Fájl:BSicon exSPLel.svg
Ennek a(z) SVG fájlnak ezen PNG formátumú előnézete: 500 × 500 képpont. További felbontások: 240 × 240 képpont | 480 × 480 képpont | 768 × 768 képpont | 1 024 × 1 024 képpont | 2 048 × 2 048 képpont.
Eredeti fájl (SVG fájl, névlegesen 500 × 500 képpont, fájlméret: 347 bytes)
Fájltörténet
Kattints egy időpontra, hogy a fájl akkori állapotát láthasd.
Dátum/idő | Bélyegkép | Felbontás | Feltöltő | Megjegyzés | |
---|---|---|---|---|---|
aktuális | 2010. augusztus 16., 12:04 | 500 × 500 (347 bytes) | Vunz |
Fájlhasználat
Az alábbi lapok használják ezt a fájlt:
- 10-es villamos (Prága)
- 11-es villamos (Prága)
- 118-as villamos (Budapest)
- 13-as villamos (Prága)
- 16-os villamos (Prága)
- 20-as villamos (Prága)
- 22-es villamos (Prága)
- 25-ös villamos (Prága)
- 26-os villamos (Prága)
- 4-es villamos (Prága)
- 5-ös villamos (Prága)
- 56-os villamos (Budapest)
- 56A villamos (Budapest)
- 56B villamos (Budapest)
- 59B villamos (Budapest)
- 61-es villamos (Budapest)
- 61B villamos (Budapest)
- 8-as villamos (Prága)
- 91-es villamos (Prága)
- 94-es villamos (Prága)
Globális fájlhasználat
A következő wikik használják ezt a fájlt:
- Használata itt: de.wikipedia.org
- Használata itt: en.wikipedia.org
- Használata itt: fi.wikipedia.org
- Myllykankaan rautatieasema
- Lautiosaaren vaihde
- Oulu–Tornio-rata
- Oulun rautatieasema
- Toppilan rautatieasema
- Simon rautatieasema
- Haukiputaan rautatieasema
- Olhavan rautatieasema
- Kuivaniemen rautatieasema
- Iin rautatieasema
- Laurilan rautatieasema
- Kemin rautatieasema
- Tuiran rautatieasema
- Kellon rautatieasema
- Tornion rautatieasema
- Viantien seisake
- Rautasilta
- Maksniemen seisake
- Tornio-Pohjoinen
- Pateniemen seisake
- Käyttäjä:Envy
- Iijoen rautatie- ja maantiesilta
- Malline:Oulu-Tornio
- Kaakamon seisake
- Tornio-Itäinen
- Raumonjoen rautatiesilta
- Lähessuon laituri
- Lautiosaaren seisake
- Kyläjoen seisake
- Kiiminkijoen rautatiesilta
- Koskelankylän seisake
- Pyyn seisake
- Vihreäsaaren rata
- Használata itt: fr.wikipedia.org
- Ligne de Lisieux à Trouville - Deauville
- Ligne du Quéroy-Pranzac à Thiviers
- Ligne de Miniac-Morvan à La Gouesnière - Cancale - Saint-Méloir
- Ligne 28 (Infrabel)
- Ligne de Châteaubriant à Ploërmel
- Ligne 98 (Infrabel)
- Ligne de Thorigné à Courtalain - Saint-Pellerin
- Ligne de Vrigne-Meuse à Vrigne-aux-Bois
- Ligne d'Oulu à Tornio
- Modèle:Ligne Oulu-Tornio
- Használata itt: fy.wikipedia.org
- Használata itt: ja.wikipedia.org
- Használata itt: nl.wikipedia.org
A fájl globális használatának megtekintése