40 MAHASZ Dance Top 40 MAHASZ Single (track) Top 10 EURO 200
2010 Mekkora show A Stábbal 1
Összesítés
1. helyezett számok 2
Top 10-be bekerült 3 2
Top 40-be bekerült 3 2

Díjak

  • 2011:Bravo Otto-Az év felfedezettje
  • 2011:Bravo Otto-Az év videoklipje (Mizu)
  • 2011:Viva Comet-Legjobb új előadó
  • 2011:Viva Comet-Legjobb férfi előadó (jelölés)

Jegyzetek

  1. a b c lajkolnam-a-lajkod.hupont.hu
  2. Plágium balhé. Fluor Tomi hallgat rtlklub.hu
  3. Az égiek mentettek meg Fluor Tomitól
  4. „Nekem kukim van, neked nunid van...” Újabb förtelem Fluor Karácson Tamáskától és Polekéktól
  5. A Stáb – Mekkora show - hivatalos klip a Viva tv honlapján: [1]
  6. John The Valiant ft. Lola – Another day - hivatalos klip a Viva tv honlapján: [2]

Források