Fájl:BSicon ABZ+14.svg
Ennek a(z) SVG fájlnak ezen PNG formátumú előnézete: 500 × 500 képpont. További felbontások: 240 × 240 képpont | 480 × 480 képpont | 768 × 768 képpont | 1 024 × 1 024 képpont | 2 048 × 2 048 képpont.
Eredeti fájl (SVG fájl, névlegesen 500 × 500 képpont, fájlméret: 284 bytes)
Fájltörténet
Kattints egy időpontra, hogy a fájl akkori állapotát láthasd.
Dátum/idő | Bélyegkép | Felbontás | Feltöltő | Megjegyzés | |
---|---|---|---|---|---|
aktuális | 2018. június 29., 03:20 | 500 × 500 (284 bytes) | Jc86035 | Uploaded file | |
2012. január 7., 10:05 | 500 × 500 (506 bytes) | Vunz | improved code, smaller file | ||
2009. február 12., 14:38 | 500 × 500 (949 bytes) | Jr223~commonswiki | 方向違いのため差し替え | ||
2009. február 12., 14:19 | 500 × 500 (955 bytes) | Jr223~commonswiki | {{Information |Description={{en|1=BSicon_ÜABZlr.svg}} {{ja|1=BSicon_ÜABZlr.svg}} |Source=Inkscapeで作者が作成 |Author=Jr223 |Date=2009年2月12日 |Permission= |other_versions= }} <!--{{ImageUpload|full}}--> [[Category:Icons for railway descripti |
Fájlhasználat
Az alábbi lap használja ezt a fájlt:
Globális fájlhasználat
A következő wikik használják ezt a fájlt:
- Használata itt: als.wikipedia.org
- Használata itt: be.wikipedia.org
- Használata itt: bn.wikipedia.org
- Használata itt: de.wikipedia.org
- Használata itt: el.wikipedia.org
- Használata itt: en.wikipedia.org
- Eurostar
- Portsmouth
- Valleys & Cardiff Local Routes
- Midland Main Line
- Taiwan High Speed Rail
- Kyōbashi Station (Osaka)
- Hope Valley line
- Brixton railway station
- Herne Hill railway station
- Great Western Main Line
- Khar Road railway station
- Loughborough Junction railway station
- Clifton Hill railway station
- London, Chatham and Dover Railway
- West London line
- Ōsaka Uehommachi Station
- Lickey Incline
- Harbour line (Mumbai Suburban Railway)
- Talk:Chhatrapati Shivaji Terminus
- Fratton railway station
- Schofields railway station
- Rapid Ride
- Cosham railway station
- Portsmouth Harbour railway station
- Kidderminster railway station
- Southsea Railway
- Ipswich–Ely line
- Edinburgh and Glasgow Railway
- Portsmouth & Southsea railway station
- Hilsea railway station
- Bedhampton railway station
- Havant railway station
- Portchester railway station
- Northern line (Merseyrail)
- Kiama railway station
- Canada Dock Branch
- Seawoods–Darave railway station
A fájl globális használatának megtekintése